Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sipas Zicishtit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ditari i Kroit Ne shkurt 84 Enver Hoxha pesoi ishemi cerebrale u mbajt sekret - Panorama

e Enjte 4 Shtator 20141202 pm p classwp-caption-text Nexhmije dhe Enver HoxhabrbrDitari i Haxhi Kroit I paralizoi krahun dhe kemben e djathtebrbrMbledhja e jashtezakonshme e Byro
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fjala e fundit e Kadri Hazbiut kur i komunikuan se do te ekzekutohej me pushkatim - Gazeta Standard

Botohen per here te pare dokumentet sekrete te gjyqit te shekullit ne te cilin u viktimizuan arkitektet e Sigurimit te Shtetit komunist. Cilat ishin replikat e fundit te Kadri
- Shtuar 3 vite mė parė


»Zicishti: C'duhet te kete dhe si jepet ndihma e shpejte Sonila Isaku - Koha Jonë

Kutia e ndihmes se shpejte per mjeket, nuk konsiderohet vetem nje domosdoshmeri ne makine, por edhe ne familje, dhe ne cdo institucion. Kjo eshte keshilla e pare qe japin mjeket dhe me pas, rendisin e
- Shtuar 3 vite mė parė


»"Ramiz Alia, te pergjigjet per masakren e Tivarit" - Koha Jonë

Akuza te forta te kreut te qeverise Berisha ndaj ish-presidentit te fundit komunist, Ramiz Alia, ku ka kerkuar qe ai te pergjigjet per masakren e Tivarit. Madje, teksa e ka cilesuar me te ligun e te g
- Shtuar 5 vite mė parė


»Urgjencat, grafik i vecante per veren - Koha Jonë

Puna ne urgjencen kirurgjikale te Qendres Spitalore Universitare "Nene Tereza" do te funksionoje ndryshe ne krahasim me periudhen e deritanishme. Keto masa jane marre nga drejtuesit e ketij pavijoni p
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 5 ->5 0 total_found -> total_found 1 5 ->5 0 time -> time 1 0.020 ->0.020 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sipas ->sipas 0 docs[0] -> docs[0] 1 443101 ->443101 0 hits[0] -> hits[0] 1 784722 ->784722 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zicishtit ->zicishtit 0 docs[1] -> docs[1] 1 9 ->9 0 hits[1] -> hits[1] 1 10 ->10

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos