Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Shtabi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Stuhi tė forta e reshje shiu nė ultėsirėn perėndimore, borė nė zonat malore - BalkanWeb

TIRANĖ- Moti me diell e temperaturat e larta ia kanė lėnė vendin shirave erėrave tė forta dhe borės nė zonat malore. Tė gjitha kėto ndryshime kanė ndodhur nga dita nė ditė, si pasojė e njė fronti atmo
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Ciklone dhe stuhi Ministria Shtabi i emergjencave ne terren - Shekulli

SSSAbrASS brbrDisa nga qytetet veriore jane perfshire nga reshjet e para te debores Ministria e Bujqesise paralajmeron se Ultesira Perendimore do perballet me stuhi dhe ciklone te fortabrbr brbrGjen
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Nuk ka para për të shkuar në stërvitje - IndeksiOnline

Llamkos Kosova vazhdon të përballet me probleme të mëdha financiare. Futbollistët e kësaj skuadre tash e nëntë muaj nuk janë paguar për mundin
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Lezhė, fillon marrja e masave pėremergjencat civile e pėrmbytjet - Shqiptarja.com

LEZHE- Fillon marrja e masave pėr emergjencat civile nė qarkun e Lezhės. Pėr tė menaxhuar situatat qė parashikohen me nisjen e reshjeve, kėrkohet angazhim maksimal nga tė gjitha institucionet pėr tė p
- Shtuar 1 javė mė parė


»Preng Dodė Gjini, veprimtar i rėndėsishėm i rezistencės antikomuniste nė Mirditė - Gazeta 55

Biri i Kthellės, Preng Dodė Gjini (Gjikeqi), ka qenė dhe do tė mbetet njėri ndėr veprimtarėt mė tė spikatur tė rezistencės antikomuniste tė periudhės 1944-195
- Shtuar 1 javė mė parė


»Deshmia e rralle Hitleri kundershtoi pushtimin e Shqiperise nga Italia - Panorama

e Hene 6 Tetor 20141303 pm p classwp-caption-text Ushtare gjermane ne ShqiperibrbrDokument i Sherbimit te Zbulimit Ushtarak AmerikanbrbrGjermania nuk ka pasur asnje synim per te p
- Shtuar 3 javė mė parė»Erdogan: Përgjigjemi nëse ISIS sulmon varrin e Sulejman Shahut në Siri - BalkanWeb

ANKARA- Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan kërcënoi sot me reprezalje xhihadistët e grupit Shteti Islamik (ISIS) nëse do të sulmojnë varrin e një sulltani otoman q
- Shtuar 3 javė mė parė


»Erdogan: Nëse xhihadistët sulmojnë varrin e sulltanit, do të kundërpërgjigjemi - IndeksiOnline

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan i paralajmëroi sot xhihadistët e grupit Shteti Islamik, nëse ata do të sulmojnë varrin e një sulltani otoman që ndodhet
- Shtuar 3 javė mė parė


»Marrin para, pritet ndryshime - IndeksiOnline

Futbollistëve të Ferizajt, kryesia ua ka shlyer një pjesë të borxheve ndërsa kryetari Muhamet Avdyli, thotë se dalëngadalë do të shlyhen t&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Sulme me raketë hedhëse ndaj aeroportit të Donetskut - BalkanWeb

KIEV– Aeroporti i Donetskut, bastion i rebelëve prorusë në lindje të Ukrainës, ishte nën goditjet e raketë hedhësve gjatë mbrëmjes së djesh
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Graniti dhe Taulanti luajnë për Kosovën, e konfirmon babai i tyre - IndeksiOnline

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, aktualisht ka telashe për të grumbulluar futbollistët më të mirë kosovar&eu
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nexhmije Hoxha rrefen per Luften Une nuk kam bere gabime Partia edhe ka gabuar - Panorama

e Marte 2 Shtator 20140822 am p classwp-caption-text NEXHMIJE HOXHA N VITET E LUFTSSSSAbrASSLufta Nacionalclirimtare ka qene dhe mbetet epoka me e ndritur e historise se Shqiperi
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Nexhmije Hoxha: Enver Hoxha ka qenė shumė i rreptė me mua - BalkanWeb

TIRANE-Rrėfimi i gruas sė diktatorit komunist: Enveri ishte polemist therės dhe i pamėshirshėm nė kritika. Nexhmije Hoxha: Ajo qė unė kam dyshuar ėshtė se mund tė kenė spiunuar bazėn ilegale, por jo p
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shqipëria mirëpret stërvitjen e përbashkëtme FA Britanike “Albanian Lion 14” - Shqiptarja.com

TIRANË - Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosuara të Shqipërisë bën me dije nëpërmjet një deklaratë për mediat ditën e h&eum
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Një rrëfim i gazetës kroate “Ilustrovani List” për Isa Boletinin - IndeksiOnline

Isa Boletini është lindur në Mitrovicë dhe është rritur në një mjedis konfliktesh të përhershme. Ishte një burrë i hedhur, guximtar,
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shkarkimi i ushtarakëve, Kodheli me dy standarde - BalkanWeb

TIRANE-Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, përdor dy standarde për emërimin dhe lirimin e ushtarakëve shqiptarë me detyrë në selitë tona diplomatike. “Pa
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shkarkimi i ushtarakeve Kodheli me dy standarde - Panorama

e Hene 25 Gusht 20140917 am p classwp-caption-text Mimi KodheliSSSAbrASSMinistrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli perdor dy standarde per emerimin dhe lirimin e ushtarakeve shqiptare me
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ēėrēilli, Rebeli qė u bė Kryeministėr - BalkanWeb

Njė intervistė me historianin Carlo D’Este. Ai ishte njė enigmė e vėrtetė. Njė sekondė bėn dicka absolutisht brilante, nė ēastin tjetėr bėn dicka aq tė marrė sa qė tė lė me gojė hapur. Gjatė Luf
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pukë, sërish zjarre në zonat pyjore, sot 4 vatra të reja - BalkanWeb

PUKË- Rikthehen zjarret në zonat pyjore të Pukës. Ditën e sotme raportohet për 4 vatra të reja zjarri në afërsi të fshatit Nicoj në Fushë Ar
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3005 ->3005 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 shtabi ->shtabi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3005 ->3005 0 hits[0] -> hits[0] 1 4256 ->4256

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos