Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sondazh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mė shumė se gjysma e grave nė Shqipėri dhunohen - Gazeta Start

Elbasan - Mė shumė se gjysma e grave nė Shqipėri kanė pėrjetuar dhunė nga bashkėshortėt e tyre. Tė dhėnat bėhen tė ditura nga OS
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sondazhi në BalkanWeb: Rama duhet të shkojë në Beograd - BalkanWeb

TIRANË-Një përgjigje ndaj dilemës, nëse duhet ose nuk duhet që kryeministri Edi Rama të zhvillojë vizitën në Serbi e jep sondazhi online në Balka
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sistemi i drejtėsisė, sondazh nė BalkanWeb. 61% votojnė: Reforma tė jetė rrėnjėsore - BalkanWeb

TIRANĖ-Insitucionet e drejtėsisė duhen reformuar rrėnjėsisht. Kėshtu kanė votuar shumica e votuesve nė njė sondazh nė BalkanWeb me temėn “Rama dhe Meta kėrkojnė tė reformojnė gjithė institucione
- Shtuar 1 javė mė parė


»Cirku i Tiranės dhe kllouni, e diela e fėmijėve tė Tiranės - Ora News

Tiranė - Fundjavė larg botės sė televizionit dhe mė afėr realitetit. Kjo ėshtė ajo qė kanė zgjedhur fėmijėt nė kryeqytet, tė cilėt kanė preferuar cirkun e Tiranės pėr tė kaluar njė
- Shtuar 1 javė mė parė


»Pėrplasja me Llallėn, letra e prokurorit Hajdari pėr Nishanin - Gazeta Start

Tiranė - Megjithėse Prokuroria e mohoi zyrtarisht tė ketė pasur njė pėrplasje fizike midis kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe kreut tė Pr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ish-kryeprokurori i Apelit letër Presidentit: Llalla më ra me grusht në fytyrë - BalkanWeb

TIRANE - Çfarë ndodhi realisht më 3 tetor në mbledhjen e prokurorëve kur u përfol se në sallën me dyer të mbyllura pati debat të nxehtë dhe 6 d
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ish-kryeprokurori i Apelit letėr Presidentit: Llalla mė ra me grusht nė fytyrė - BalkanWeb

TIRANE - Ēfarė ndodhi realisht mė 3 tetor nė mble- dhjen e prokurorėve kur u pėrfol se nė sallėn me dyer tė mbyllura pati debat tė nxehtė dhe 6 ditė mė pas u shkarkua kreu i Gjykatės sė Apelit, Shkėlq
- Shtuar 2 javė mė parė


»Letra e plote e Hajdarit ndaj Rames e Nishanit Llalla me qelloi me grusht - News of Albania

Ish kryetari i Prokurorise se Apelit Shkelqim Hajdari i ka derguar nje leter autoriteteve me te larta shteterore ku paraqet disa pretendime lidhur me kryeprokurorin Adriatik Llalla te cilin e akuzon s
- Shtuar 2 javė mė parė


»Dhe territorialja nė Kushtetuese, PD'S'ka zgjedhje lokale me hartėn e re' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PD, nė Gjykatė dhe Byronė e Hetimit PDF-Kerkesa drejtuar Gjykates Kushtetuese VIDEO TIRANE - Vetėm
- Shtuar 2 javė mė parė


»Frika nga IS-i, BE ashpërson kontrollet kufitare - IndeksiOnline

Nëpërmjet rritjes së kontrolleve në kufijtë e jashtëm të BE-së, regjistrimit të të dhënave të pasagjerëve dhe bllokimit pasapor
- Shtuar 2 javė mė parė


»BE: Ashpėrsim i kontrolleve kufitare pėr tė ndaluar terroristėt e IS - Ora News

Nėpėrmjet rritjes sė kontrolleve nė kufijtė e jashtėm tė BE-sė, regjistrimit tė tė dhėnave tė pasagjerėve dhe bllokimit pasaportave pritet tė ndalen terroristėt qė shkojnė pėr tė luftuar krah IS-it
- Shtuar 2 javė mė parė


»Në Spanjë, askush me Casillasin - IndeksiOnline

Gabimi i bërë i Iker Casillas në humbjen e Spanjës ndaj Sllovakisë, ka bërë që portieri spanjoll të humb besimin e tifozëve spanjoll.
- Shtuar 2 javė mė parė»Bashkia e Tiranes Sondazhi i PS testohen Majko Tahiri e Kodheli - Panorama

e Merkure 8 Tetor 20140901 am Socialistet nisin pergatitjet per zgjedhjet lokale qytetaret pyeten me telefon per tri kandidaturat Majlinda Keta Me moren edhe muabrp classwp-captio
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sondazhi i PS pėr Bashkinė e Tiranės, testohen Majko, Tahiri dhe Kodheli - BalkanWeb

TIRANE - Partia Socialiste nis pėrgatitjet e zgjedhjeve pėr Bashkinė e Tiranės. Pėrmes njė sondazhi me qytetarėt e Tiranės, selia rozė po mbledh preferencat pėr tre kandidatė e saj tė mundshėm nė kėtė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Sondazhi: Liqeni i Pogradecit mė i bukuri nė Shqipėri - BalkanWeb

TIRANĖ-Nėse njė turist do tė pyeste cilin liqen ka mė tė bukur Shqipėria, padiskutim shumica do i tregonin pėr Ohrin, ose liqeni i Pogradecit sic njihet sė shumti. Nė njė sondazh online nė agjencinė e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sondazhi në BalkanWeb: Mbi 66% votojnë, ‘Elivar Golemi duhet të lirohet!' - BalkanWeb

TIRANE-Ish-inspektorja e Bankës së Shqipërisë Elivar Golemi nuk duhet të mbahet në qeli. Ky është vullneti që kanë shprehur qindra lexues të agje
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ja çfarë tha Bushi i vjetër për Kosovën më 1992 - IndeksiOnline

George Bush i vjetër e shihte gjendjen në Kosovë në vitin 1992, si “një tenxhere me presion, para shpërthimit”, derisa në Bosnjë lufta ve&cc
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sondazh: Mė shumė se gjysma e kosovarėve kundėr zgjedhjeve tė reja - Kosova Live 360

Vetėm 28 pėr qind e kosovarėve janė tė gatshėm tė votojnė sėrish, nėse organizohen edhe njė palė zgjedhje sivjet, ndėrsa mė shumė se gjysma e kosovarėve konsiderojnė se "
- Shtuar 3 javė mė parė


»Si i shpenzojnë paratë të pasurit - BalkanWeb

Harrojini makinat e shtrenjta, diamantet e jahtet. Super të pasurit e ditëve të sotme i shpenzojnë paratë e tyre me pushime, zbavitje dhe koleksione. Sipas një st
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2949 ->2949 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sondazh ->sondazh 0 docs[0] -> docs[0] 1 2949 ->2949 0 hits[0] -> hits[0] 1 3901 ->3901

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos