Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shanseve"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fitojnë Real, Barça, Bajern e Romahumbet Dortmund, barazon Juventus - Shqiptarja.com

Reali i Madridit është i pandalshëm këtë edicion, pasi shkatërroi lehtësisht edhe rivalin e radhës në kampionat, Levanten jashtë fushe me rezultatin e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rritet pabarazia ekonomike nė Amerikė - Zėri i Amerikės

Shefja e Rezerves Federale amerikane shprehu alarmin tė premten mbi rritjen e pabarazisė ekonomike nė Shtetet e Bashkuara. Ajo shtroi pyetjen nėse shtimi i pabarazisė mes tė pa
- Shtuar 1 javė mė parė


»Edhe njė tjetėr ankimim nė Kushtetuese - Gazeta Start

Tiranė - Partia Demokratike pėrgatiti dosjen e radhės pėr nė Gjykatėn Kushtetuese, duke depozituar atje njė ankimin pėr ndarjen e re terr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Aktorja e famshme turpĆ«rohet pĆ«rpara Presidentit Obama - News of Albania

Transmetuar më 11.10.2014 - 09:33 Aktorja e famshme Gwyneth Paltrow ka kaluar disa momente sikleti dhe turpi, duke u skuqur nĆ« fytyrĆ«, nĆ« momentin qĆ«
- Shtuar 3 javė mė parė


»Universitetet e Gjeneratės Tjetėr - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė takimin "Universitetet e Gjeneratės Tjetėr": Pėrshėndetje tė gjithėve! "Nė k
- Shtuar 5 javė mė parė


»Shqipėri-Kosovė, unifikim arsimit parauniversitar - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė ceremoninė e firmosjes sė marrėveshjes Shqipėri-Kosovė pėr unifikimin e ar
- Shtuar 5 javė mė parė


»Aplikim online pėr vendet e reja nė administratėn publike. DAP: Proces i hapur dhe i drejtė - Keshilli i Ministrave

Deklaratė e Drejtores sė Departamentit tė Administratės Publike, Albana Koēiu: Mirėdita. Siē jeni nė dijeni, nė
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ballkani takim ne Berlin - Vizion Plus

brbrShqiperia dhe 7 shtete te Ballkanit perendimor kane sot ne Berlin nje prej shanseve me pozitive per tu afruar me Bashkimin Europian dhe per te forcuar bashkepunimin ne rajon nepermjet projekteve k
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zonjës Merkel… - BalkanWeb

Para 30 vjetëve Shqipëria ka qenë vendi komunist më i izoluar dhe më i varfër në Europë. Sot Shqipëria është një nga vendet ballkanike n&eum
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zonjes Merkel8230 - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141210 pm KASTRIOT ISLAMIbrbrĀ  Para 30 vjeteve Shqiperia ka qene vendi komunist me i izoluar dhe me i varfer ne Europe Sot Shqiperia eshte nje nga vendet ba
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shqipëria dhe Serbia, në garë për të fituar Gjermaninë - BalkanWeb

Nuk është shumë e qartë përse diplomacia gjermane thirri në 22 gusht në Berlin për një takim me ministrin e saj të Jashtëm, Frank-Valter Steinmei
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Koēiu: Kush nuk plotėson kushtetnuk merr statusin e nėpunėsit civil - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Punonjėsit e administratės tė cilėt nuk pėrmbushin kriteret nuk tė pėrfitojnė statu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Presidenca e shanseve tė humbur - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė»Scolari jep dorëheqjen nga stoli i Brazilit - Shqiptarja.com

Felipe Scolari është larguar zyrtarisht nga bankina e ekipit kombëtar të Brazilit. Dy humbjet në ndeshjet e fundit në kampionatin Botëror përballë Gjermani
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqiperi: paga mė e ulėt minimale, 2.2% e popullsisė jetojnė nė varfėri ekstreme, - Tirana Observer

Rreth 2,2% e popullsisė nė zonat urbane tė vendit, gjatė vitit 2012 jetojnė nė varfėri ekstreme, nė pamundėsi pėr tė pėrmbushur nevojat bazė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Studimi/ Shqipëria, vendi mepagën më të ulët ekonomike - Shqiptarja.com

Rreth 2,2% e popullsisë në zonat urbane të vendit, gjatë vitit 2012 jetojnë në varfëri ektreme, në pamundësi për të përmbushur nevojat baz&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Paga minimale me e ulet ne Europe - Top Channel

Rreth 2,2% e popullsisë në zonat urbane të vendit, gjatë vitit 2012 jetojnë në varfëri ektreme, në pamundësi për të përmbushur nevojat baz&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqiperia paga me e ulet minimale - Top Channel

Rreth 2,2% e popullsisë në zonat urbane të vendit, gjatë vitit 2012 jetojnë në varfëri ektreme, në pamundësi për të përmbushur nevojat baz&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Menaxhimi i financave ‘14-‘20, theksikufizimi i shanseve pėr korrupsion - Shqiptarja.com

TIRANE- Kufizimi i mundėsive pėr korrupsion ėshtė njė nga temat qendrore tė reformave tė menaxhimit tė financave publike. Gjatė prezantimit tė draftit tė parė tė Strategjisė sė Menaxhimit tė Financave
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2363 ->2363 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shanseve ->shanseve 0 docs[0] -> docs[0] 1 2363 ->2363 0 hits[0] -> hits[0] 1 3036 ->3036

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos