Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sklleverit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kohe te veshtira provimesh - News of Albania

Transmetuar me 29062014 - 0733 Nga Kico Blushibr br Me ne fund Shqiperia si nxenesja me e dobet e me problematike e rajonit pas disa heresh qe hyri ne prov
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Berisha:Takimi Edvin Ramės me administratėn publike i tipit enverist - Ora News

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilėsuar si takim tė tipit enverist, mbledhjen e djeshme tė pasardhėsit tė tij Edi Rama me administratėn publike. Nė njė postim nė faqen e tij nė Facebook,
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Berisha: Enverist, takimi i Ramës me administratën. Lau duart pas krimit - BalkanWeb

TIRANË-Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar si takim të tipit enverist, mbledhjen e djeshme të pasardhësit të tij Edi Rama me administratën publike.
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Berisha: Rama takim enveristme punonjėsit e administratės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Takimi i Rames dje me administraten publike TIRANE- “Njė akt tipik enverist” e quan deputeti i PD-sė ish kryem
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Sklleverit e Katar 2022 - Top Channel

Katari ka nisur prej muajsh punën për përgatitjen e infrastrukturës së nevojshme për pritjen e Kupës së Botës 2022. Por përtej imazhit të jasht&e
- Shtuar 1 vit mė parė»Paradoksi i Thomas Jeffersonit eksplorohet ne dy ekspozita - Zėri i Amerikės

Thomas Jefferson autor i Deklarates se Pavaresise se Shteteve te Bashkuara shkruajti se te gjithe njerzit jane krijuar te barabarte. Megjithate Presidenti i trete amerikan ishte per nje kohe te gja
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ali Pashe Tepelena Tirani i Janines frymezoi kryeveprat boterore - Gazeta Standard

Historia e jetes se Aliut u shkrua qe ne femijerine e tij Pukevili Besimi i ishte zhdukur edhe nga bisedat familjare sepse ai ishte njeriu i perkedhelur nga fati jo njeriu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tragjedia ne Bulqize Drejtori i minieres Shperthimi mund te jete ngacmuar nga jashte - Gazeta Standard

Tre nga minatoret e plagosur jane nisur ne gjendje te rende ne drejtim te Spitalit Ushtarak per te marre mjekimin e nevojshem.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rama ne Spitalin Ushtarak PS zbardh qendrimin - News of Albania

Tirane 18 tetor 2011 NOA ndash Partia Socialiste ka zbardhur viziten qe kryesocialisti Rama ka zhvilluar pak minuta me pare ne Spitalin Ushtarak ku jane shtruar 3 prej minatoreve te plagosur sot ne Bu
- Shtuar 4 vite mė parė»Pushtojeni Tiranėn si Tė Indinjuar - Tema


- Shtuar 4 vite mė parė


»Sem Hjuston nje figure e vecante e historise amerikane - Zėri i Amerikės

Sam Houston eshte nje nga figurat e vecanta te historise amerikane. Ai ka qene guvernator i dy shteteve ka lene gjurme ne skenen kombetare dhe emri i tij gjithmone lidhet me Teksasin shtetin qe ai
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dita e Ulqinit ne Durres Dako pret delegacionin ulqinak - Shekulli

Bashkia Durres se bashku me Shoqaten Kulturore Ulqini kane organizuar nje seri veprimtarish te karakterit shkencor dhe kulturor ne vleresim te komunitetit ulqinak qe banon ne Durres.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Ata po vijne... - Shekulli

Sjam mire doktor. Jo jo sjam mire hic. Jam bere shume merak per veten. Mendja ime seshte me ajo e para. E kur them e para se kam fjalen per kohen kur isha ende i ri. E isha nje djale gjithe nur e k
- Shtuar 4 vite mė parė


»Padronet e dhunshem te Bulqizes shfrytezojne femijet si sklleverit - Gazeta Shqip

Vendi ngjason si perëndimi i egër në SHBA Çdo ditë në Bulqizë nis e njëjtë me po atë ankth që qëndron pezull mes jetës dhe vdekjes
- Shtuar 4 vite mė parė


»Emigrantet sklleverit qe vijne per nje cope buke - Gazeta Shqip

Rusi Për ta është mënyra e vetme për mbajtjen e frymës gjallë Kush mund ta mendonte. Rusia është një vend i shpresës. Së paku për t
- Shtuar 4 vite mė parė


»Midis jeteses dhe mbijeteses sklleverit e rinj te Rusise - Gazeta Standard

Kush mund ta mendonte Rusia eshte nje vend i shpreses. Se paku per te 12 milione punetoret emigrante qe vijne cdo vit nga Azia Qendrore dhe Evropa Lindore. Ekonomikisht keto ve
- Shtuar 4 vite mė parė


»Berati kryeqendra e Despotatit te Epirit - Shekulli

Testamenti i Gjon Muzakes dhe te birit Despotati i Epirit ishte nje nga trevat me te rendesishme te perandorise Bizantine. Kjo perandori u themelua nga Kostandini i Madh me 11 maj te
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pse u mbyt Shkodra - Panorama

/ / NgaSHPETIM NAZARKO Ne nje arsyetim tipik prej dembeli pohohet se punen e kemi pisk ne dy raste. Nese hidrocentralet gjenden pa ujin e duhur ne vjeshte
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 38 ->38 0 total_found -> total_found 1 38 ->38 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sklleverit ->sklleverit 0 docs[0] -> docs[0] 1 38 ->38 0 hits[0] -> hits[0] 1 41 ->41

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos