Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Socialistet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Grupi Parlamentar i PS pritet te miratoje te enjten raportin e Komisionit Hetimor per anetaret e KLD - Klan TV

0 brbr brbrGrupi Parlamentar i Partise Socialiste ka vendosur qe te miratoje ne seance plenare te se enjtes raportin e Komisionit Hetimor per Nenkryetarin e Keshillit te Larte te Drejtesise Elvis efa
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Grupi Parlamentar i PS pritet te miratoje raportin e Komisionit Hetimor per anetaret e KLD - Klan TV

0 brbr brbrGrupi Parlamentar i Partise Socialiste ka vendosur qe te miratoje ne seance plenare te se enjtes raportin e Komisionit Hetimor per Nenkryetarin e Keshillit te Larte te Drejtesise Elvis efa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD Nuk ka sinjale afrimi nga maxhoranca - Panorama

e Marte 14 Tetor 20141132 am p classwp-caption-text Oerd BylykbashibrbrFutja ne rendin e punimeve te Parlamentit te kerkeses per ndryshimin e Rregullores nga ana e opozites nuk sh
- Shtuar 1 javė mė parė


»Te mos merresh seriozisht - News of Albania

Transmetuar me 11102014 - 0622 Nga Mero Bazebr br I vetmi emocion qe ka mundur te shkaktoje opozita tek progres raporti i radhes i Bashkimit Evropian per S
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bashkia e Tiranes Sondazhi i PS testohen Majko Tahiri e Kodheli - Panorama

e Merkure 8 Tetor 20140901 am Socialistet nisin pergatitjet per zgjedhjet lokale qytetaret pyeten me telefon per tri kandidaturat Majlinda Keta Me moren edhe muabrp classwp-captio
- Shtuar 3 javė mė parė


»Bullgari te djathtet kryesojne me 335 te votave ne zgjedhje - Klan TV

0 brbr brbrE djathta e ish-kryeministrit Bojko Borisov renditet e para ne zgjedhjet e parakoheshme te zhvilluara te djelen ne Bullgaribr Aktualisht ka perfunduar numerimi i votave por nuk jane bere p
- Shtuar 3 javė mė parė


»Qeverisja Rama shteti dhe ne - News of Albania

Transmetuar me 05102014 - 0623 Nga Zamira avobr br Me 23 qershor 2013 shqiptaret votuan shpresen per te ringritur shtetin Mungesa e ligjit mungesa e rregul
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fadroma e INUK shkaterron obeliskun e demokracise ne Kavaje - Panorama

e Marte 30 Shtator 20141241 pm p classwp-caption-text Memoriali i demokracise para shembjesbrbrIshte paralajmeruar prej nje viti para zgjedhjeve te 23 qershorit se obelisku i demo
- Shtuar 4 javė mė parė


»E djathta franceze rimerr kontrollin e Senatit - Klan TV

0 brbr brbrNe 6 muaj socialistet e Presidentit Francois Holande pesojne nje humbje tjeter elektorale pas zgjedhjeve lokale dhe atyre europianebrbr brbrPartia e qendres se djathte UMP ka rimarre kontr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha Ne Kuvendin e PD do kerkojme ndjese per humbjen e zgjedhjeve - News of Albania

Transmetuar me 26092014 - 1412 PUBLICITET brbrNe Kuvendin Kombetar te kesaj fundjave do te kete vend edhe per nje ndjese qe de
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dhuna skenar i Edi Rames - Vizion Plus

brbrOpozita akuzon direkt Kryeministrin Edi Rama si organizator te skenave te dhunes ne Kuvend duke iu referuar videos ku deputeti demokrat Gent Strazimiri goditet nga socialistet Arben Ndoka dhe Pjer
- Shtuar 5 javė mė parė


»Prokuroria merr tė pandehur 3 deputetė: Ndoka e Ndreu goditėn Strazimirin. Astrit Veliaj ndėrtim pa leje - BalkanWeb

TIRANĖ-Prokuroria e Pėrgjithshme ngre akuza ndaj 3 deputetėve tė Parlamentit tė Shqipėrisė, dy socialistė dhe njė demokrat. Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu, deputetė tė Partisė Socialiste akuzohe
- Shtuar 5 javė mė parė


»Prokuroria e Pergjithshme publikon akuzat per tre deputete - News of Albania

Tirane 23 shtator 2014 NOAal- Prokuroria e Pergjithshme ka publikuar akuzat per tre deputete duke konfirmuar marrjen e tyre si te pandehurbr br Deputetet qe po hetohen jane socialistet Pjerin Ndreu
- Shtuar 5 javė mė parė


»Ja si deputetët e PS, Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu goditën Gent Strazimirin e PD-së (Video) - IndeksiOnline

Lapsi.al ka siguruar videon e goditjes se deputetit demokrat Gent Strazimiri nga socialistet Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu. Me poshtë pamjet. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "549
- Shtuar 5 javė mė parė


»Papa mrekulli ne Tirane pajton te majtet e te djathtet - Panorama

e Diele 21 Shtator 20141710 pm REUTERS- Papa Francesku ka bere nje mrekulli te vogel ne Shqiperi edhe para mberritjes se tij te dielen duke nxitur armiqte e hidhur politike qe te
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD Qeveria ben parade me Enverin 3 dite para vizites se Papes - News of Albania

Transmetuar me 18092014 - 1340 Tirane 18 shtator 2014 NOAal- Kryetari i grupit parlamentar demokrat Eid Paloka deklaroi se ne Gjirokaster ne nje parakalim qe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lubonja kunder Milos per rishkrimin e historise Pse dhe si e duan Enver Hoxhen - Panorama

e Hene 15 Shtator 20140857 am p classwp-caption-text PASKAL MILO MAJTAS FATOS LUBONJAbrbrSi eshte ngulitur historia ne kujtesen e shqiptarevebrbrSikur Zogu e Berisha te udhehiqni
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rama ne Kine por del prezent ne Parlament - Panorama

e Shtune 13 Shtator 20141025 am p classwp-caption-text Faksimil e procesverbalit te votimit te se enjtesbrbrEdhe pse Kryeministri Edi Rama ishte ne nje vizite zyrtare ne Kine dit
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Eurostat Shqiperia ka cmimin me te larte te energjise ne Ballkan - News of Albania

Ndersa pritet te rishikohet cmimi i energjise familjeve shqiptare energjia u kushton me shtrenjte se ne cdo vend te rajonit te Ballkanitbr br Sipas te dhenave te Institutit Europian te Statistikave
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rama-Basha si po vazhdon armiqesia e vjeter - News of Albania

Transmetuar me 07092014 - 2305 Kryebashkiaku aktual akuzon kryeministrin per bllokim fondesh Kurse kreu socialist e akuzon pasardhesin e tij ne krye te Tiran
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4166 ->4166 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 socialistet ->socialistet 0 docs[0] -> docs[0] 1 4166 ->4166 0 hits[0] -> hits[0] 1 5757 ->5757

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos