Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sharr Prodhimit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tërhiqen akuzat kundër kryetarit të Dragashit - IndeksiOnline

Iniciatori i kallëzimit penal kundrejt kryetarit të Dragashit dhe ish kryesuesit të Kuvenit Komunal, në rastin e keqpërdorimit të pronave, i tha në gjykat&eu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»‘Luftė’ me pulla Esadi, Spiromilo,Zogu, Hoxha… ja gjurmėt qė lanė - Shqiptarja.com

TIRANE - Pas ikjes sė princ Vidit, ngjarje e personazhe i lanė vendin njėri-tjetrit, ē’ka u pasqyrua edhe nė filatelinė shqiptare. Dominoi me vendimet e tij Esad Pashė Toptani, Ahmet Zogu dhe En
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Mbledhja e Këshillit Bashkiak, ja 32 familjet që do trajtohen me para - BalkanWeb

TIRANE - Në mbledhjen e radhës së Këshillit Bashkiak të Tiranës, e cila do mbahet ditën e hënë më 11 nëntor do të diskutohen disa projektven
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Mbledhja e Kėshillit Bashkiak, ja 32 familjet qė do trajtohen me para - BalkanWeb

TIRANE - Nė mbledhjen e radhės sė Kėshillit Bashkiak tė Tiranės, e cila do mbahet ditėn e hėnė mė 11 nėntor do tė diskutohen disa projektvendime me rėndėsi pėr qytetarėt e Tiranės. Midis tyre janė dy
- Shtuar 12 muaj mė parė


»NJERIU I KUMBONĖS SĖ PAQES - Gazeta Shqip

Ndue DedajNDUE DEDAJ (Nė vend tė njė pėrshpirtje pėr Dom Antonio Sharrėn)
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vidhet per skrap monumenti i Pavaresise - ABC News

Monumenti i pavarësisë i cili ndodhet në zemër të kryeqytetit është grabitur. Vjedhësit e skrapit nuk kanë kursyer kësaj here as monumentet e kultur&e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Britmat e nacionalistit, oferta e pushtetit - Shekulli

Nė gjithė kėtė situatė, ku qeveria fatkeqėsisht pėr shqiptarėt nuk ka mundėsi tė thotė asgjė pėr ekonominė, nuk ka mundėsi tė thotė asgjė pėr shėrbimet, nuk ka mundėsi tė thotė asgjė pėr t
- Shtuar 2 vite mė parė
»Cimento terhiqet qeveria e Kosoves - Top Channel

Masa tarifore prej 35 përqind për importuesit e cimentos në Kosovë nuk do të qëndrojë për  90 ditë ashtu sic kishte paralajmëruar ministrja e tre
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kosove gjobitet SharCem - Top Channel

Dogana e Kosovës dënon fabrikën e prodhimit të cimentos Sharr Cem në Kosovë për mashtrim tarifor.  Këtë e bëri të ditur zëdhën&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Perplasja per cimenton - Top Channel

Ministrja e tregtisë dhe industrisë në Kosovë, Mimoza Kusari-Lila mbron vendimin e saj për vendosjen e tarifës prej 35% për çimenton e importuar nga Shqip&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Katėr tė rinj blinin mallra nė fshatra me euro fals - Metropol

01/06/2010 Arrestohen, policia hetime pėr prejardhjen e kartėmonedhave tė falsifikuara ELBASAN- Kishin vendosur tė mos binin nė sy duke blerė mallra nė fshatra me para fals, por kanė rėnė shu
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ndihma ekonomike, familjet pėrfituese do tė kontrollohen nė terren pėr gjendjen ekonomike - Albania

Jonida Tashi Duke filluar qė nga ky muaj e gjatė gjithė vitit 2010, familjet qė pėrfitojnė ndihmė ekonomike do tė verifikohen nė shtėpi pėr gjendjen e tyre ekonomike. Ministri i Punės, Spiro Ksera, k
- Shtuar 5 vite mė parė


»Rama inspekton Sharrėn, mbeturinat pėrpunohen nuk digjen - Gazeta Shqip

Investimi Nė kėtė landfill depozitohen rreth 1000 tonė mbetje nė ditė Kryebashkiaku i Tiranės, Edi Rama, inspektoi dje, punėn e kryer pėr zbatimin e  projektit pėr transformimin e Landfill-it tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Landfilli i Sharrės, Rama: Problem mbetjet urbane - Ora News

Kreu i Bashkisė sė Tiranės Edi Rama ka bėrė sot njė inspektim nė landfilin e Sharrės. Rama nė njė pronocim pėr mediat ėshtė shprehur se landfilli i Sharrės ėshtė kthyer nė njė ambient tė strukturuar
- Shtuar 5 vite mė parė


»Eksportimi i pisllėkut si finale e instalimt tė modelit “Rama” - Gazeta 55

Papastėrtia ka kapluar mendjen e kryetarit tė PS-sė dhe tė opozitės shqiptare. Nė vijim tė njė iteri anormal e shoqėror tė papastėrtisė sė tij morale, qė pasi ka bėrė pis institucionin e martesė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dėshmia e pėrgjegjėsit tė Gėrdecit: Baxhanaku i Berishės sillej si drejtor i Fabrikės - Tema

Nga Tema Gazeta “TemA” vijon sot zbardhjen e dėshmive pėr tragjedinė e rėndė tė Gėrdecit dhe aktorėt e implikuar nė tė. Veiz Muēa, qė njihej mė emrin Vangjeli, ishte numri 2 i Fa
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kosove, projekt i UNDP-se per Komunen e Dragashit - Top Channel

Zyra e UNDP-se Kosove do te paraqese projektin “Asistence pergatitore per Zhvillim te qendrueshem ne Dragash”. Ne 27 prill, perfaqesuesi i perhershem i UNDP-se, Frode Maurin
- Shtuar 6 vite mė parė


»Energji nga plehrat, nis puna nė Fier - Top Channel

Fieri do tė jetė njė nga tri rrethet nė vend qė do tė prodhojė energji tė rinovueshme. Bazė e kėtij projekti do tė jetė pėrpunimi i mbetjeve urbane. Projekti nė fjalė, qė nis nga zbat
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 24 ->24 0 total_found -> total_found 1 24 ->24 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sharr ->sharr 0 docs[0] -> docs[0] 1 1328 ->1328 0 hits[0] -> hits[0] 1 2317 ->2317 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 prodhimit ->prodhimit 0 docs[1] -> docs[1] 1 18348 ->18348 0 hits[1] -> hits[1] 1 25313 ->25313

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos