Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shkelzen Alla"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sa shėrbime i kryen Shkėlzen Maliqi? - Tema


- Shtuar 6 muaj mė parė»Fituesit e specializimeve te Mjekėsia - Metropol

06/04/2011  Tė pėrzgjedhurit pėr 33 specialitetet e ndryshme mjekėsore Shpallen zyrtarisht kandidatėt fitues qė do tė ndjekin programin e specializimeve nė Fakultetin e Mjekėsisė. P
- Shtuar 4 vite mė parė


»Djali ishte imi por drejtesia na perket te gjitheve.. - Shekulli

Flet Feruzan Durdaj babai i Erisonit vogelushit te vrare ne shperthimin e Gerdecit Shekulli Zoti Durdaj si e komentoni vendimin e Gjykates se Tiranes per te liruar qe prej
- Shtuar 4 vite mė parė


»Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010 - Albania

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»“Takimet muzikore…”, debat mbi komunikimet kulturore - Metropol

03/06/2010 Argjiro 2010 Kėtė vit shėnon edicionin e katėrt. Festivali “Takimet muzikore tė dy botėve”- Argjiro 2010, qė tradicionalisht mbahet nė Gjirokastėr, do tė ēelet mė 4 qershor.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Gėrdeci", njė ushtri oficerėsh dhe kolonelėsh do tė jenė dėshmitarė - Gazeta Shqip

Gati e gjithė klasa drejtuese e Ministrisė sė Mbrojtjes do tė paraqiten si dėshmitarė nė megaprocesin e nisur pėr shpėrthimin nė Gėrdec. Tė gjithė janė pjesėtarė me status tė NATO-s. Ndėrkohė, imunite
- Shtuar 5 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETR
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet, emrat e rinj qė marrin tapitė - Panorama

 lista e legalizimeveBashkia TiranėEmėrtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI H
- Shtuar 6 vite mė parė


»Legalizimet nė Fier, Gjirokastėr, Tiranė, Vlorė, Berat, Dibėr, Durrės, Elbasan - Gazeta Standard

Kėshilli i Ministrave miratoi dje mijėra ndėrtime informale tė cilat do tė nisin procesin final tė legalizimit tė tyre. Njėkohėsisht, dje, kreu i ALUIZNI-t, Shaban Memia, ndau lejet e legalizi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 15 ->15 0 total_found -> total_found 1 15 ->15 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shkelzen ->shkelzen 0 docs[0] -> docs[0] 1 843 ->843 0 hits[0] -> hits[0] 1 1277 ->1277 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 alla ->alla 0 docs[1] -> docs[1] 1 2263 ->2263 0 hits[1] -> hits[1] 1 2965 ->2965

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos