Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Spitali Psikiatrik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Elbasan, Psikiatriku vendi ku izolohej intelektuali, tė sėmurėt mendorė shpesh braktisen - Ora News

Burgu i Spaēit nė Burrel, ėshtė njohur si mė famkeqi nė Ballkan, por nė fakt, vendin e parė ndoshta pėr keqbėrje nė heshtje, e meritonte, Spitali Psikiatrik “Sadik Dinēi” nė Elbasan.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Elbasan, pėrkujtohet 50-vjetorii themelimit tė Spitalit Psikiatrik - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ELBASAN - Nė kuadėr tė ditės ndėrkombėtare te shėndetit mendor nė spitalin psikiatrik tė El
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pėrgjimet e SHISH, Berisha: Rama ka rėnė vetė nė kurth se fliste me trafikantė - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbledhur sot gazetarėt pėr tė pėr tė diskutuar zhvillimet politike nė vend. Ai e ka ndalur vėmendjen e tij tek tryeza e djeshme pėr reformėn nė drejtėsi, ku nd
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kuvendi 'Ok' buxhetit dhe komisionit hetimor pėr KLD, Rama: Kthejmė borxhet e 'Berishės' - BalkanWeb

TIRANE- Nė seancėn e sotme tė Kuvendit u miratua me votat e shumicės rishikimi i buxhetit tė vitit 2014. Rishikimi i buxhetit me rritje mori 76 vota pro. Ndėrkohė qė deputetėt votuan sot edhe ngritjen
- Shtuar 5 javė mė parė


»Beqaj: Barnat? Po ka mungesa nė QSUT. Mbulim me barna alternativė - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqaj i ftuar sot nė mbrėmje nė emisionin “Njerėz nė Fokus” tė moderatores Ola Bruko, nė News 24 pranoi se pas njė viti nė krye tė detyrės nuk ėshtė m
- Shtuar 5 javė mė parė


»Beqaj: Barnat? Po ka mungesa nė spitale. Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės nė 2016 - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqaj i ftuar sot nė mbrėmje nė emisionin “Njerėz nė Fokus” tė moderatores Ola Bruko, nė News 24 pranoi se pas njė viti nė krye tė detyrės nuk ėshtė m
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Beqaj: Barnat? Po ka mungesa nė QSUT. Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės nė 2016 - BalkanWeb

TIRANĖ- Ministri i Shėndetėsisė, Ilir Beqaj i ftuar sot nė mbrėmje nė emisionin “Njerėz nė Fokus” tė moderatores Ola Bruko, nė News 24 pranoi se pas njė viti nė krye tė detyrės nuk ėshtė m
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Interneti: A po na dëmton mendërisht? - BalkanWeb

TE VERTETAT E PAKENDSHME: Tweet-e, poste, chat, email. Mes smartphone-ve dhe rrjeteve socialë, kalojmë në internet një pjesë të madhe të jetës sonë. E megj
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vlorė, Totozani: Kushtet e spitalit Psikiatrik tė papėrshtatshme - Ora News

Vlorė-Avokati i Popullit Igli Totozani ka zhvilluar njė vizitė blic, tė paparalajmėruar nė spitalin psikiatrik tė Vlorės. Inspektimi ka qenė i pėrqendruar kryesisht nė kushtet ku j
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shefi i kabinetit Enver Hoxha i mbyllur ne zyre ndjek nga RAI Niksonin ne Kine - Panorama

e Merkure 13 Gusht 20141659 pm p classwp-caption-text Enver HoxhaSSSAbrASSVijon nga numri i kaluarSSSAbrASSLajmi per viziten e Presidentit te SHBA-ve ne Kine ne shkurt te vitit 1
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Spitali Psikiatrik nė Elbasan, pasrikonstruksionit nė funksion tė plotė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ELBASAN - Numri i lartė i pacientėve vijon tė mbetet problemi kryesor i spitalit psikiatrik
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Personat me probleme mendore - Top Channel

Për të sëmurët me probleme mendore është inauguruar paraditen e së premtes shtëpia dykatëshe, e cila do të shërbejë për strehimin dhe r
- Shtuar 5 muaj mė parė»Shtyhet gjyqi vleresim psikiatrik per Pistorius - News of Albania

Gjyqi i Oscar Pistorius vazhdon te zgjatet pa fund Ne kryeqytetin e Afrikes se Jugut procesi kunder kampionit te famshem paraolimpik merr nje rrjedhe krejt tjeter dhe gjyqi shtyhet deri ne fund te mua
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Eliza Dushku xhiron film në një çmendinë - IndeksiOnline

 Filmi i ri i Eliza Dushkut ku ajo luan përkrah Chace Crawford e Brandon T. Jackson, titullohet "Eloise" dhe është një film horror, i cili që në fi
- Shtuar 6 muaj mė parė»Deshmia per rrahjen e Ilia Karelit - Vizion Plus

Zbardhen detaje te reja lidhur me vdekjen e shqiptarit Ilia Kareli ne nje burg grek ne veri te Greqise Deshmi te reja bejne me dije se shefi i gardianeve te burgut te Nigritas at ku mendohet s
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ish-godina e Kimisė kthehet nė Spital Psikiatrik - Gazeta Shqip

Tė sėmurėt mendorė, tė dėnuar pėr vepra penale, jo mė nė burgje 
- Shtuar 7 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 278 ->278 0 total_found -> total_found 1 278 ->278 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 spitali ->spitali 0 docs[0] -> docs[0] 1 7509 ->7509 0 hits[0] -> hits[0] 1 11030 ->11030 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 psikiatrik ->psikiatrik 0 docs[1] -> docs[1] 1 1060 ->1060 0 hits[1] -> hits[1] 1 1572 ->1572

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos