Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Spitali Ortopedik Special"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ohėr, nė spitalin e kockave, ku gjejnė shėrim shqiptarėt - Panorama

 Nga e dėrguara jonė nė Ohėr, Jorgjeta GjançiNė dalje tė Ohrit, ndėrsa rruga tė çon nė Strugė, njė sėrė godinash shtrihen pėrgjatė liqenit. Njė tabelė, e cila du
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 spitali ->spitali 0 docs[0] -> docs[0] 1 7512 ->7512 0 hits[0] -> hits[0] 1 11034 ->11034 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ortopedik ->ortopedik 0 docs[1] -> docs[1] 1 31 ->31 0 hits[1] -> hits[1] 1 37 ->37 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 special ->special 0 docs[2] -> docs[2] 1 8587 ->8587 0 hits[2] -> hits[2] 1 10659 ->10659

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos