Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sherbimi Gjeologjik Shqiptar"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjiknuri ndryshon kreret e institucioneve Eglantina Nasi - Koha Jonë

Kater institucione kyce te sektorit te energjetikes ne vend, si dhe tre shoqeri aksionere pjese e tij, tani e tutje do kene ne krye te tyre drejtues te rinj. Dhe kjo, fale vendimeve perkatese te marra
- Shtuar 1 vit mė parė»PS-LSI prefekti i Fierit dhe Durresit japin doreheqjen - Shekulli

pMe pranimin e koalicionit parazgjedhor me Partine Socialiste Levizja Socialiste per Integrim po vijon te liroje postet politike qe mbante ne qeveri dhe administraten publikep pSic ben te ditur Ballk
- Shtuar 2 vite mė parė


»Lejet minerare dokumentet dhe procedurat qe duhen ndjekur - Albania

Procedurat per marrjen e lejeve minerare per shfrytezimin e rezervave minerare ne zonat e hapura ka pesuar ndryshime te reja. Sipas ndryshimeve ne kerkesen per leje minerare ne zonat e hapura
- Shtuar 4 vite mė parė


»Sherbimi Gjeologjik: Te behemi pjese e KRT-ve - Koha Jonë

Tragjedia e Gjirokastres erdhi si pasoje e shkeputjes se dherave nga nderhyrja e njeriut dhe nga mungesa e masave te marra per shmangien e problemeve. Ky eshte konkluzioni qe ka nxjerre Sherbimi Gjeol
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gjeologet: Te jemi ne KRT - Top Channel

Sherbimi Gjeologjik Shqiptar kerkon me insistim perfshirjen e nje gjeologu ne radhet e Keshillit te Rregullimit te Territorit per cdo bashki apo komune. Studimi Gjeologjik kur dorezohet
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tragjedia, inxhinieret: Gabimi te kendi i germimeve - Top Channel

Shembja e pallatit ne Gjirokaster nuk do te kishte ndodhur nese do te ishte bere nje studim real gjeologjik i zones. Inxhinieret e Sherbimit Gjeologjik Shqiptar thone se studimet qe
- Shtuar 6 vite mė parė


»Katastrofa bregdetare - Korrieri

Nga Gjiri i Vlores ne brigjet e Bunes, si po perpin erozioni tokat bregdetare. Sherbimi Gjeologjik jep alarmin, situata eshte katastrofike Dritan Laci Shqiperia eshte ne nje rrezik konstant erozioni,
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 8 ->8 0 total_found -> total_found 1 8 ->8 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sherbimi ->sherbimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3172 ->3172 0 hits[0] -> hits[0] 1 4572 ->4572 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjeologjik ->gjeologjik 0 docs[1] -> docs[1] 1 642 ->642 0 hits[1] -> hits[1] 1 962 ->962 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shqiptar ->shqiptar 0 docs[2] -> docs[2] 1 220264 ->220264 0 hits[2] -> hits[2] 1 562981 ->562981

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos