Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shqetsimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kush ishte Prend Doēi-Abati i Mirdits - Tirana Observer

Nga Albana Melyshi Lifschin Abati i Mirdits- me kt emn e kan quejt e mundet me u than pr siguri se nuk asht kund nj skaj Shqypnijet ku burrat e menēm dhe t kalemit t mos ta ken ndje e pr
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kėmbanat e Greqisė bien pėr Tiranėn - Tema


- Shtuar 4 vite mė parė


»PE, tė enjten vlerėsimi pėr heqjen e vizave - Klan TV

Komisioni Europian do t raportoj gojarisht t enjten pasdite para Komisionit t Punve t Brendshme, Drejtsis dhe Lirive Civile t Parlamentit Europian vlersimin e ekspertve europian pr misionin e fundit
- Shtuar 5 vite mė parė


»Vizat, Ministria e Jashtme shpjegon procedurat - Gazeta Standard

Qeveria shqiptare i dorzoi dje Komisionit Evropian ecurin m t fundit t zhvillimeve q lidhen me procesin e lvizjes pa viza n zonn “Shengen”, e cila prfshin p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Gjuha greke, kėrkohet rikonceptim i pėrmbajtjes sė njohurive - Gazeta Shqip

MEGA, partia e minoritetit grek: Mungesa e teksteve n gjuhn greke sht neglizhenc e shtetit MEGA, partia m e re e minoritetit etnik grek, kapublik shqetsimin e nxnsve dhe prindrve pr mungesn e
- Shtuar 5 vite mė parė


»Turizėm, bizneset ankohen pėr taksėn e fjetjes nė hotel - Gazeta Shqip

Shqetsimi Shoqata Shqiptare e Turizmit krkon uljen e TVSH-s dhe rishikimin e disa taksave t tjera N mbyllje t sezonit turistik, bizneset e ktij sektori bjn analizn mbi problemet q pengojn zhvillim
- Shtuar 5 vite mė parė


»Policia: aksidentet, pasojė e mungesės sė sinjalistikės - Klan TV

Punimet e vazhdueshme, ndrhyrjet e pastudiuara n infrastruktur si dhe t pabazuara n standarde, shkaktojn probleme n lvizjen e lir t njerzve dhe mjeteve n kryeqytet, si dhe sjellin pasoja negative n s
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Korrupsioni, duhet pakt i gjerė pėr Drejtėsinė" - Gazeta Shqip

Intervista/ Flet deputeti i Partis Socialiste, Damian Gjiknuri: Lufta ndaj korrupsionit dhe nevoja pr drejtsi, nj mision jo i pamundur pr PS Koncesionet dhe privatizimet, transparenc prmes ligjeve t v
- Shtuar 5 vite mė parė


»Evidencat mujore, nuk regjistrohen orėt shtesė - Gazeta Shqip

Shqetsimi Ort shtes n pun nuk evidentohen t gjitha. Ky sht nj tjetr shqetsim i punonjsve t policis, q jan ankuar koh m par. Sipas t dhnave, n muajin maj, kur ata prfituan parat pr ort shtes n pun
- Shtuar 5 vite mė parė


»Mbrojini sytė, duke ndjekur kėshillat e okulistėve - Gazeta Shqip

Syt mund t dmtohen duke kaluar dit t tra prpara ekranit t kompjuterit apo televizorit, ndotja e ambientit q vjen nga t gjith agjentt atmosferik, ajri i kondicionuar, alergjit, diabeti, madje s fund
- Shtuar 5 vite mė parė


»Specialistėt e UNESCO-s hetojnė Butrintin - Gazeta Shqip

N datn 24 gusht, n Parkun Arkeologjik t Butrintit do t mbrrijn pr ekspertim specialistt e UNESCO-s dhe ICOMO-s. Bhet e ditur se vizita e tyre sht nxitur nga shqetsimet e specialistve shqiptar e t h
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ju pres nė Elbasan, tė shpėtojmė qytetin nga kanceri - Gazeta Shqip

Elbasan, kryebashkiaku Sejdini i shkruan letr Kryeministrit Berisha Kreu i Bashkis s qytetit t Elbasanit bri dje publike nj letr t hapur pr Kryeministrin Berisha dhe t gjitha instancat e tjera qeve
- Shtuar 5 vite mė parė


»Serbėt e Veriut shpallin pavarėsinė nga Kosova - Gazeta Shqip

Shprndahet nj deklarat anonime. Qeveria: Ky sht provokim Nj veri t Mitrovics po qarkullon nj deklarat pr shpalljen e pavarsis s komunave serbe nga Kosova, nga autor ende t paidentifikuar, por q sip
- Shtuar 5 vite mė parė


»Mitrovice, serbėt deklaratė pėr shpalljen e pavarėsisė - Alsat

Nj veri t Mitrovics po qarkullon nj deklarat pr shpalljen e pavarsis s komunave serbe nga Kosova, nga autor ende t paidentifikuar. Sipas ksaj deklarate ajo bhet n emr t ashtuquajturs “Bashksia e
- Shtuar 5 vite mė parė


»Mitrovicė, serbėt kėrkojnė pavarėsi. Beogradi distancohet - Alsat

Nj veri t Mitrovics po qarkullon nj deklarat pr shpalljen e pavarsis s komunave serbe nga Kosova, nga autor ende t paidentifikuar. Sipas ksaj deklarate ajo bhet n emr t ashtuquajturs “Bashksia e
- Shtuar 5 vite mė parė


»A duhet ta njohė Greqia Kosovėn?! - Gazeta Standard

Mesazhi i dhn nga GJND-ja e Hags pr Kosovn, n vendimin e dats 22 Korrik 2010, krijoi nj tjetr “fenomen” n fushn e s drejts ndrkombtare, i cili, prve debateve poli
- Shtuar 5 vite mė parė


»OPGJ-tė, nėn mbikėqyrje nga prokuroria - Gazeta Shqip

Ligji Ligji pr OPGJ-t thot se nga analiza e puns s deritanishme t seksioneve t policis gjyqsore, sht ngritur shqetsimi pr diferencn profesionale mes OPGJ-ve t prokuroris dhe atyre t policis. Pr kt
- Shtuar 5 vite mė parė


»Biznesi: Koha e amnistisė fiskale ėshtė tani, kur vijnė emigrantėt - Gazeta Shqip

Projekti Konfindustria i krkon qeveris t mos vonoj zbatimin e amnistis Amnistia fiskale nuk duhet par si mjet q prfiton vetm biznesi, por edhe individi, sidomos emigrantt shqiptar, q jan me mijra,
- Shtuar 5 vite mė parė


»Dollapi: Nuk mė intereson politika, por furnizimi me ujė - Gazeta Standard

Drejtori i Ujėsjellėsit ndjek punimet e rrjetit tė ujėsjellėsit nė Sauk Nj investimet prej 1.5 milion leksh n m pak se dy jav do t garantoj furni
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 89 ->89 0 total_found -> total_found 1 89 ->89 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shqetsimi ->shqetsimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 89 ->89 0 hits[0] -> hits[0] 1 99 ->99

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos