Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sead Rustemi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Superliga, nis operacioni “Merkato” - Albania

Kategoria Superiore do tė zhvillojė tė mėrkurėn (19 maj, 16:30) aktin e 33-tė kėtij sezoni (jo fort tė ndershėm). Verdiktet e mėdha janė dhėnė: Dinamo, kampion dhe nė Ligėn e Kampioneve; Besa
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tirana triumfon ndaj Vllaznisė dhe fiton titullin e 24-t - Panorama

 LEONARD KARAJTriumfon Tirana. Titulli i 24-t nė historinė e klubit erdhi pas njė pėrballje direkte me rivalin e sezonit 2008-2009, Vllaznia. Nėn njė atmosferė tė zjarrtė e de
- Shtuar 6 vite mė parė


» Trojka fiton ne transferte, Sejdini jep doreheqjenRezultatet direkt te Javes 26 te Kategorise Superiore - Albania Sport

Tirana e Vllaznia fituan ne transferte respektivisht me Flamurtarin (1-2) dhe Elbasanit (1-4), duke u binjakezuar serish me kreun, nga 51 pike. Migen Memelli shenoi dy gola per Tiranen (i pari pas
- Shtuar 6 vite mė parė


»Akuza kėrkoi si masė ndėshkimore 10 vite burg pėr tė pandehurin - Albania

Tiranė - Prokuroria kėrkoi dje 10 vite burg pėr personin qė mori pakon me disa pistoleta qė vinin nga Holanda. Agim Shėngjoni pėr porosinė qė kishte bėrė ndaj vetes rrezikon njė dekadė burg e
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga Belgjika i dėnuari pėr vrasjen e policit - Albania

Tiranė - Zyra Qendrore Kombėtare Interpol Tirana, dje rreth orės 20:00, ekstradoi nga Belgjika nė drejtim tė Shqipėrisė tė shumėkėrkuarin: Behar Bajri, vjeē 28, nga Shkodra, person me precede
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet i "tmerrshmi" i Shkodrės - BalkanWeb

Nga Klodiana Lala Behar Bajri ekstradohet nga Belgjika. I shumė-kėrkuari akuzohet pėr vrasje tė punonjėsve tė policisė, grabitje me armė, gjobėvėnie. Mes tė tjerash,ai akuzohet dhe pėr vrasjen e g
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ekstradohet nga Belgjika i kėrkuari, Behar Bajri - Shekulli

Tiranė-Nė orėn 20.00 ėshtė ekstraduar nė Shqipėri super i kėrkuari Behar Bajri qė akuzohet pėr njė sėrė krimesh, kryer nė qytetin e Shkodrės. Lajmin e
- Shtuar 6 vite mė parė


»Belgėt dorėzojnė Behar Bajrin - BalkanWeb

Nga Gerti Xhaja TIRANE -Belgėt sjellin tė mėrkurėn tė fort in e Shkodrės, i cili dyshohet se nė fillim tė vitit 2005 tė ketė organizuar njė atentat ndaj drejtorit tė Pėrgjithshėm tė Polic
- Shtuar 6 vite mė parė


»Belgjika pranon tė dorėzojė tė shumėkėrkuarin shqiptar - Shekulli

MARRËVESHJA/ Ministria belge e Drejtėsisė vendosi tė pranojė ekstradimin e 28-vjeçarit tė akuzuar pėr vrasje TIRANË- Vrasje, pėrdhunime, grabitje, gjobėvėnie. Tė gjitha kėto akuza
- Shtuar 7 vite mė parė


»Belgjika, dakord pėr ekstradimin e tė shumėkėrkuarit Bajri - Gazeta Standard

Belgjika do tė ekstradojė Behar Bajrin, njė prej personave tė shumėkėrkuar nga drejtėsia shqiptare. Zyra Qendrore e Interpol Tiranės u njoftua ditėn e djeshme se nga ana e ministrit tė Drejtėsisė tė B
- Shtuar 7 vite mė parė


»Firmoset ekstradimin pėr tė kėrkuarin e Shkodrės - Shekulli

Tiranė- Belgjika ka firmosur ekstradimin e tė shumėkėrkuarit Behar Bajri, 28-vjeç, lindur nė Shkodėr, dėnuar pėr vrasjen e njė efektivi policie dhe akuzuar pėr njė sėrė krimesh, pėrdhunim dh
- Shtuar 7 vite mė parė


»Belgjika firmos ekstradimin e "superkillerit" tė Shkodrės - Gazeta Shqip

Ministri i Drejtėsisė i Bel gjikės ka miratuar ek stradimin e tė shumėkėrkuarit Behar Bajri. Interpol- Tirana ėshtė njoftuar dje se nga ana e ministrit tė Drejtėsisė sė B
- Shtuar 7 vite mė parė


»Tenton gjakmarrjen, ndalohet nga policia - Shekulli

  Blutė ndaluan nė kohė njė 28-vjeçar, i cili ishte nisur pėr tė vrarė njė shtetas SHKODËR - Policia e Shkodrės ndaloi njė 28-vjeçar me banim nė Dobraç, ndė
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 14 ->14 0 total_found -> total_found 1 14 ->14 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sead ->sead 0 docs[0] -> docs[0] 1 247 ->247 0 hits[0] -> hits[0] 1 338 ->338 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 rustemi ->rustemi 0 docs[1] -> docs[1] 1 1035 ->1035 0 hits[1] -> hits[1] 1 1416 ->1416

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos