Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sipermarresi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pranga Fratarit Policia Ndertoi pallatin pa leje Deputetet e PD e vizitojne ne burg biznesmenin - Panorama

e Shtune 25 Tetor 20141315 pm p classwp-caption-text Hajredin FrataribrbrBiznesmeni 72-vjecar Hajredin Fratari i njohur per aktivitetin e tij ne fushen e ndertimit njeheresh presi
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Banka miliona euro qira per ambientet - Vizion Plus

brbrKane kaluar me shume se nje vit e gjysme nga perfundimi i afatit zyrtar te punimeve ne ambjentin e BSH por ne kete godine vijon ende te punohet ndersa banka paguan miliona leke qira per godinat qe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Itali goditet grupi Kamorra - Vizion Plus

brbrOrganizata kriminale mafioze Kamorra ne Itali merr nje tjeter goditje Nje dite pas nje superoperacioni ne Spanje ku u arrestuan 32 pjesetare te grupit te cilet dyshohet se jane te perfshire ne pas
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rama ne Kosove Te ndertohet Dhoma e Tregtise Kombetare - News of Albania

Peje 22 mars 2014 NOAal-Kryeministri i vendit Edi Rama duke qene pjesemarres ne Forumin e Biznesit per Bashkepunim Ekonomik Shqiperi-Kosove u shpreh se duhet bere nje dhome e Tregtise Kombetare qe te
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Bashkėpunimi ekonomik me Kosovėn, Rama nė Pejė - Ora News

Bashkepunimi ekonomik mes Shqiperise dhe Kosoves, lehtesirat, mundesite per eksport jashte dy vendeve jane ne qender te tryezes qe mbahet ne Peje, ne prani te kryeministrit te Shqiperise, Edi Rama
- Shtuar 8 muaj mė parė»Skema e shlyerjes se borxheve - Vizion Plus

Ne fund te vitit 2016-te do te marrin fund te gjitha llojet e borxheve qe shteti shqiptar ka ndaj firmave private apo individeve te vecante Ketu do te perfshihen jo vetem punet publike te krye
- Shtuar 8 muaj mė parė


»KLSH kallezim penal per dy ish-drejtore te ujesjelles-kanalizimeve abuzuan me tenderat - News of Albania

Tirane 9 Janar 2014 NOAal Kontrolli i Larte i Shtetit ka bere kallezim penal ne prokurori per dy ish-drejtore te pergjithshem te Drejtorise se Pergjithshme te Ujesjelles-Kanalizimeve per disa zyrtare
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Braçe: Qeveria të pranojë sfidëne Bodes dhe Berishës, t'i hetojmë - Shqiptarja.com

TIRANE-  Deputeti i PS-së Erion Braçe deklaron se qeveria duhet të pranojë sfidën e Bodes dhe Berishës, t'i hetojë“Hetim dhe ndëshk
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Ekspertet Modelin ekonomik e percakton sipermarresi ne tregun e lire - ABC News

Interesi per ekonomine, madje edhe thithja e mendimit te huaj po vlerësohen nga opinion vendas. Megjithate, konferenca e zhvilluar këto ditë duket se nuk arriti të transmetojë
- Shtuar 1 vit mė parė


»PD, parti humaniste e mbėshtetur tek vizioni perėndimor dhe europian - Gazeta 55

14-06-2013 / Gazeta 55 Imami takim në lagjen “Emin Matraxhiu”, në Elbasan "Opozita na propozon taksa të larta progresive, që do të thot&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Skandali i mishit te kalit arrestohet sipermarresi - Top Channel

Një prej pronarëve të linjave më të mëdha të përpunimit të mishit në Holandë u arrestua ditën e enjte, mbi bazën e dyshimeve se shiti 3
- Shtuar 1 vit mė parė


»Sipermarresi italian dy dite mbi kupolen e Shen Pjetrit - ABC News

Ka plot 48 ore qe qendron ne 130 meter lartesi mbi baziliken e Shen Pjetrit. Eshte ky biznesmeni italian Marcello Di Finizio, pronar i nje restoranti ne Trieste te Italise i cili ka zgjed
- Shtuar 1 vit mė parė


»Reformat, Berisha: Mandatin e ardhshem, heqim taksen e kapitalit Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Te hiqet taksa mbi kapitalin dhe te ruhet taksa e sheshte. Kjo eshte nje nder reformat kyce te programit te mazhorances per kater vitet e ardhshme, qe kryeministri Sali Berisha prezantoi gjate bashkeb
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha: Ne 4 vitet e ardhshme, hapen 250 mije vende pune - Koha Jonë

Kryeministri Berisha ka vijuar prezantimin e programin per punesimin. Gjate bashkebisedimit qe ai ka zhvilluar dje me studente dhe pedagoge te universiteteve te Tiranes, kreu i mazhorances ka prezantu
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berisha: Rama, perfole zedhenesen, shko ne debat me te - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha, ne nje bashkebisedim dje pasdite me gazetare, kritikoi menyren si Rama nuk iu pergjigj pyetjeve-akuza te PD per korrupsion, duke perfolur zedhenesen Laura Vorpsi dhe e ftoi
- Shtuar 2 vite mė parė


»Del ne shitje fotoja lakuriq e ASchwarzeneger - Panorama

e Enjte 31 Janar 20131748 pm pNje foto lakuriq e aktorit te famshem Arnold Schwarzenegger duke krye marredhenie seksuale pritet te shitet per nje shume prej 100000 sterlinash Te
- Shtuar 2 vite mė parė


»Rama Zhvillim agrobiznesit - Vizion Plus

E merkure 31 Tetor 2012 1454 Ā  Rama Zhvillim agrobiznesitZhvillimi i agrobiznesit eshte nje nga perparesite e programit te opozites per fshatin e per kete arsye kreu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gjermani presidenti jep doreheqjen per skandalin me kredine - Shqiptarja.com

BERLIN- Presidenti gjerman Christian Wulff i gjendur nen trysni dha sot doreheqjen. Prokuroria e Hanoverit pati kerkuar dje heqjen e imunitetit te presidentit ne menyre qe te beheshin te mundura hetim
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shkurtohen afatet per te marre nje licence - Koha Jonë

Eglantina Nasi Te marresh nje leje apo licence, mbi ushtrimin e nje projekti energjetik, tani e tutje ka per te qene nje gje me e lehte se me pare. Kjo fale nje reforme rregullatore per lehtes
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 88 ->88 0 total_found -> total_found 1 88 ->88 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sipermarresi ->sipermarresi 0 docs[0] -> docs[0] 1 88 ->88 0 hits[0] -> hits[0] 1 100 ->100

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos