Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sekreti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Komunikimi sekreti per nje martese te lumtur - Klan TV

0 brbr SSSAbrASS brbrNese jeni ne fazen kur marredhenia juaj po kalon nje ngerc dhe mendoni se zgjidhja eshte te kaloni momente intime me partnerin jeni gabuarbrbr brbrE vetmja zgjidhje per te kaluar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sekreti bankar - Zėri i Amerikės

Ministrat e financave tė Bashkimit Evropian kanė arritur njė marrėveshje qė do ta bėjė mė tė vėshtirė pėr mospaguesit e taksave tė fshehin paratė e tyre. Legjislacioni i ri, i
- Shtuar 3 ditė mė parė»Neymar bën muskuj, ja dallimi pas një viti - IndeksiOnline

Neymar po kalon një edicion fantastik me Barcelonën. Superylli brazilian tani e ka gjetur formën e tij duke arsyetuar milionat e paguara për të. Sekre
- Shtuar 4 ditė mė parė


»“Sekreti” i Fernando Torres: Prej 22 vitesh me të njëjtën femër - BalkanWeb

SPANJE - Fernando Torres është një sulmues i ndryshëm nga të tjerët. Të veçantë spanjollin e bën fakti se gjatë karrierës së tij t&eu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Incidenti në Beograd, FSHF mbrohet me dy studio ndërkombëtare - BalkanWeb

TIRANE - Federata Shqiptare e futbollit ka pajtuar dy studio avokatie ndërkombëtare prestigjioze për të përgatitur dosjen me të cilën do të mbrohen në UEFA
- Shtuar 5 ditė mė parė


»FSHF mbrohet me dy studio ndėrkombėtare - Gazeta Start

Federata Shqiptare e futbollit ka pajtuar dy studio avokatie ndėrkombėtare prestigjioze pėr tė pėrgatitur dosjen me tė cilėn do tė mbrohe
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Leonard Bombaj: Të rinjtë sot në fillim bëjnë seks, pastaj kërkojnë dashuri - BalkanWeb

TIRANE-Regjisori i njohur shfaq premierën e filmit të ri, ku për herë të parë praktikon gjuhën e rrugës. Kaq shumë pranë të rinjve në kë
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Studimet e larta nė SHBA - Zėri i Amerikės

Mbi 800 mijė shtetas tė huaj ishin tė regjistruar vjet nė programe universitare dhe pasuniversitare nė Shtetet e Bashkuara. Kjo shifėr pėrfaqėson njė rritje tė vazhdueshme qė n
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Rozana Radi: Publiku nuk mashtrohet me ulërima - BalkanWeb

Prej javësh, Rozana Radi është bërë pjesë e sfidës së kërcimit ‘Dance with me’. Natyrisht që për Rozin nuk ka asgjë të pamu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Studimet e larta në SHBA - Zėri i Amerikės

Mbi 800 mijƫ shtetas tƫ huaj ishin tƫ regjistruar vjet nƫ programe universitare dhe pasuniversitare nƫ Shtetet e Bashkuara. Kjo shifƫr pƫrfaqƫson njƫ rritje tƫ vazhdueshme qƫ nga vi
- Shtuar 7 ditė mė parė


»A doni të studioni në Shtetet e Bashkuara? - Zėri i Amerikės

Mbi 800 mijƫ shtetas tƫ huaj ishin tƫ regjistruar vjet nƫ programe universitare dhe pasuniversitare nƫ Shtetet e Bashkuara. Kjo shifƫr pƫrfaqƫson njƫ rritje tƫ vazhdueshme qƫ nga vi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Cilėsitė e kandidatėve qė duhet tė pėrfitojnė nga e drejta e studimit nė Shtetet e Bashkuara? - Gazeta 55

Mbi 800 mijė shtetas tė huaj ishin tė regjistruar vjet nė programe universitare dhe pasuniversitare nė Shtetet e Bashkuara. Kjo s
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zbulohet sekreti 34 vjeçar i ish Jugosllavisë - BalkanWeb

JUGOSLLAVI-Sipas pretendimeve të Obren Djordjevicit, ish-shef i SDB-së të Serbisë, në arkivolin e mbuluar me flamurin e ish Republikës Socialiste Federative të Jugos
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shtim ne peshe shendetshem ja cfare duhet te beni - News of Albania

Transmetuar me 10102014 - 1926 Foto ilustruese PUBLICITET Shume persona vuajne per te humbur peshe e te tjere kane deshire te shtoj
- Shtuar 2 javė mė parė»E zbulojnë mjekët, ja pse vjell Lionel Messi - IndeksiOnline

Është zgjedhur misteri i vjelljes në fushë të yllit argjentinas, Lionel Messi. Pas disa analizave të hollësishme, mjekët kanë zbuluar se pse argjen
- Shtuar 3 javė mė parė


»45 vjeƧe, ka trupin e gjoksin qĆ« shumĆ« femra Ć«ndĆ«rrojnĆ« |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 06.10.2014 - 19:45 Sport, ushqim i shĆ«ndetshĆ«m, pak karbohidrate dhe njĆ« jetĆ« e qetĆ«. Me sa duket ky Ć«shtĆ« sekreti i bukurisĆ« dhe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kosova ben makation me te mire ne bote - Klan TV

0 brbr brbrNuk ka rendesi se ku shkon ne Kosove rendesi ka qe sa here porosisni makiato do te vije me e mira ne botebrbr brbrKeshtu thuhet ne nje shkrim te agjensise prestigjoze te lajmeve yahooit te
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kosova ben makiaton me te mire ne bote - Klan TV

0 brbr brbrNuk ka rendesi se ku shkon ne Kosove rendesi ka qe sa here porosisni makiato do te vije me e mira ne botebrbr brbrKeshtu thuhet ne nje shkrim te agjensise prestigjoze te lajmeve yahooit te
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1797 ->1797 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sekreti ->sekreti 0 docs[0] -> docs[0] 1 1797 ->1797 0 hits[0] -> hits[0] 1 2137 ->2137

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos