Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sinuziti"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vuani nga sinusiti? Ndërlikimet dhe trajtimi i tij - Shqiptarja.com

Si fillim, çfarë janë si nuset? Sinuset janë një sistem kavitetesh të zbrazëta në kafkë, të cilat komunikojnë me njëra-tjetrën. N&eum
- Shtuar 3 vite mė parė


»Sėmundjet qė prekin traktin e sipėrm respirator dhe trajtimi i tyre - Shqiperia.Com

Sėmundjet qė prekin traktin e sipėrm respirator manifestohen me tharje e djegie tė fytit e grykės, teshtitje, lodhje, dobėsi, kollė tė thatė, rritje tė lehta tė temperaturės, dhembje kok
- Shtuar 4 vite mė parė


»Sinusiti, kujdes nga noti dhe dielli - Albania

Neglizhimi i sėmundjes sjell komplikacione tepėr tė rėnda Jonida Tashi Gjatė pushimeve verore duhet tė kemi shumė kujdes me notin, pasi sipas mjekėve, ai ėshtė njė nga faktorėt qė mun
- Shtuar 7 vite mė parė


»Sinusiti, pse shkaktohet dhe llojet e tij - Albania

Sinusiti ėshtė njė inflamacion akut ose kronik i njė nga hapėsirave (seno)tė pranė hundės. Shpesh ēdo dhimbje koke trajtohet thjesht me njė aspirinė dhe sapo dhimbja kalon, ashtu bie edhe int
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 4 ->4 0 total_found -> total_found 1 4 ->4 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sinuziti ->sinuziti 0 docs[0] -> docs[0] 1 4 ->4 0 hits[0] -> hits[0] 1 13 ->13

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos