Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shoh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Luniku: Është tronditur besimi tek Banka e Shqipërisë - BalkanWeb

SHBA-Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Kristaq Luniku thotë se me ngjarjet e fundit, Bankës Qendrore i është dëmtuar besueshmëria dhe se duhet p
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Luniku: Është tronditur besimi tek Banka e Shqipërisë - Zėri i Amerikės

Ish-guvernatori i Bankƫs sƫ Shqipƫrisƫ, Kristaq Luniku thotƫ se me ngjarjet e fundit, Bankƫs Qendrore i ƫshtƫ dƫmtuar besueshmƫria dhe se duhet punuar pƫr ta rikthyer sa mƫ shpejt
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Mourinho kujton fitoren e “rilindjes” në Ukrainë - IndeksiOnline

Nëpër faqe e gazetës italiane, Gazzetta dello Sport, sot ka qenë një artikull interesant i Jose Mourinhos, ku kujtonte ndeshjen e zhvilluar në Ukrainë nd&eum
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Pediatrja Lira Gjika: “Si t’i ndihmojnë fëmijët të kalojnë frikën e klasës së parë” - BalkanWeb

TIRANE-Pediatrja e njohur jep këshillat e veta për raportet që prindërit dhe mësuesit duhet të krijojnë me fëmijët. Si ndikon kalimin nga kopshti në k
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ndërhyrja e ndërkombëtarëve ose zgjedhje - IndeksiOnline

Ndërhyrja ndërkombëtare ose zgjedhjet, janë dy alternativat e vetme që do ta nxjerrin vendin nga ky ngërç institucional. Kështu thanë analis
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Sarkozy: Dua të rimarr timonin e Francës, po e shkatërrojnë të majtët - IndeksiOnline

Ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy, po shqyrton mundësinë për të garuar në zgjedhjet presidenciale të vitit 2017. Sipas politikanit 59-vjeçar, politik
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Rama Rishikim me rritje buxhetit Xhamia e Madhe pa pallat ngjitur - News of Albania

Tirane 17 shtator 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne nje dalje per mediat nga Kryeministria deklaroi se behet nderhyrje ne buxhet ku ne dallim nga vitet e kaluara jane 32 miliarde leke pertej pritsh
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Nishani Bashkepunim me maxhorancen per emrin e Guvernatorit te ri - Panorama

e Marte 16 Shtator 20140909 am p classwp-caption-text Rama e NishaniSSSAbrASSPresidenti Bujar Nishani shprehet se do te bashkepunoje me maxhorancen per zgjedhjen e Guvernatorit t
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Si duhet tė jetė guvernatori i ri - Shekulli

SSSAASS Hysni Lekaj Si shumica e shqiptarėve, pak mė ka interesuar telenovela e bankės, jo nga pikėpamja e pėrmbajtjes qė paraqet epilogun tragjik tė hajdutėrisė ēerekshe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ambasadori britanik: Sistemi i Drejtësisë shqiptare është i organizuar keq - BalkanWeb

Ambasadori britanik në Tiranë, Shkëlqesia e tij z. Nicholas Cannon shprehet për “JAVA” në lidhje me sistemin e drejtësisë shqiptare, qeverinë e re R
- Shtuar 4 ditė mė parė


»VV: Asnjë subjekt politik nukmund të kushtëzojë marrëveshjen - Shqiptarja.com

Pas reagimit të Listës Srpska që negociatat të mos udhëhiqen nga Lëvizja Vetëvendosje, kjo e fundit ka thënë se lista nuk ka fuqi politike që ta kusht
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Krasniqi: Lakuriqësia dhe amoraliteti nuk kanë qenë traditë e ilirëve - IndeksiOnline

Imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, përmes një shkrimi autorial dërguar Indeksonline, ka folur për problemet, që sipas tij, po
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Producentët Kico’n’Torch me projekt të ri - IndeksiOnline

Kico’n’Torch Music, paralajmërojnë këngën e tyre të parë. Producentët që tanimë janë bërë të njohur në tregun
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Fullanin e arrestoi Rama, kryeprokurori ishte jashtė vendit - BalkanWeb

TIRANĖ-Ish-kryeministri Sali Berisha sot nė televizionin News24, nė emisionin “Studio e Hapur” pėrballė Eni Vasilit pėrgjigjet pėr cėshtje tė ndryshme qė po trazojnė jetėn politike shqipta
- Shtuar 4 ditė mė parė


»BE po humb terren gjeopolitik në Ukrainë - BalkanWeb

Loja e vështirë e shahut gjeopolitik, që BE dhe Rusia po luajnë në Ukrainë, po bëhet gjithnjë e më konfuze dhe duket sikur BE po luan një lojë, q
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mimoza Bruzia: Çdo fjalë e imja shqetëson familjen - BalkanWeb

TIRANE-Ngjarja ka bërë shumë bujë. Nuk dua të flas për çështje që i përkasin hetimit. Çdo fjalë e imja, veç të tjerash shqet
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Lufta ndermjet kodeve kulturore - Panorama

e Hene 15 Shtator 20141227 pm AGRON GJEKMARKAJbrbrĀ  Teresia komplekse qe perfshin njohjet besimet artin moralin te drejten traditat e cdo gje tjeter te prodhuar nga aktiviteti i
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Metoda më e re e blerjeve online tëkoleksioneve në kohë reale - Shqiptarja.com

Boom-i i shitjeve online të trendeve më të fundit të modës, ka bërë që stilistët e Londrës të gjejnë mënyra të reja për t&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kuvendi i Kosovës nesër me dyertë hapura, pret qytetarët - Shqiptarja.com

Të hënën, më 15 shtator, kushdo që dëshiron t'i takojë nga afër deputetët e Kuvendit të Kosovës dhe të shohë nga afër punë
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Hoxhaj i shpallë luftë ISIS-it - IndeksiOnline

Rusia shumë shpejt do të marrë një lajm të hidhur nga Kosova. Ekzekutivi kosovar është gati që të vendosë sanksione ndaj federatës Ruse,
- Shtuar 5 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 22268 ->22268 0 time -> time 1 0.011 ->0.011 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shoh ->shoh 0 docs[0] -> docs[0] 1 22268 ->22268 0 hits[0] -> hits[0] 1 27778 ->27778

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos