Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sokol Bushpepa"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“RockStock Festival” / 3 netë nën tingujet e muzikës “LIVE” - BalkanWeb

TIRANE-Do të nisë sot në sheshin “Nënë Tereza” rreth ores 20:00, Festivali më i madh i Rockut Shqiptar i quajtur “Rockstock Fest Tirana”.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tė dėnuarit, nė dy muaj 1398 kėrkesa pėr ulje dėnimi - Albania

Botohet e plotė lista me emrat e tė burgosurve qė kanė paraqitur kėrkesėn nė Gjykatėn e Tiranės Kriteret pėr tė pėrfituar ulje dėnimi nė 90 ditė burg pėr ēdo vit Laureta Rryēi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zgjedhjet, KQZ-ja: Lista e plotė e komisionerėve qė do tė numėrojnė votat - Albania

Cilėt do tė jenė pėrfaqėsuesit e partive nė 66 KZAZ-tė e vendit. Numėrimi i votave do tė bėhet nga 528 komisionerė tė katėr partive politike Luis Tanushi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ishin dėnuar me burg, dėrgohen nė qeli tre tė kėrkuarit - Albania

Fier - Tre persona tė shpallur nė kėrkim janė vėnė nė pranga nga Policia e Fierit. Burime nga uniformat blu thanė pėr gazetėn “Albania” se janė arrestuar tre persona, tė cilėt ishin shpallur
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kejsi Tola shkon nė Eurosong - Panorama

 ALMA MILEKejsi Tola, etheistja fituese e kėtij viti, do tė pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė Festivalin Evropian. Me kėngėn “Mė merr nė ėndėrr” me muzikė dhe orkest
- Shtuar 6 vite mė parė


»Festivali i dhjetorit, 20 garuesit pėr nė “Eurosong” - Panorama

 Alma Mile  Pak dhe saktė. Kjo ka qenė motoja edicionit tė sivjetshėm tė Festivalit tė Kėngės nė Radio Televizionin Publik Shqiptar, qė kėtė vit shėnon vitin e 47-tė. Ndr
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sokol ->sokol 0 docs[0] -> docs[0] 1 14469 ->14469 0 hits[0] -> hits[0] 1 24123 ->24123 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bushpepa ->bushpepa 0 docs[1] -> docs[1] 1 52 ->52 0 hits[1] -> hits[1] 1 63 ->63

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos