Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Skenderbeut Gjergji Avramushi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Grushta dhe shkelma, gjoba te majme - Albania Sport

KOMISIONI I DISIPLINES I mbajtur sot me date 09.04.2008 ne Komisionin e Disiplines te FSHF-se ne lidhje me problemet disiplinore te konstatuara te aktivitetit kombetar futbollistik. Me materialet
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 skenderbeut ->skenderbeut 0 docs[0] -> docs[0] 1 1086 ->1086 0 hits[0] -> hits[0] 1 1805 ->1805 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjergji ->gjergji 0 docs[1] -> docs[1] 1 4762 ->4762 0 hits[1] -> hits[1] 1 7606 ->7606 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 avramushi ->avramushi 0 docs[2] -> docs[2] 1 13 ->13 0 hits[2] -> hits[2] 1 18 ->18

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos