Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Slejdi Zanin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shqipėria dhe Spanja, nė garė pėr Sokol Ramėn - Shekulli

  Protagonisti i zinxhirit tė hakmarrjeve Barcelonė-Vlorė ėshtė nė burgjet italiane, nė pritje tė ekstradimit TIRANË- Drejtėsia shqiptare ėshtė nė “garė” me atė spa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Seriali i ekzekutimeve te Barcelones, kapet i treti - Koha Jonë

Tirane - Roja Civile spanjolle arreston ne Madrid te dytin e serialit te vrasjeve qe nisen ne Barcelone dhe perfunduan ne Vlore dhe Tirane. Pas Sokol Rames, i cilesuar si kreu i nje rrjeti te trafikut
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 slejdi ->slejdi 0 docs[0] -> docs[0] 1 12 ->12 0 hits[0] -> hits[0] 1 30 ->30 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 zanin ->zanin 0 docs[1] -> docs[1] 1 161 ->161 0 hits[1] -> hits[1] 1 194 ->194

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos