Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shkolla Gustav Majer"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Si do numėrohen votat nė Tiranė - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Dua ta coj femijen ne shkollen me te mire - Shekulli

Pese dite pas nisjes se shkolles ka ende femije te paregjistruar ne klasen e pare Prinderit kerkojne qe femijet te frekuentojne shkollat publike me me emer. Drejtuesit e shkollave ra
- Shtuar 5 vite mė parė


»Befasi e madhe e Dr.Giovanni Armillotta-sNga Besnik DizdariKrejt papritmas, tė shtunėn qė shkoi, kam marrė librin e Dr. Giovanni Armillota-s, “Almanacco della Serie B (1930/2008-09) e del calcio Albanese” (“Almanaku i kategorisė sė dytė (1930/2008-09 - Tema

Nėse dėshironi tė lexoni edicionin online tė gazetės nė PDF klikoni kėtu. Befasi e madhe e Dr.Giovanni Armillotta-sNga Besnik DizdariKrejt papritmas, tė shtunėn qė shkoi, kam
- Shtuar 6 vite mė parė


»Rama, pėruron shkollėn e re 9-vjeēare “Gustav Majer“ - BalkanWeb

Ėshtė pėruruar sot nga Bashkia e Tiranės shkolla mė e re nė kryeqytet “Gustav Majer“. Krybashkiaku Rama, kėshilloi nxėnėsit tė lexojnė sa mė shumė libra. Bashkia dhuroi pėr shkollėn e re njė kontigjen
- Shtuar 6 vite mė parė


»Dhuro nje liber, nisma e bashkise per shkollat - Top Channel

Rreth 900 nxenes te shkolles nentevjecare “Gustav Majer” kane mundesi jo vetem te studiojne ne ambjente bashkekohore, por edhe te argetohen ne ambjente sportive dhe te lexojne ne nje bibli
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gaetano Petrot, italiani qe u mrekullua nga shqipja dhe shqiptaret - Koha Jonë

Nga Albert Vataj Pasurohet me tej repertori i albanologeve, perpjekja titane e te cileve ka nxjerre nga harresa identitetin tone pwr ta vendosur ate ne piedestalin e shume kombeve te tjera. Ne
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shkolla ->shkolla 0 docs[0] -> docs[0] 1 20020 ->20020 0 hits[0] -> hits[0] 1 34943 ->34943 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gustav ->gustav 0 docs[1] -> docs[1] 1 282 ->282 0 hits[1] -> hits[1] 1 459 ->459 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 majer ->majer 0 docs[2] -> docs[2] 1 135 ->135 0 hits[2] -> hits[2] 1 203 ->203

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos