Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sali Berisha Sot"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Selia e PD zyra per tre ish-kryetaret Berisha Shehu dhe Selami - Panorama

e Hene 15 Shtator 20140923 am p classwp-caption-text Shehu Berisha e SelamiSSSAbrASS8220Panorama8221 shkruan sot se Keshilli i ri Kombetar qe do te dale nga Kuvendi i fundshtator
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Hesht kur s’ke ē’tė thuash! - Shekulli

Zilie Feēi Kur nuk ke gjė pėr tė thėnė mė mirė hesht! Nėse do tė ndodhte kjo tek njė pjesė e mirė e njerėzve, qė nuk kanė asgjė pėr tė thėnė, ndoshta do ishte mė ndryshe ritmi
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Veliaj nė “Njerėz nė Fokus”: Dorėhiqem nėse PD vėrteton akuzat se, dasma ime preku buxhetin - BalkanWeb

TIRANĖ-Cfarė ka ndryshuar gjatė njė vititme z Erjon Veliaj nė krye tė dikasterit tė Mirqėnies? Si i pergjigjet ai, akuzave te PD pėr dasmėn e tij? Por arsimi profesional, si po ecėn projekti i ministr
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Pse nuk i crrenjosi Qeveria Berisha parcelat me kanabis - News of Albania

Transmetuar me 13092014 - 1944 Nga Andrea Stefanibr br Pas superoperacionit te suksesshem te policise shqiptare per crrenjosjen dhe asgjesimin e bimeve te
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Basha e Berisha te Azemi Edhe sot aleance e krimit me pushtetin - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141123 am p classwp-caption-text Basha gjate homazheve per Azem HajdarinbrbrNe vitin e 16-te te vrasjes se Azem Hajdarit kryetari i PD-se Lulzim Basha dekla
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Brace Berisha e amnistoi Fullanin vetem politikisht - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141018 am p classwp-caption-text Erjon BracebrbrKryetari i Komisionit te Ekonomise Erjon Brace reagoi dje pas akuzave te ish-kryeministrit Berisha qe e quaj
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha Arrestimi i Fullanit akt stalinist i klikes mafioze - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141015 am p classwp-caption-text Ish-kryeministri BerishabrbrIsh-kryeministri Sali Berisha e ka quajtur nje akt stalinist te nje shteti policor arrestimin e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Homazhet për Azemin, Patozi e Cara “rebelohen” ndaj Bashës - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Homazhet, 16 vjet nga vrasja e Azem Hajdarit TIRANE - Partia Demokratike zhvilloi dje homazhe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Braçe: Berisha i tmerruar, ka frikënga gjithçka del nga hetimi i Fullanit - Shqiptarja.com

TIRANE- Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe, njëherësh kryetar i Komisionit të Ekonomisë ka reaguar pas deklaratave të ish-kryeministrit Berisha për arr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ngjela: Berishën e përndjekin krimet që ka bërë, të njëjtat simptoma si Everi - BalkanWeb

TIRANE- Avokati Spartak Ngjela ka bërë një paralizim duke e krahasuar ish-kryeministrin Sali Berisha me diktatorin Enver Hoxha, i cili ka po të njëjtat simptoma. Deklarata e N
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ngjela: Berishėn e pėrndjekin krimet qė ka bėrė, tė njėjtat simptoma si Enveri - BalkanWeb

TIRANE- Avokati Spartak Ngjela ka bėrė njė paralizim duke e krahasuar ish-kryeministrin Sali Berisha me diktatorin Enver Hoxha, i cili ka po tė njėjtat simptoma. Deklarata e Ngjelės erdhi pas ‘s
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Dosja 'top secret' e BSH nė duart e trafikantėve. Meksi: Tė frymėzoi Demi Moore! - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi sot, siē shprehet ai, dosjen “Top Sekret” tė Bankės sė Shtetit, e cila ka rėnė nė duart e trafikantėve, vrasėsve dhe hajdutėve tė Parlamentit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Dosja 'Top Secret' e BSH nė duart e trafikantėve. Meksi: Tė frymėzoi Demi Moore! - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi sot, siē shprehet ai, dosjen “Top Sekret” tė Bankės sė Shtetit, e cila ka rėnė nė duart e trafikantėve, vrasėsve dhe hajdutėve tė Parlamentit
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Homazhe tek momoriali i Azem Hajdarit, Basha: PD do vazhdojė misionin e tij - BalkanWeb

TIRANE- Plotė 16 vite mbushen sot nga ndarja nga jeta e heroit tė Demokracisė, Azem Hajdari. Nė kuadėr tė kėsaj dite, u zhvilluan homazhe pranė memorialit tė heroit tė demokracisė, Azem Hajdarit, i ci
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Fideli - Tema


- Shtuar 5 ditė mė parė


»16 vjet nga vrasja e Azemit, Basha:Frymėzim, para aleancės sė krimit - Shqiptarja.com

TIRANE - Para memorialit tė Azem Hajdarit, Lulzim Basha hoqi paralele me atė qė e quajti “aleancė tė armiqve tė lirisė” qė vrau deputetin demokrat plot 16 vite mė parė, dhe qeverisė aktual
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Udhėzimi, mė 15 Shtator delegatėtdorėzojnė listat: 5 % gra dhe tė rinj - Shqiptarja.com

TIRANE -  Publikohet udhėzuesi i Partisė Demokratike pėr mbledhjen e Kuvendit Kombėtar tė Partisė Demokratike. Udhėzimi i Bashės ėshtė miratuar nė datėn 9 shtator dhe ėshtė firmosur nga ai vetė pas ko
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Guvernatorja në detyrë e BSH-së Elisabeta Gjoni sot para Prokurorit  - Shqiptarja.com

Guvernatorja në detyrë, Elisabeta Gjoni pritet të merret në pyetje ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me skandalin e Bankës së Shqi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjoni 3 orė nė pyetje: Bitrajn s'enjoh. Akuza: Hetim pėr auditet  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Rreth orės 08:50 te ketij mengjesi guvernatorja nė detyrė e Bankės sė Shqipėrisė El
- Shtuar 1 javė mė parė


»Liqeni bataku ku jane zhgerryer te gjithe - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 1610 br br Nga Andi Bushatibr br Duke pare prej dy ditesh qendrimet e Partise Socialiste qe zgjeroheshin me kronika mbeshtetese
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 27952 ->27952 0 time -> time 1 0.057 ->0.057 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sali ->sali 0 docs[0] -> docs[0] 1 69455 ->69455 0 hits[0] -> hits[0] 1 114973 ->114973 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berisha ->berisha 0 docs[1] -> docs[1] 1 124043 ->124043 0 hits[1] -> hits[1] 1 400230 ->400230 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 sot ->sot 0 docs[2] -> docs[2] 1 279141 ->279141 0 hits[2] -> hits[2] 1 473205 ->473205

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos