Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shartimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Imazhe tradhtare - Shekulli

Premiera / Perjetesi doli nga fondi i Arkivit Shteteror i rezervuar qysh prej vitit te prodhimit 1974. I dyti dokumentar i ndaluar i Dhimiter Anagnostit ku tjeter gjuhe flet imazhi e tjeter teksti
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ditari sekret i Gjovalin Lukës: Mashtrimi i Enver Hoxhës me Stalinin për Albaninë kaukaze - Albania

Agron Luka Vijon nga numrat e kaluar Albania kaukazike!? - Unë mendoj se studimi i historisë së antikitetit, e më thellë,
- Shtuar 5 vite mė parė


»Nė shtėpinė e Maries - Shekulli

  Njėzet vjet qė nuk jeton mė, por Marie Logorecin e kujtojnė ndryshe nga shumė tė tjerė. Me veshjet e saj skenike, montazhet filmike dhe fotot Aty ėshtė Gertruda, Ledi Milford, e as
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shartimet ->shartimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 4 ->4 0 hits[0] -> hits[0] 1 4 ->4

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos