Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Serbet Jo"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Platini Serbi-Shqiperi e pamundur te evitohej - News of Albania

Presidenti i UEFA-s Michel Platini foli serish per hetimin e ndeshjes mes Serbise dhe Shqiperise duke pranuar se do te kete masa ndeshkuese por duke mbrojtur institucionin qe ai drejton thekson se ish
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Rama ne Beograd per te gjuajtur penalltine - Panorama

e Marte 21 Tetor 20141227 pm ANDI BEJTJAbrbrĀ  Ne prag te vizites se shtyre per me 10 nentor ne Beograd Kryeministri shqiptar Edi Rama ndodhet ne poziten me te veshtire qe prej ar
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Vajza shqiptare guxon, debaton me Michel Platini - BalkanWeb

PARIS-Deklarata e presidentit të UEFA-s, Michel Platini se çfarë do të ndodhte nëse në dronin e ulur në fushën e gjelbër në stadiumin “Partiza
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Paris: Ja debati mes vajzës shqiptare dhe Michel Platini (Foto) - IndeksiOnline

Një vajzë shqiptare e quajtur Ada Stefani, e cila jeton dhe punon në Francë, shkruan në rrjetin social Facebook se ka takuar presidentin e UEFA-s, Michel Platini dhe p
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Mitrovic Nuk kam asnje problem me Hasin - News of Albania

Pasojat e ndeshjes Serbi-Shqiperi nuk kane asnje ndikim te lojtaret e te dyja skuadrave ne karrieren e tyre me klubet ku luajnebr br Shembulli me i mire per kete eshte skuadra e Lazios ku luajne 3 s
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Fantazi - Panorama

e Diele 19 Tetor 20141239 pm brbrEDMOND TUPJA Ā brbrp classwp-caption-text Edmond TupjaSSSAbrASSTe drejten per ti shpalosur trillet e imagjinates se tij faqe botes me goje a me sh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Serbet duhet te fitojne luften me veten - Panorama

e Diele 19 Tetor 20141236 pm brbrARDIAN TURKU Ā brbrp classwp-caption-text Ardian TurkuSSSAbrASSU desh nje ndeshje futbol li midis Kombetares sone dhe asaj te Serbise qe ne menyre
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ja pse lejuam Shqiperine dhe Serbine ne nje grup - Panorama

e Hene 20 Tetor 20140910 am p classwp-caption-text Kreu i UEFA Mishel PlatiniSSSAbrASSPresidenti i UEFA-s Mishel Platini foli serish per hetimin e ndeshjes mes Serbise dhe Shqiper
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ēfarė mėsuam ne nga dhuna nė Beograd - Shekulli

SSSAASS Zef Shtjefni  Kur isha student, papritur e pa menduar na e shkarkuan drejtoreshėn e shkollės. Ishte njė grua e re, e ditur, e zellshme. Por Komiteti i Partisė e h
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Boshnjaket 038 kroatet Europe duhet te keni frike nga barbaret serbe - Panorama

e Hene 20 Tetor 20141245 pm Lajmi per djegien e flamurit shqiptar ne Beograd ne ndeshjen derbi ndermjet Partizanit dhe Crvena Zvezdes i ka irrituar boshnjaket dhe kroatet Ne porta
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Erjon Brace Serbet se bejne dot qe te jene ndryshe - Panorama

e Hene 20 Tetor 20141119 am p classwp-caption-text Deputeti i PS Erjon BracebrbrDeputeti i PS Erjon Brace ka ironizuar shtyrjen e vizites se Kryeministrit Edi Rama ne Beograd per
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ne Beograd pse - Panorama

e Hene 20 Tetor 20141219 pm MURAT BASHAbrbrĀ  Te shkoje ne Beograd qe te tregoje se eshte trim 8211 thote Driteroi Po trim nuk behesh o Dritero Trim lind Thjesht je ose nuk je por
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Dhuna serbet shpikin prova - Vizion Plus

brbrSerbet vazhdojne te kerkojne prova qe mbeshtesin tezen e tyre madje nuk ngurojne edhe te shpikin ngjarje qe nuk ekzistojne Kur duhen edhe pak dite ne vendimin e komisionit disiplinor te UEFA-s per
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Platini Ndeshkime te ashpra - Vizion Plus

brbrPresidenti I UEFA-s Mishel Platini paralajmeron denime te ashpra kunder Serbise dhe Shqiperise I ftuar ne emisionin Klubi i se dieles Platini ka shpjeguar se pse nuk ka patur nje short te ndare me
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Fantazia e serbeve Marrim 6 pike me Shqiperine - News of Albania

Federata serbe e Futbollit eshte e bindur se Serbia jo vetem qe nuk do ta humbase ne tavoline sfiden me Shqiperine e nderprere ne fund te pjeses se pare ne stadiumin e Beogradit por do ta luaje ate ne
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Anderlehti Hasi fal sulmuesin Mitrovic - Panorama

e Shtune 18 Tetor 20141536 pm Edhe ne skuadra te tjera europiane shqiptaret e serbet jane bashkelojtare Pak me e vecante situata eshte tek Anderlechti belg ku Besnik Hasi eshte tr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Serbet arrestuan vetem8230 nje huligan - Panorama

e Shtune 18 Tetor 20141316 pm Autoritetet serbe kane denuar vetem nje person me te holla per dhunen e shfaqur te marten mbrema ne stadiumin Partizani qe rezultoi me nderprerje te
- Shtuar 4 ditė mė parė


»FSHF dy studio avokatie nderkombetare - Panorama

e Shtune 18 Tetor 20141315 pm Federata Shqiptare e Futbollit ka pajtuar dy studio avokatie nderkombetare prestigjioze per te pergatitur dosjen me te cilen do te mbrohen ne UEFA ng
- Shtuar 4 ditė mė parė


»MPJ: Djegia e flamurit nė Beograd akt i shėmtuar, klasa politike serbe tė distancohet - BalkanWeb

TIRANE – Ministria e Punėve tė Jashtme dėnon me forcė djegien e flamurit shqiptar gjatė ndeshjes Crvena Zvezda, mbrėmjen e sė shtunės nė Beograd. “Konstatojmė me keqardhje se hulig
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Derbi beogradas me parulla ‘Kosova ėshtė Serbi’, serbet djegin flamurin shqiptar- VIDEO+FOTO - BalkanWeb

BEOGRAD-Huliganėt serbė djegin flamurin kombėtar shqiptar. Ngjarja e rėndė ndodhi gjatė ndeshjes Partizani-Ylli i Kuq, ku tifozėt serbė kanė dhėnė njė tjetėr mesazh urrejtjeje pėr Shqipėrinė. Po ky nu
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2447 ->2447 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 serbet ->serbet 0 docs[0] -> docs[0] 1 2447 ->2447 0 hits[0] -> hits[0] 1 4049 ->4049

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos