Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sherbimi Meteorologjik Ushtarak"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dimri pranveror ne Shqiperi - Top Channel

Edhe pse jemi në ditët e para të muajit janar, temperaturat e ulëta dhe ngricat duket se nuk do të jenë prezente edhe per disa dite. Sherbimi Mete
- Shtuar 10 muaj mė parė


»I nxehti afrikan 38 grade celsius - Top Channel

Vala e te nxehtit afrikan që ka përfshire vendin prej tre javësh ka bërë që termometri të shkojë deri në 38 gradë celcius. 
- Shtuar 3 vite mė parė


»Meteorologet: Erdhi i ftohti polar Sonila Isaku - Koha Jonë

Shqiperia duke nisur nga dita e diel do te perfshihet nga i ftohti polar. Termometri ne te gjithe vendin do te zbrese nen zero duke shenuar temperaturat me te uleta ne Peshkopi me -15 grade Celsius dh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Drini nuk ndalet sjell prurjet maksimale shkarkimet vazhdojne - Albania

Ervin KOCI Prurjet ne kaskaden e Drinit jane rritur edhe me shume gjate paradites se djeshme duke mos dhene shprese per nje permiresim te situates. Sipas te dhenave me te fundit te K
- Shtuar 4 vite mė parė


»Moti, shi dhe debore - Top Channel

Parashikime aspak te favorshme per zonat e permbytura vijne nga Sherbimi Meteorologjik Ushtarak. Edhe per te pakten kater dite te tjera vendi pritet qe te perfshihet nga nje mot i paqendru
- Shtuar 5 vite mė parė


»Troket dimri, ulen temperaturat - Koha Jonë

Renie e ndjeshme e temperaturave dhe zbehje e reshjeve te shiut. Duke filluar nga dita e sotme, shqiptaret do te ndiejne pranine e dimrit per shkak te uljes se temperaturave. Sipas Sherbimit Metereol
- Shtuar 7 vite mė parė


»Nostalgjia italiane e "Qytetit te Jugut" - Koha Jonë

Rehabilitimi i Aeroportit te Gjirokastres do te jete nje nga investimet prioritare te realizuara ne bashkepunim me palen italiane ne Qarkun e Gjirokastres. Sipas eksperteve te Keshillit te Qarkut, ne
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sherbimi ->sherbimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3174 ->3174 0 hits[0] -> hits[0] 1 4575 ->4575 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 meteorologjik ->meteorologjik 0 docs[1] -> docs[1] 1 505 ->505 0 hits[1] -> hits[1] 1 594 ->594 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 ushtarak ->ushtarak 0 docs[2] -> docs[2] 1 29943 ->29943 0 hits[2] -> hits[2] 1 52683 ->52683

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos