Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sipas Sharres"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bozdo Rama bllokoi buxhetin e Bashkise - Vizion Plus

brbrPas zhbllokimit te buxhetit te Bashkise se Tiranes nga Gjykata e Apelit ka rifilluar puna per zhvillimin e projekteve te planifikuara Nje prej tyre eshte edhe ai per rikonstruktimin dhe rehabiliti
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shqiperia po behet por te gjithe te bejne pjesen e tyre - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141205 pm PANDI ZDRULIbrbrĀ  Pas dy javesh qendrimi ne Shqiperi nga takimet me miq shoke e familjare kam degjuar shpeshhere shprehjen nuk behet me ky vend os
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Uji i Sharres me ndotje te larte organike - Klan TV

0
- Shtuar 6 muaj mė parė
»Varrezat Tahiri Vendim per shpronesimin e pronareve - News of Albania

Transmetuar me 19032014 - 1358 Ministri i Brendshem Saimir Tahiri PUBLICITET Tirane 19 mars 2014 NOAal- Ne perfundim te mbledhjes se q
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Varrezat e Tiranes Tahiri Vendim per shpronesimin e pronareve - News of Albania

Transmetuar me 19032014 - 1358 Ministri i Brendshem Saimir Tahiri Lajme te lidhuraBashkia Justifikim i paturp i Tahirit PUBLICITET Tira
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Bode Ekonomia po mbetet pa burimet e financimit qeveria po con drejt rrenimit - News of Albania

Tirane 22 shkurt 2014 NOAal- Ish-ministri i Financave aktualisht deputet i Partise Demokratike Ridvan Bode ka analizuar treguesit fiskale te vitit 2013 si dhe trendin e ekonomise shqiptare per vitin 2
- Shtuar 9 muaj mė parė


»I jepet lamtumira e fundit deputetit Sokol Olldashi. Shqipėria nė Zi Kombėtare - BalkanWeb

TIRANE - Shqipėria ėshtė sot nė zi, flamujt janė ulur nė gjysmėshtizė nė nderim tė deputetit dhe ish-ministrit Sokol Olldashi, i cili humbi jetėn nė njė aksident tragjik nė aksin Elbasan-Tiranė. Kuven
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Bozdo Rreth 1 mije meter kub inerte do te zhvendosen nga kryeqyteti - ABC News

Kete trotuar prej kohesh banoret e zones e kane kthyer ne nje vendgrumbullim per inerte. Eshte nje nder 11 pikat problematike ku Bashkia e Tiranes ka evidentuar rreth 1 mije meter kub ine
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Vijon aksioni i bashkisė “Tė mbajmė pastėr Tiranėn” - Gazeta 55

20-11-2013 / Gazeta 55 Bozdo: Rreth 1 mijë metër kub inerte do të zhvendosen nga kryeqytetiEshte nje nder 11 pikat problematike ku Bashkia e Tiranes ka evidentua
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Denoncimi i Islamit: Koco, 19 miliarde leke tendera Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Ish deputeti socialist, tashme kandidat ne listat per deputete te Partise Demokratike, Kastriot Islami, denoncoi dje se botuesi Koco Kokedhima ka marre jo pak, por 19 milione dollare, ose 19 miliarde
- Shtuar 1 vit mė parė


»Serish kerkime ne landfillin e Sharres - Top Channel

Kërkimet për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit Julian Çela kanë vazhduar për të tetën ditë me radhë, duke përdorur po të njëjtin
- Shtuar 2 vite mė parė


»Vijojne kerkimet ne Sharre - Top Channel

Mëngjesin e së premtes kanë rifilluar kërkimet në landfillin e Sharrës, për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit Julian Çela, i zhdukur që n&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Pedofili ska akuze per Julianin - Top Channel

Ashtu siç pritej Gjykata e Tiranës i dha masën e arrestit me burg Ardian Prrenjasit monstrën e Laprakës i akuzuar për pedofili dhe marrëdhenie seksuale me dhun&
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nderpriten kerkimet per femijen - Top Channel

Policia tashmë ka përcaktuar një vend se ku duhet të kryejë kërkimet për të gjetur trupin e 11-vjeçarit të vdekur Julian Çela. Pas dësh
- Shtuar 2 vite mė parė


»Pedofili:Ja ku hodha trupin e Julian Ēelės nė Sharrė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV / Pamjet ekskluzive nė TV A1 REPORT Nė hetim gjyqtarja Demiraj, nė 2008 liroi Prrenjasi VIDEO ekskluzive /Tregon skemėn e krimit/ FOTO Ne 2008 gjyqtarja Demiraj e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rrėfimi i pedofilit: Si e vravadhe zhduka trupin e Julianit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV / Pamjet ekskluzive nė TV A1 REPORT Nė hetim gjyqtarja Demiraj, nė 2008 liroi Prrenjasi VIDEO ekskluzive /Tregon skemėn e krimit/ FOTO VIDEO/FAMILJARĖT: DUAM DREJ
- Shtuar 2 vite mė parė


»Maniaku hetime per te tjera krime - Top Channel

Pas përdhunimit të një të mituri gati dy ditë më parë, por edhe vrasjes së të miturit tjetër Julian Çela, po në Laprakë nga i dyshu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rrėfimi i pedofilit: Si e vrava dhe zhduka trupin e Julianit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO EKSKLUZIVE Tv A1 REPORT! nė Sharrė Hetim gjyqtares Demiraj, nė 2008 liroi Prenjasin VIDEO ekskluzive/ Tregon skemėn e krimit/ FOTO SKEDA/ Pedofilia, vėllimi i krime
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 67 ->67 0 total_found -> total_found 1 67 ->67 0 time -> time 1 0.021 ->0.021 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sipas ->sipas 0 docs[0] -> docs[0] 1 442959 ->442959 0 hits[0] -> hits[0] 1 784503 ->784503 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sharres ->sharres 0 docs[1] -> docs[1] 1 134 ->134 0 hits[1] -> hits[1] 1 197 ->197

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos