Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Salih Tagani"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD publikon listėn me 150 anėtarėt e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy kėshilltarė tė Nishanit - BalkanWeb

Partia Demokratike ka publikuar sot nė mbrėmje listat me 150 anėtarėt e rinj tė Kėshillit Kombėtar. Ky fakt u bė i ditur nga vetė selia Blu, ku nė njė dalje publike para mediave, zėdhėnėsja e re e PD-
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD publikon listėn me 150 anėtarėt e rinj, mes tyre Milo dhe dy kėshilltarė tė Nishanit - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar sot nė mbrėmje listat me 150 anėtarėt e rinj tė Kėshillit Kombėtar. Ky fakt u bė i ditur nga vetė selia Blu, ku nė njė dalje publike pėr here tė parė para media
- Shtuar 1 muaj mė parė
»Mbledhja e fundit, qeveria miraton 70 vendime, lirohen nga detyra zv/ministrat - BalkanWeb

TIRANE- Qeveria “Qeveria Berisha” miratoi sot mbi 70 vendime, qė nga zyrtarizimi i dorėheqjeve tė zv/ministrave deri tek vendime tė tjera tė rėndėsishme tė karakterit ekonomik. 
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sherri ne Federate ndan ciklizmin - Top Channel

Mosmarrëveshjet mes presidentit të Federatës së Çiklizmit, Skënder Anxhaku dhe Sekretarit të Përgjithshëm të kësaj Federate, Kujtim Bara, kan&e
- Shtuar 1 vit mė parė


»Topalli me emigrantet ne Rome - Top Channel

Jozefina Topalli zhvilloi një takim me emigrantë në Romë gjatë të cilit u shfaq mesazhi i kryeministrit Berisha drejtuar emigrantëve për pjesëmarrje masive
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shkarkohet zv/ministri: Si më hoqi Mediu me 1 mesazh në telefon - BalkanWeb

TIRANE - I shkarkuar nga posti i zv/ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Dashnor Bajaziti bën përgjegjës direkt kreun e PR-së, Fatmir Mediu për largimin
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shkarkohet zv/ministri: Si mė hoqi Mediu me 1 mesazh nė telefon - BalkanWeb

TIRANE - I shkarkuar nga posti i zv/ministrit tė Kulturės, Rinisė dhe Sporteve, Dashnor Bajaziti bėn pėrgjegjės direkt kreun e PR-sė, Fatmir Mediu pėr largimin pas 4 vitesh nga ky post. Bajaziti nė nj
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja lista zyrtare e Partisė Republikane - Ora News

Partia Republikane ka publikuar sot listat e kandidatėve pėr deputet nė 12 qarqet e vendit. Lista e kandidatėve pėr qarkun e Tiranės kryesohet nga Ylli Shehu ndėrsa ajo e qarkut tė Durrėsit
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat zyrtare, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS, Malaj i pavarur - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Surpriza me listat, Berisha pėrfshin aleatėt, Rama vetėm PS. KQZ: Po i verifikojmė - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare tė vitit 2013.  Partitė zyrtarizuan nė mbrėmjen e sė hėnės vonė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tirana prezanton administratorin e ri Alimehmeti - ABC News

Lojtarët presin të paguhen dhe tifozët presin rezultatet e dikurshme. Tirana shpreson që diçka të ndryshojë me emërimin e administratorit të ri, Krenar A
- Shtuar 2 vite mė parė


»Administratori i Tiranes Salih Tagani largohet nga detyra - ABC News

Salih Tagani nuk është më administrator i Tiranës. Drejtuesi i lartë bardheblu është larguar sot, dhe në vend të tij është caktuar Krenar Alimehm
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tirana shkarkon Taganin - Top Channel

Humbja turpëruese 3-6 ndaj Flamurtari këtë fundjavë në Selman Stermasi i ka kushtuar postin administratorit të skuadrës bardheblu, Salih Tagani.
- Shtuar 2 vite mė parė


»Tirana shkarkon Salih Taganin - Shqiptarja.com

Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit që përfshinë ekipin e Tiranës dhe klima aspak pozitive pas rezultateve të fundit dhe humbjes 3-6 përballë ekipit të
- Shtuar 2 vite mė parė


»Largohet Salih Tagani - Vizion Plus

Largohet Salih Tagani E hene 18 Mars 2013 1916 Salih TaganiHumbja e thelle nga Flamurtari ne javen e 19-te nuk eshte pertypur lehte nga drejtuesit e Tiranes te cilet kane larguar nga detyra admini
- Shtuar 2 vite mė parė


»“Ėshtė kėrcėnuar i gjithė klubi i Tiranės” - Gazeta 55

11-03-2013 / Gazeta 55 Administratori i Klubit, Salih Tagani Klubi i Futbollit të Tiranës nëpërmjet një konference për shtyp, reagon për inci
- Shtuar 2 vite mė parė


»Prezantim madheshtor konfirmohen 5 blerjet - Panorama

e Enjte 31 Janar 20131244 pm p classwp-caption-textTirana gjate prezantimit te 5 blerjeve te rejap pTirana konfirmon zyrtarisht pese blerjet e reja te merkatos se janarit Fatmir
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 51 ->51 0 total_found -> total_found 1 51 ->51 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 salih ->salih 0 docs[0] -> docs[0] 1 414 ->414 0 hits[0] -> hits[0] 1 645 ->645 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tagani ->tagani 0 docs[1] -> docs[1] 1 113 ->113 0 hits[1] -> hits[1] 1 186 ->186

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos