Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sali Tagani"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD publikon listėn me 150 anėtarėt e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy kėshilltarė tė Nishanit - BalkanWeb

Partia Demokratike ka publikuar sot nė mbrėmje listat me 150 anėtarėt e rinj tė Kėshillit Kombėtar. Ky fakt u bė i ditur nga vetė selia Blu, ku nė njė dalje publike para mediave, zėdhėnėsja e re e PD-
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD publikon listėn me 150 anėtarėt e rinj, mes tyre Milo dhe dy kėshilltarė tė Nishanit - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar sot nė mbrėmje listat me 150 anėtarėt e rinj tė Kėshillit Kombėtar. Ky fakt u bė i ditur nga vetė selia Blu, ku nė njė dalje publike pėr here tė parė para media
- Shtuar 4 javė mė parė


»Olsi Baze: Si do ta zgjidhim ēėshtjen e pronave - Tirana Observer

INTERVISTA/Flet sekretari politik i Partisė Republikane
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat zyrtare, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS, Malaj i pavarur - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS. KQZ: Po i verifikojmė - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»A po "e dojnë" Prishtinën ekipet shqiptare?! - IndeksiOnline

Klubet e futbollit në Shqipëri janë dakord që FK Prishtina dhe ndonjë klub tjetër kosovar të regjistrohen dhe të luajnë në kampionatin shqiptar. Si
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rubio edhe 2 vjet tek Tirana - Top Channel

Julian Rubio Sanchez do të jetë trajneri i Tiranës edhe për dy sezonet e ardhshme. Pas rreth dy javësh pushime, trajneri spanjoll që i dha bardhebluve dy trofe në ed
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tirana zgjidh krizen - Top Channel

Kriza ekonomike e muajve të fundit është thjesht një ëndërr e keqe për skuadrën e Tiranës. Lojtarët janë likujduar për vitin 2011, ndër
- Shtuar 3 vite mė parė


»F K Tirana Bashkia garanton se fondet dhe donacionet do te rriten per klubin - Gazeta Standard

Ne mbledhjen e Keshillit Mbikeqyres te SHA Tiranes eshte percaktuar qe Tafaji te merret me drejtimin teknik ndersa Tagani me ate menaxherial e administrativ
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kryeministri Berisha falenderon te gjithe ata qe u solidarizuan dhe kontribuan per Shkodren - Keshilli i Ministrave

Kryeministri Berisha vizitoisot ne mbremje Shkodren ku dhe mori pjes
- Shtuar 4 vite mė parė


»Berisha By-passi mbron Shkodren nga permbytjet - Gazeta Standard

Berisha inspekton Shkodren Situata nen kontroll niveli i ujit ka rene 38 cm. Ndihmat Berisha falenderon shtetet aleate Ne krye qendron Kosova Kryeministri Sali Berisha
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kultura 2009 - Kronika kulturore nga zhurnali - Shekulli

Ēfarė ka ndodhur nė kulturėn shqiptare nė vitin qė po ikėn. Dėshtimet dhe sukseset e rėndėsishme, ose thjesht lajme nga vendi, paraqitur gjatė 2009-ės nė faqet e "Shekullit". Gjatė vitit 2009 s'ka
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kronika kulturore nga zhurnali - Shekulli

Ēfarė ka ndodhur nė kulturėn shqiptare nė vitin qė po ikėn. Dėshtimet dhe sukseset e rėndėsishme, ose thjesht lajme nga vendi, paraqitur gjatė 2009-ės nė faqet e "Shekullit". Gjatė vitit 2009 s'ka
- Shtuar 5 vite mė parė


»Budina: Mbledhja sekrete nė shtėpinė e Pashkos, te porta mė kėrkuan parullėn - Panorama

 Ferdinand Dervishi Edmond Budina ėshtė njė artist. Madje, edhe kėto ditė ėshtė nė Tiranė pėr festivalin e filmit, ndėrkohė qė nėpėr duar ka drejt pėrfundimit njė film tijin,
- Shtuar 5 vite mė parė


»Legjitimiteti i organeve te dala nga Asamblete - Koha Jonë

Nga Sami Metalija Fushata e zgjedhjeve te reja ne Federata eshte ne stadin e fundit. Kane perfunduar Zgjedhjet ne 28 Federata nga 31 te tilla, perfshire dhe KOSH. Jane gjetur ne perputhje te
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 17 ->17 0 total_found -> total_found 1 17 ->17 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sali ->sali 0 docs[0] -> docs[0] 1 69740 ->69740 0 hits[0] -> hits[0] 1 115411 ->115411 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tagani ->tagani 0 docs[1] -> docs[1] 1 113 ->113 0 hits[1] -> hits[1] 1 186 ->186

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos