Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Spartak Sageri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vrau komisionerėt nė 1997, prangoset nė Greqi 43-vjeēari - BalkanWeb

GREQI - Kishte kryer 2 vrasje nė vitin 1997 dhe u kap dy net mė parė nė Greqi. Policia e Athinės arrestoi shqiptarin 43-vjeēar Kastriot Fejzo, pasi pėr tė ekzistonte njė urdhėr-arresti ndėrkombėtar, i
- Shtuar 3 vite mė parė


»Arrestimi i Kastriot Fejzo, reagojnë familjarët - Shqiptarja.com

ERSEKE- Menjëherë pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë ditën e djeshme, Kastriot Fejzo i cili akuzohet për vrasjen e dy personave dhe plagosjen e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Arrestohet në Greqi, vrau dy komisionerë më 1997 - Gazeta Start

Kastriot Fejzo, 43-vjeē, ėshtė dėnuar nga drejtėsia nė Shqipėri me 18 vite burg, pasi nė qershor tė vitit 1997, akuzohet se ka qenė bashkautor nė vrasjen e dy komisionerėve dhe plagosjen e pesė tė tje
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrau komisionerët, familjarët:I pafajshëm, iu arratis padrejtësisë - Shqiptarja.com

ERSEKE- Pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë , Kastriot Fejzo kane reaguar familjaret e tij. Ata deklarojnë se 43-vjeçari, babai i 4 fëmijëve nu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrau komisionerët, familjarët:Lironi Kastriotin, i pafajshëm - Shqiptarja.com

ERSEKE- Pas arrestimit të 43-vjeçarit shqiptar në Athinë , Kastriot Fejzo kane reaguar familjaret e tij. Ata deklarojnë se 43-vjeçari, babai i 4 fëmijëve nu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrau komisionerėt, familjarėt:Lironi Kastriotin, i pafajshėm - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO-Reagimi: Iu arratis padrejtėsisė ERSEKE- Pas arrestimit tė 43-vjeēarit shqiptar nė Athinė , Kastriot Fejzo kane reaguar familjaret e tij. Ata deklarojnė
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kapet në Greqi autori i vrasjes së dy komisionerëve zgjedhorë - Shqiptarja.com

ATHINE- Kapet në Greqi një shqiptar i akuzuar për vrasjen e dy komisionerëve dhe plagosjen e 5 të tjerëvë në Ersekë gjatë zgjedhjeve të vitit kao
- Shtuar 3 vite mė parė


»Kapet nė Greqi autori i vrasjes sė dy komisionerėve zgjedhorė - Shqiptarja.com

ATHINE- Kapet nė Greqi njė shqiptar i akuzuar pėr vrasjen e dy komisionerėve dhe plagosjen e 5 tė tjerėvė nė Ersekė gjatė zgjedhjeve tė vitit kaotik 1997. Ai ėshtė Kastriot Fejzo me banim prej kohėsh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrasja e komisionerėve nė 1997, protestė nė Ersekė - Panorama

• Familjarė dhe tė afėrm tė 36-vjeēarit Kastriot Fejzo, i dėnuar me 18 vjet burg pėr vrasjen e dy personave dhe tentativės pėr vrasje tė 7 tė tjerėve, kanė organizuar dje njė protestė nė qe
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 spartak ->spartak 0 docs[0] -> docs[0] 1 5452 ->5452 0 hits[0] -> hits[0] 1 7515 ->7515 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sageri ->sageri 0 docs[1] -> docs[1] 1 10 ->10 0 hits[1] -> hits[1] 1 10 ->10

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos