Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sadik Domi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Emrat e personave qė marrin tapitė sot - Gazeta Shqip

BASHKIA DURRĖS 1. ADRIATIK QERIM LILOLLARI 2. NAIM REXHEP KARAJ 3. SOTIR FAIK SANCO 4. QAZIM RAMADAN KASEMI 5. SAMEDIN ISLAM KODHELI 6. IZ
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Tiranė, kapen 5 tė kėrkuar brenda 24 orėve - Ora News

Kapen pėr 24 orėt e fundit nė Tiranė 5 persona tė kėrkuar si dhe arrestohen disa tė tjerė pėr vepra tė ndryshme penale. Policia e Tiranės bėn me dije se nga Seksioni Kundėr Krimeve ndaj Jetė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Dedushaj kryesues i Bordit Drejtues të SHSKUK-së - IndeksiOnline

Me vendimi të Qeverisë, e në bazë të Ligjit tëëShëndetësisë, është formuar Bordi Drejtues i Shërbimit Spitalor Klinik Universit
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Albpetrol i jep 100 milionė lekėFrangajt pėr “Gjeniun e vogėl” - Shqiptarja.com

TIRANE- Nuk ėshtė e thėnė qė tė kenė tė sosur lajmet dhe dokumentet pėr financimin nga buxheti i shtetit tė kompanisė mediatike tė Tv Klan tė Aleksandėr Frangajt. Kėshtu gazeta “Shqiptarja.com&r
- Shtuar 10 muaj mė parė»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 10 muaj mė parė»ISSH u lidh pensionet 147 ushtarakėve, lista me emrat - BalkanWeb

TIRANE - Instituti i Sigurimeve Shoqėrore u ka lidhur javėn e shkuar pensionet 147 ushtarakėve. ISSH publikon sot emrat e personave, tė cilėve u ėshtė lidhur pensioni suplementar apo ai i pleqėrisė. V
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit - BalkanWeb

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Albpetrol, ja emrat e rinj tėanėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit KESH, Kėshilli i ri Mbikėqyrės TIRANE- Me regjistrimin zyrtar nė Qendrėn Kombėtare tė Regjistrimit, kanė marrė formė tė re
- Shtuar 12 muaj mė parė»PLSHR dorëzon listën e 140 kandidatëve - Shqiptarja.com

Partia Lëvizja Shqipëria e Re ka dorëzuar dje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën me 140 kandidatët për deputetë që do të përfaqë
- Shtuar 1 vit mė parė»Sonila Isaku Bashkia e Tiranes: Ja 88 rruget e reja qe do shtrohen - Koha Jonë

Tirana do te kete nje tjeter faqe persa i perket rrugeve, dhe kjo sipas bashkise se Tiranes pas nderhyrjes qe do te behet edhe ne 88 rruge te tjera pas 100 te cilave u riparuan pjeserisht apo
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pensionet e ushtarakėve, 71 emrat qė do marrin paratė - Panorama

Instituti i Sigurimeve Shoqėrore ka pėrfunduar me llogaritjen dhe pėrcaktimin e masės sė pėrfitimit edhe pėr 71 ish-ushtarakė. Gazeta publikon sot emrat e atyre qė u ėshtė lidhur pėrfitimi qė nė da
- Shtuar 3 vite mė parė
»Lista me emrat e 158 ushtarakėve, qė u ėshtė lidhur pėrfitimi me datė 5 shkurt - Panorama

Emer                  Atėsia                Mbiemer                     Perfitimi                      Qyteti Adem    Ramiz    Mula    P.Parakohshem    Kukes Agim    V
- Shtuar 3 vite mė parė»Shkarkohen me nje urdher te vetem 134 ushtarake te larte - Shekulli

Plot 134 oficere te larte te Forcave te Armatosura te Shqiperise jane liruar ne menyre te befasishme nga detyra dhe brenda nje muaji do te dalin ne rezerve. Me urdhrin nr.930 date 27 maj 2011 te fi
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 60 ->60 0 total_found -> total_found 1 60 ->60 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sadik ->sadik 0 docs[0] -> docs[0] 1 1656 ->1656 0 hits[0] -> hits[0] 1 2513 ->2513 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 domi ->domi 0 docs[1] -> docs[1] 1 1390 ->1390 0 hits[1] -> hits[1] 1 2953 ->2953

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos