Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Rrethit Gjyqesor Diber"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nuk deklaruan pasurine ILDKPKI masa per gjashte zyrtare - News of Albania

Tirane 11 shtator 2014 NOAal- Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit te Interesave ka marre masa administrative per disa zyrtarevebr br Gjate ketyre diteve u kon
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjobiten pese zyrtare dhe Shtjefen Lleshi sdeklaruan pasurine - Shekulli

brbrInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive dhe Konfliktit ka gjobitur 6 zyrtare te niveleve te ndryshme per shkelje te afateve te dorezimit te deklarates se interesave private pa
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Peshkopi zbulohet nje arsenal armesh arrestohet 63-vjecari - News of Albania

Armet e sekuestruara PUBLICITET Peshkopi24 prill 2014 NOAal-Operacioni i koduar GULINOVI ka bere te mundur sekuestrimin e nje arsenali armesh dhe municionesh luftarake ne komunen Tom
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti - BalkanWeb

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, n&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kapet i shumekerkuari per vrasje Ilirjan Jagulli - Shekulli

pTIRANE - Strukturat per Krimet e Renda dhe Sektori i Forces Operacionale Speciale te Policise se kryeqytetit kane bere te mundur fale posedimit te informacionit te klasifikuar kapjen e shume te kerku
- Shtuar 2 vite mė parė


»Kercenon me arme arrestohet 44-vjecari - Shekulli

BULQIZ - Nje 44-vjecar nga nje fshat i Bulqizes eshte arrestuar sot ne oret e paradites pasi ka kanosur me arme pjesetaret e nje familjeje. Polica e Bulqizes beri te ditur se ka vene ne pranga 44-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pranga 23-vjecarit kapet me marijuane - Shekulli

DIBR - Nje operacion i shpejte policor ka cuar ne pranga nje 23-vjecar per transport marijuane si dhe ka filluar procedimi penal dhe ndaj tre personave te tjere per bashkepunim. Keshtu sipas burime
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vrasja e rojes pas djalit arrestohet edhe i ati - Shekulli

BULQZI. Nen aksionin operacional te koduar Misioni i pamundur policia e Dibres ka vene ne pranga Mendu Murrjen 46 vjec i shpallur ne kerkim per vrasjen e rojes se fabrikes se mermerit ne Kovashice
- Shtuar 4 vite mė parė


»E pushojne nga puna mesuesja godet me pellembe kandidatin e LSI-se - Gazeta Shqip

Trebisht Ngjarja ka ndodhur ne Diber pas pushimit nga puna te arsimtares Nje incident i rende ka ndodhur ne Komunen e Trebishtit te Rrethit te Bulqizes ku mesuesja e shkolles me inicialet F.B. ka
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diber vodhen antenat e kompanive celurare arrestohen - Shekulli

PESHKOPI. Nje person eshte arrestuar dhe tjetri eshte shpallur ne kerkim per bashkepunim ne vjedhje tek antenat e dy kompanive celulare ne rajonin e Dibres. Burimet policore te Dibres bene me
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bulqize aksidentoi per vdekje 24-vjecarin arrestohet - Shekulli

BULQIZ - Nje 38-vjecar eshte arrestuar nga polica vendore sot rreth ores 9.30 pasi ka aksidentuar me pasoje vdekjen nje te ri 24-vjecar. Policia beri te ditur se ka vene ne pranga Shkelqim Dautin 2
- Shtuar 4 vite mė parė


»37-vjecari me probleme mendore terrorizon fshatin me arme - Shekulli

DIBER - Procedim penal per 37-vjecarin P. Kaca banues ne fshatin Nezhaj rrethi Diber person qe ka rezultuar me te meta mendore i cili ka terrorizuar fshatin me te shtena me arme pa ndonje objekt a
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjirokaster kapet i denuari per falsifikim dokumentesh - Shekulli

Sot rreth ores 700 te mengjesit nga ana e specialisteve te Sektorit Kunder Krimit Ekonomiko - Financiar ne Drejtorine e Policise se Qarkut Gjirokaster eshte ndaluar nje shtetas i cili ishte denuar
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjykata le ne burg dy te ndaluar kater te tjere me detyrim paraqitjeje - Gazeta Shqip

Ngjarja e Bulqizes Masa e sigurise per anetaret e bandave rivale te kromit ne qytetin e Bulqizes Gjykata e Rrethit Gjyqesor Diber ka dhene dje masen e arrestit per gjashte te ndaluarit e kesaj ngj
- Shtuar 4 vite mė parė


»I rrahen vellain, vret ne mes te qytezes 40-vjeƧarin - Panorama

Tre plumba pistolete i moren jeten 40-vjeƧarit Skender Cakoni. Viktima nga komuna e Bazit ne rrethin e Matit ishte punesuar prane nje firme private qe merrej me ndertimin e nje hidrocentrali ne Pe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Apeli rrezon ish-deputetin e PD-se per nje milion euro - Panorama

/ / Te pakten ky eshte rezultati i deritanishem pas vendimit te Gjykates se Apelit ne Tirane e cila rrezoi vendimin e Gjykates se Burrelit dhe vendosi rikthimin e ceshtjes
- Shtuar 4 vite mė parė


»Aksidenti rrefimet tragjike te te mbijetuarve dhe familjareve - Metropol

10/11/2010Dergohen prane familjeve trupat e te vdekurve kujdes per te plagosurit. Drejtuesi Nje maune me preu rrugen Tmerr dhe panik ne pavijonin e kirurgjise se spitalit te Fierit AUR
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kryetari i komunes Memoriali grek ne Boboshtice eshte i paligjshem - Albania

Artan CENA KORCE - Ndertimi i memorialit mbi varret ne Boboshtice eshte i paligjshme. Kjo ka qene thelbi i deshmise se dhene diten e djeshme nga kryetari i Komunes Drenove Flamur Salaj. P
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjykata Policia e Burrelit 1 milion euro ish-deputetit - Panorama

/ / Pas nje procesi disamujor i zhvilluar pa buje Hoxha ish-deputet demokrat doli fitues ndaj veprimeve abuzive sipas tij te forcave te rendit. Ngjarja e ka zanafillen ne
- Shtuar 4 vite mė parė


»Vritet per gjakmarrje 48-vjecari po mblidhte rere ne breg te lumit - Albania

Artan CENA DIBER - Gjakmarrja ka goditur serish. Mengjesin e djeshem eshte ekzekutuar me nje bresheri automatiku nje 48-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne Diber ne ane te lumit Drin kur Bujar
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 46 ->46 0 total_found -> total_found 1 46 ->46 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 rrethit ->rrethit 0 docs[0] -> docs[0] 1 24382 ->24382 0 hits[0] -> hits[0] 1 36442 ->36442 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjyqesor ->gjyqesor 0 docs[1] -> docs[1] 1 5353 ->5353 0 hits[1] -> hits[1] 1 8166 ->8166 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 diber ->diber 0 docs[2] -> docs[2] 1 1314 ->1314 0 hits[2] -> hits[2] 1 1710 ->1710

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos