Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shkelqim Selami"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dhjetefishimi i gjobave deputetet e maxhorances kunder - Panorama

e Merkure 22 Tetor 20141229 pm Debati ne Komisionin e Sigurise per Kodin RrugorbrbrBraho Ta kthejme mbrapsht Sterkaj Ne Gjermani gjoba 60 euro te ne 300 eurobrbrDeputetet e maxhor
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama ne Kine por del prezent ne Parlament - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141025 am p classwp-caption-text Faksimil e procesverbalit te votimit te se enjtesbrbrEdhe pse Kryeministri Edi Rama ishte ne nje vizite zyrtare ne Kine dit
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ja deputetët dhe ministrat me diplomë nga universitetet që do mbyllen! - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Arsimit ka propozuar heqjen e licencës për 17 universitete private dhe mbylljen e filialeve të universiteteve publike nëpër rrethe. Ky vendim prek mijë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Meta- Liberman Bashkepunim ekonomik Shqiperi- Izrael - News of Albania

Transmetuar me 04072014 - 1235 Gjate takimit Ilir Meta Avigdor Liberman PUBLICITET Jeruzalem 4 korrik 2014 NOAal- Kryetari i Kuvendit I
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Meta-Edelstein Forcim bashkepunimit Shqiperi- Izrael - News of Albania

Transmetuar me 02072014 - 1509 Jeruzalem 2 korrik 2014 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta nisi nje vizite zyrtare ne Izrael me nje pritje nga Kryetari i Pa
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kėrkesa e 51 deputetėve tėPS - LSI: Tė shkarkohet Xhuka - Shqiptarja.com

TIRANE- Inspektorja e Pėrgjithshme e ILDKP, pritet qė tė jetė tė martėm nė Komisionin e Ligjeve, ku do tė njihet edhe me kėrkesėn e mazhorancės pėr shkarkimin e saj nga detyra pas shkeljeve tė rėnda k
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Marashi nuk ishte nė“luftėn” e Vajgurores - Shqiptarja.com

TIRANE- Shoferi i autoblindit tė policisė sė Beratit, qė u sulmua me armė tė kalibrave tė ndryshėm nė masakrėn e Urės Vajgurore, ku mbetėn tė vdekur 4 punonjės tė policisė dhe roja i vilės sė Protodua
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Dėshmia, shoferi i blindit: Marashinuk ishte nė "luftėn" e Vajgurores - Shqiptarja.com

TIRANE- Shoferi i autoblindit tė policisė sė Beratit, qė u sulmua me armė tė kalibrave tė ndryshėm nė masakrėn e Urės Vajgurore, ku mbetėn tė vdekur 4 punonjės tė policisė dhe roja i vilės sė Protodua
- Shtuar 11 muaj mė parė


»PD, ikën 332 firmatarëtë themelimit në 23 vjet - Shqiptarja.com

TIRANE- Plot 23 vite më parë, në Qytetin Studenti do marrte jetë krijimi i të parës forcë opozitare, PD që në mëngjesin e 12 dhjetorit ‘90 do sh
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Nis sot punimet legjislatura e re e Kuvendit - ABC News

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë s
- Shtuar 1 vit mė parė


»Te henen nis punimet legjislatura e re e Kuvendit - ABC News

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Eksplozivi ne pallatin e Ardian Kollozit - Koha Jonë

Vlore- Persona ende te paidentifikuar vendosen nje sasi eksplozivi te konsiderueshme ne sheshpushimin e katit te dhjete te nje pallati ne qytetin e Vlores, lagja “29 nentori”, ku jeton edhe kryetari i
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vlorė, eksploziv nė pallatin kubanon Kollozi i PD e Selami i LSI - Shqiptarja.com

VLORĖ - Njė sasi tritoli shpėrtheu brenda njė pallati 12 katesh nė lagjen “29 nėntori”, nė vendin e quajtur “Kryqėzimi Rinai”. Ishte ora 02:50 e sė shtunės (01.06.2013) kur nė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vlorė, eksploziv nė pallatin kubanon kreu i PD, Ardian Kollozi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Shpėrthimi nė 02: 50 tė mėngjesit  VLORĖ - Njė sasi tritoli shpėrtheu brenda njė pallati 12 katesh nė lagjen “29 nėntori”, nė vendin e quajtur &
- Shtuar 1 vit mė parė


»Eksploziv pallatit të kryetarit të PD-së në Vlorë - IndeksiOnline

Një sasi tritoli ka shpërthyer në një pallat në Lagjen 28 Nëntori në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00, në derën e banesës s&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtė PS. Berisha fut dhe aleatėt, Rama vetėm PS - BalkanWeb

TIRANE- Deri nė limitet e afatit kanė punuar selitė e partive pėr listat e kandidatėve pėr deputetė nė kuadėr tė zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha moment
- Shtuar 1 vit mė parė


»Te larguarit nga PS, Braho i LSI kandidon ne Tiranes - Koha Jonë

Partia Socialiste ka miratuar dje mes shume debatesh listat e kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Ne oren 00:00 perfaqesuesi i PS-se ne KQZ dorezoi listen me kandidate duke i dhene fund debatit
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lista e LSI e PBDNJ, Meta ne Tirane, Dule ne Vlore - Koha Jonë

Levizja Socialiste per Integrim ishte forca e pare politike qe publikoi listen zyrtare te kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Sekretari i kesaj force politike dhe perfaqesuesi i saj ne KQZ, Ylli
- Shtuar 1 vit mė parė


»Prapaskenat e orėve tė darkės/Listat zyrtare tė Berishės dhe Ramės - Tirana Observer

Ēfarė ndodhi mbrėmė nė selitė e PD-sė dhe PS, tė gjitha prapaskenat dhe sherret. Akuza dhe sherre nė PS, deputetėt e pėrjashtuar nga Berisha nuk guxojnė ta  kritikojnė publikisht kryeminist
- Shtuar 1 vit mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 66 ->66 0 total_found -> total_found 1 66 ->66 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shkelqim ->shkelqim 0 docs[0] -> docs[0] 1 1373 ->1373 0 hits[0] -> hits[0] 1 1890 ->1890 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 selami ->selami 0 docs[1] -> docs[1] 1 1642 ->1642 0 hits[1] -> hits[1] 1 3031 ->3031

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos