Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sokol Capja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Disiplina pa mëshirë, ndëshkon inferiorët - BalkanWeb

TIRANE-Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së u mblodh të mërkurën e 10 prillit dhe shqyrtoi problemet disiplinore të konstatuara në ndeshjet e kategorive të
- Shtuar 2 vite mė parė»Vrasja ne Elbasan burg dy policeve - Top Channel

Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg dy efektivët e policisë, të cilët ruanin banesën e 35-vjeçarit Gentjan Beqiri, i cili u ekzekutua në banes&e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Elbasan 60 dite burg vrasesve - Top Channel

Nën masa të larta sigurie u zhvillua në Elbasan seanca gjyqësore për dy të ndaluarit për vrasjen e Gentian Beqirit dhe të babait të tij, si dhe për dy
- Shtuar 3 vite mė parė


»Krimi ne Elbasan - Top Channel

Familja Capja i ka dërguar një letër të hapur presidentit Bujar Nishani, kryeministrit Sali Berisha, ambasadorit amerikan Alexander Arvizu, kryeprokurores Ina Rama dhe medias ku rr
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ekzekutohet ne arrest shtepie - Top Channel

Edhe pse ndodhej në arrest shtëpie dhe ruhej nga dy police tek dera, 35-vjeçari Gentian Beqiri në Elbasan, është ekzekutuar me arme me silenciator brenda në sht&
- Shtuar 3 vite mė parė


»Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj - BalkanWeb

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD-
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit - News of Albania

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Ko
- Shtuar 4 vite mė parė»Konkursi, emrat e kandidatėve fitues tė Shkollės sė Policisė - Albania

TIRANĖ - Shpallen fituesit e testimit me shkrim tė kandidatėve pėr Shkollėn e Policisė pėr qarqet Elbasan dhe Korēė. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit kanė bėrė tė ditur se testimi me shkr
- Shtuar 5 vite mė parė


» Ethet e gushtit mberthene merkaton12 skuadrat e Superligės janė pėrfshirė tė gjitha sė bashku nė 80 lėvizje lojtarėsh - Albania Sport

Kur kanė mbetur vetėm njė javė nga fillimi i Kampionatit tė 71-tė Kombėtar i futbollit edhe 15 ditė nga mbyllja zyrtare e merkatos verore, 12 skuadrat e Superligės janė pėrfshirė tė gjitha sė bas
- Shtuar 6 vite mė parė


»“Ethet e gushtit” pėrfshijnė merkaton e Kategorisė Superiore - Albania

Dash Frashėri Kur kanė mbetur vetėm njė javė nga fillimi i Kampionatit tė 71-tė Kombėtar i futbollit edhe 15 ditė nga mbyllja zyrtare e merkatos verore, 12 skuadrat e Superligės janė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pasuritė, shorti nxjerr nė hetim vetėm deputetėt e opozitės - Albania

166 zyrtarėve tė tė gjitha niveleve do t’u hetohet pasuria me kontroll tė plotė nga ana e ILDKP-sė. Shpallen edhe emrat e 27 zyrtarėve qė nuk e kanė vonuar depozitimin e deklaratave tė pasurisė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pasuria, te majtet nen hetim - Koha Jonë

Jo pak, por 166 zyrtare te larte te shtetit, u perzgjodhen dje per t'u hetuar imtesisht mbi pasurine e tyre te tundshme dhe te patundshme. Si dhe menyrat se si e kane siguruar ate. Inspektorati i Lart
- Shtuar 6 vite mė parė


»Hetimi i pasurisė, shpėtojnė ministrat - Panorama

 BLEDAR HOTIKatėr deputetėve tė Kuvendit do t’u hetohet deklarata e pasurisė nga Inspektorati i Deklarimit tė Pasurisė, nėse ajo ėshtė e saktė ose jo. Socialistėt Erjon
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lėvizjet e fundit nga kampet e Superligės - Albania Sport

DINAMO- Kroati 29-vjecar Frane Petrevic ėshtė edhe emri i ri i sulmit tė Dinamos. Sulmuesi ka luajtur sė fundi nė Slloveni me NK Celje. Petrevic ėshtė rekomanduar nga trajneri i ri Zlatko Dalic si alt
- Shtuar 7 vite mė parė


»Dinamo, 11 lojtarė nė stėrvitje - Albania Sport

Vetėm 11 lojtarė kanė pasur 17-herė kampionėt e Shqipėrisė nė stėrvitjen e parė. Dinamo, duket ende e paplotėsuar nė prag tė sfidave nė Ligėn e Kampioneve, megjithėse ka ende dicka mė pak se njė muaj
- Shtuar 7 vite mė parė


»Dinamo nė krizė, refuzime masive kandidatėsh - Albania Sport

Kampionia e Shqipėrisė, Dinamo, ndodhet nė "krizė rekrutimi" lojtarėsh pėr sezonin e ri 2008-2009. Tė paktėn kėtė dėshmojnė refuzimet e disa prej lojtarėve tė piketuar edhe si pėrforcimet mė tė mundsh
- Shtuar 7 vite mė parė


»Vrasja e Capes, 43 vjet burg per te akuzuarit - Koha Jonë

Gjykata e Elbasanit ka denuar dje me 43 vjet burg te akuzuarit si vrases te biznesmenit Sokol Capja. Ne perfundim te procesit gjyqesor, trupi gjykues, i perbere nga gjyqtaret Zihni Shahu, Pajtime Feta
- Shtuar 7 vite mė parė


»Vrasja Capes, kerkohen 50 vjet burg - Koha Jonë

Prokuroria e rrethit te Elbasanit ka kerkuar dje nga 25 vjet burg per dy te akuzuarit per vrasjen e biznesmenit Sokol Capja. Perfaqesuesi i organit te akuzes, Agim Dilko, tha se per Ardian Meta dhe Ar
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 28 ->28 0 total_found -> total_found 1 28 ->28 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sokol ->sokol 0 docs[0] -> docs[0] 1 14481 ->14481 0 hits[0] -> hits[0] 1 24140 ->24140 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 capja ->capja 0 docs[1] -> docs[1] 1 119 ->119 0 hits[1] -> hits[1] 1 172 ->172

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos