Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Rizaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»3 shqiptarë për herë të parë në kampionatin e “Throwdown III”  - Shqiptarja.com

Tre djem të arteve marciale mikse do të përfaqësojnë Shqipërinë në Throwdown III, në kampionatin e Europës Lindore në Athinë maj.N&e
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Barnat, QKB: Në treg 2 mln pulla paTVSH, vetëm 10 subjekte me shkelje - Shqiptarja.com

TIRANE - Qendra e Kontrollit të Barnave deklaron se ka nisur inspektimin në terren për zbatimin e udhëzimit për tregtimin e ilaceve pa 10% e TVSH ku në dy javët e pa
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ilaēet, pullat e reja tė barnaveme ēmim 19.6 % mė lirė - Shqiptarja.com

TIRANE- Qendra e Kontrollit tė Barnave ėshtė duke prodhuar pullat e reja tė medikamenteve tė cilat janė me njė ēmim 19.6 pėr qind mė lirė se nė fund tė muajit mars. Kjo pėr shkak tė heqjes sė TVSH-sė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Vdes Muhamet Pirraku - IndeksiOnline

 Historiani i mirënjohur kosovar , Muhamet Pirraku ka vdekur sot. Prof. Dr. Muhamet Pirraku lindi në fshatin Flamuras të Drenasit (në Drenicë), më 12 tetor 1
- Shtuar 9 muaj mė parė


»“Kemi hyrė nė tokė tė huaj”, thoshte Dimitrije Tucoviqi. E keni harruar? - Gazeta 55

09-01-2014 / Nga Fahri Xharra Vetëm krimineli mund të shëtitet lirshëm në vendin e krimit nëse i lejohet. Vetëm kriminelit nuk i rrah zemra nga pendimi p
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Bilbil Mema: Nga pensioni para kohe, i lumtur pėr rikthimin nė polici. Mė propozoi Didi - BalkanWeb

TIRANE - U riktheva pas 5 vitesh. Jam i kėnaqur qė u riktheva". Kėshtu ėshtė shprehur ish-drejtori i Policisė sė Shtetit, Bilbil Mema, i cili ditėn e djeshme ėshtė rikthyer nė radhėt e policisė nė pos
- Shtuar 1 vit mė parė


»Bilbil Mema: Nga pensioni para kohe, i lumtur pėr rikthimin nė polici - BalkanWeb

TIRANE - U riktheva pas 5 vitesh. Jam i kėnaqur qė u riktheva". Kėshtu ėshtė shprehur ish-drejtori i Policisė sė Shtetit, Bilbil Mema, i cili ditėn e djeshme ėshtė rikthyer nė radhėt e policisė nė pos
- Shtuar 1 vit mė parė


»Policia në lëvizje, 131 persona të shoqëruar, kontrollohen 230 automjete - BalkanWeb

TIRANE - Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri vazhdon axhendën e ngjeshur të takimeve me drejtuesit e sektorit të Krimeve të Rënda. Në fokus të takimit të d
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lufta kundėr narkotikėve e krimit, Tahiri ‘kokė mė kokė’ me drejtuesit e Krimeve tė Rėnda - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministri i Brendshėm Sajmir Tahiri vijon axhendėn e ngjeshur tė takimeve me drejtuesit e sektorit tė Krimeve tė Rėnda. Lufta kundėr narkotikėve dhe krimit tė organizuar, do jetė fo
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tahiri ‘kokė mė kokė’ me krerėt e Krimeve tė Rėnda, 131 tė shoqėruar - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministri i Brendshėm Sajmir Tahiri vijoi sot axhendėn e ngjeshur tė takimeve me drejtuesit e sektorit tė Krimeve tė Rėnda. Lufta kundėr narkotikėve dhe krimit tė organizuar, ishte
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kosova paraqet vizën e parë,dizenjuesi një emigrant në Belgjikë - Shqiptarja.com

PRISHTINË - Është përzgjedhur dizajni i vizës së parë të Kosovës. Dizajnuesi i saj është një emigrant që jeton në Belgjikë, A
- Shtuar 1 vit mė parė


»U prezantua pamja e vizës kosovare - IndeksiOnline

Sot, në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës u prezantua viza e parë kosovare. Fituesi u shpall pas një konkursi të shpallur nga organizata norvegjeze IMG, q
- Shtuar 1 vit mė parė


»Prezantohet viza e parë kosovare - BalkanWeb

PRISHTINE- Ministria e Jashtme e Kosovës ka prezantuar vizën e parë kosovare. Fituesi u shpall pas një konkursi të shpallur nga organizata norvegjeze IMG, që implementon
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ministria e Jashtme prezanton vizėn e parė kosovare - Ora News

Ministria e Jashtme e Kosovės ka prezantuar vizėn e parė kosovare. Fituesi u shpall pas njė konkursi tė shpallur nga organizata norvegjeze IMG, qė implementon nė emėr tė Ministrisė sė Jashtme tė Re
- Shtuar 1 vit mė parė


»Noka dekoron oficerin e kontaktit te SHBA ne Tirane - ABC News

Ministri i Brendshëm Flamur Noka ka dekoruar oficerin e Kontaktit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Harry Hale (Berri Hejl). Dekorata për shefin e
- Shtuar 2 vite mė parė


»FBI, certifikata falėnderimi pėr tre drejtues tė lartė tė Policisė sė Shtetit - BalkanWeb

TIRANĖ - Drejtori i FBI-sė, Robert S. Muller, ka vlerėsuar me certifikata falenderimi tre drejtues tė lartė dhe specialistė tė Policisė sė Shtetit, nė shenjė mirėnjohje pėr profesionalizmin, asistencė
- Shtuar 2 vite mė parė


»FBI dekoron 3 oficerė tė policisė sė shtetit - Gazeta 55

23-04-2013 / Gazeta 55 Noka dekoron oficerin e kontaktit të SHBA në TiranëMinistri i Brendshëm Flamur Noka ka dekoruar oficerin e Kontaktit të Shteteve
- Shtuar 2 vite mė parė


»Greqi, tė burgosurit shqiptarė: Dodjegim burgun nėse s'ndalet dhuna - Shqiptarja.com

GREQI - Shqiptarėt e dėnuar nė burgun e Grevenasė nė Greqi, kanė kėrcėnuar se do tė djegin tė gjithė burgun, nė rast se ndaj tyre nuk do tė ndėrpriten dhuna dhe keqtrajtimet e gardianėve.
- Shtuar 2 vite mė parė


»Operacion nė 5 shtete, 34 tė arrestuar - Gazeta Shqip

Silvana MuēaTrafiqet  Policia ndalon nė Shqipėri 10 persona, merrnin drogė nga Holanda dhe e t
- Shtuar 2 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 61 ->61 0 total_found -> total_found 1 61 ->61 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 rizaj ->rizaj 0 docs[0] -> docs[0] 1 61 ->61 0 hits[0] -> hits[0] 1 130 ->130

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos