Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Seit Kertusha"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Durrės, pėrplasja Kėshill-Prefekture - Vizion Plus

Drejtues te Kėshillit te qarkut ne Durrės, gjate analizės se punės se prefekturės kane vene para pėrgjegjėsisė prefektin, duke i kėrkuar te shfrytėzoje kompetencat e tij pėr zgj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Miratohet buxheti i qarkut te Durresit - Gazeta Standard

Buxheti i vitit 2011 ka kaluar me miratim te plote ne qarkun e Durresit. Sipas kreut te tij z. Seid Kertusha buxheti ka afruar te gjitha lehtesite te cilat kane te bejne me gje
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kabinat e plazhit kerkohet privatizimi - Gazeta Standard

Mbi 100 kryefamiljare qe jetojne ne ish-kabinat e plazhit te Durresit permes nje peticioni te firmosur nga vete ata i kerkojne Bashkise se Durresit pershpejtimin per nisjen e p
- Shtuar 4 vite mė parė


»Myftinia e Durresit bllokon me gjykate punimet e bashkise - Gazeta Standard

Myftinia e Durresit ka bllokuar me nje vendim gjykate punimet tek sheshi Liria ne qender te qytetit pasi kleriket myslimane akuzojne drejtuesit e atij
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Durres Myftinia padit Bashkine per 40 m2 - Panorama

/ / DURRES - Nje sherr i hapur mes Bashkise se qytetit dhe Myftinise se Durresit ka sjelle si rezultat bllokimin e punimeve per planin rregullues te qendres se qytetit te
- Shtuar 4 vite mė parė


»Miratohet buxheti i Durrsit - Top Channel

Keshilli Bashkiak i Duresit ka miratuar me disa ndryshime projekt buxhetin e bashkise per qytetin bregdetar. Kreu i keshilltareve demokrate Seit Kertusha ka kerkuar perfshirjen ne buxhet te 13,1 mil
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ishmi i Kodrės, projekt pėr sit turistik - Gazeta Shqip

Pėrvjetori Pėrkujtohet nė 4-vjetorin e vdekjes, piktori i madh, Ibrahim Kodra “ėshtė primitivi i njė qytetėrimi tė ri”, kėshtu e pat cilėsuar Paul Eluard (nė gazetėn “Unità&r
- Shtuar 5 vite mė parė


»Taksat dhe strehimi, sherr ne Keshill - Koha Jonë

Durres- Viti 2010 rikthen sherret ne Keshillat Bashkiak. Rivaliteti ne kampet politike reflektohet edhe ne debatet qe behen ne sallat e mbledhjeve, ne bashki apo komuna. Diten e djeshme e ka pasur rad
- Shtuar 5 vite mė parė


»Deshton buxheti i Durresit - Top Channel

Ndryshe nga Keshilli Bashkiak i Tiranes, ku keshilltaret e djathte votuan kunder projektbuxhetit, ne Keshillin Bashkiak te Durresit keshilltaret e mazhorances nuk votuan fare. Pika e
- Shtuar 6 vite mė parė


»Vila e Zogut nė Durrės, 2 zyrtarė nė hetim - Shekulli

Durrės-Prokuroria e Durrėsit pas kallėzimit tė drejtuesve tė Bashkisė sė Sukthit merr nėn hetim dy zyrtarė tė qeverisjes vendore nė Durrės, shtetasin Seit Kertusha, me detyrė kryetari i Kėshillit t
- Shtuar 7 vite mė parė


»Seminar per Korridorin VIII - Koha Jonë

DURRES - Nje seminar italo-shqiptar ne lidhje me perspektiven e Korridorit te 8-te Paneuropian ka mbledhur ne Durres perfaqesues te shoqerise civile. Takimi u organizua nga Ambasada e Republikes Itali
- Shtuar 7 vite mė parė


»Banoret e shperngulur, sistemohen ne Plepa - Koha Jonë

Godina e Shtepise se Pushimit te Ministrise se Brendshme hap dyert Rreth 40 persona jane sistemuar mbreme ne hotelin numer 2 te Shtepise se Pushimit te Ministrise se Brendshme ne zonen e Plepave, ne p
- Shtuar 7 vite mė parė


»Emri i maternitetit, kundershtojne mjeket - Koha Jonë

Ministri i Shendetesise, Nard Ndoka, ka firmosur nje muaj me pare vendimin per venien e emrit “Dr. Fatmir Haxhihyseni” sherbimit obstetrike-gjinekologjik ne Spitalin Rajonal te Durresit. Vendimi i dat
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 15 ->15 0 total_found -> total_found 1 15 ->15 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 seit ->seit 0 docs[0] -> docs[0] 1 446 ->446 0 hits[0] -> hits[0] 1 594 ->594 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kertusha ->kertusha 0 docs[1] -> docs[1] 1 64 ->64 0 hits[1] -> hits[1] 1 95 ->95

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos