Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shkarko Deklaratat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Incidenti nė Vjenė, Rama: S'bėj ambasador asnjė tė afėrm politikani. Ceka: Kėrko falje! - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministria e Punėve tė Jashtme tė Shqipėrisė konfirmoi sot incidentin mes kryetarit tė Partisė Socialiste Edi Rama dhe diplomatit Egin Ceka, nė Vjenė. Incidenti ka ndodhur nė pėrfun
- Shtuar 2 vite mė parė


»Incidenti nė Vjenė, Berisha: Rama si shtazė, hetim parlamentar. Ruēi: Shkarko diplomatin - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministria e Punėve tė Jashtme tė Shqipėrisė ka konfirmuar incidentin mes kryetarit tė Partisė Socialiste Edi Rama dhe diplomatit Egin Ceka, nė Vjenė. Lajmi ėshtė publikuar nga disa
- Shtuar 2 vite mė parė


»Biznesi, si shmangen gjobat nga tatimet - Metropol

13/08/2010 Gazeta “Metropol” publikon sot tė gjitha procedurat qė duhet tė ndjekė biznesi pėr tė evituar gjobat Manuali udhėzues, si tė plotėsoni listėpagesėn dhe formularin e deklarimit tė p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bizneset: Ja si duhet tė plotėsojnė formularin e kontributeve - Albania

Instituti i Shėndetit Publik publikon dokumentet qė duhet tė plotėsojnė biznesi i madh dhe i vogėl pėr pagesėn e kontributeve. Pėr tė realizuar pagesėn e kontributeve bizneset duhet tė p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dokumentet e reja dhe formulari pėr sigurimet shoqėrore - Gazeta Standard

Dokumentacioni pėr bizneset dhe tė vetėpunėsuarit Instituti i Sigurimeve Shoqrore ka publikuar dje dokumentet dhe formularin e ri pr pagesn e sigurim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bizneset, si plotėsohet formulari online pėr shitjet - Ballkan

Autori i Lajmit: Entela DurajRreth 90 % e tatimpaguesve tė regjistruar pėr TVSH dhe tatim- fitim, kanė pėrmbushur detyrimin ligjor tė dorėzimit nė mėnyrė elektronike tė librave tė shitjes dhe bler
- Shtuar 5 vite mė parė


»Njė xhiro pėr regjistrimin e njė biznesi tė vogėl - Shekulli

Isha sot pėr tė paguar detyrimet pėr njė biznes tė vogėl nė dyert e tatimeve meqenėse afati pėrfundimtar pėr tė paguar ėshtė 20 korriku. Do doja ta tregoja historinė time nga fillimi nė fund pasi m
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 7 ->7 0 total_found -> total_found 1 7 ->7 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shkarko ->shkarko 0 docs[0] -> docs[0] 1 56 ->56 0 hits[0] -> hits[0] 1 59 ->59 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 deklaratat ->deklaratat 0 docs[1] -> docs[1] 1 20267 ->20267 0 hits[1] -> hits[1] 1 23963 ->23963

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos