Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Stomatologji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Universitetet, nesėr shpallen 19 mijė fituesit pėrfundimtarė - BalkanWeb

TIRANE-Ditėn e hėnė, Ministria e Arsimit do tė pub likojė listėn pėrfundimtare tė fituesve nė universitetet publike. Nė kėtė listė, veē maturantėve qė kanė qenė fitues nė listėn e mėparshme, kanė shan
- Shtuar 4 javė mė parė


»Universitetet, nesėr shpallen 19 mijė fituesit - BalkanWeb

TIRANE-Ditėn e hėnė, Ministria e Arsimit do tė pub likojė listėn pėrfundimtare tė fituesve nė universitetet publike. Nė kėtė listė, veē maturantėve qė kanė qenė fitues nė listėn e mėparshme, kanė shan
- Shtuar 4 javė mė parė


»Studentët thonë se profesorët mungojnë në ligjërata - IndeksiOnline

Viti akademik për mbi 50 mijë studentë të Universitetit të Prishtinës pritet të fillojë më 1 tetor. Studentët, që do të rinisin stud
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Në Shqipëri 900 mjekë morën diplomën për 10 ditë - IndeksiOnline

Mediat italiane vazhdojnë t’i bëjnë jehonë mbylljes së universiteteve private në Shqipëri. Një shkrim i së përdishmes “Libero Quot
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Italia e shqetėsuar, 900 doktorė u diplomuan pėr 10 ditė nė Shqipėri - Ora News

Italia shpreh shqetėsimin e saj nė lidhje mė diplomimin e studentėve tė saj nė Shqipėri, pasi nga pėrllogaritja e Ministrisė sė Arsimit nė Tiranė nė vitet e fundit tė paktėn 900 studentė tė huaj ka
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Corriere Della Sera Skandali me diplomat ne Shqiperi - Vizion Plus

brbrTe marresh nje diplome ne mjekesi brenda dhjete diteve udi ose jo shkruan e perditshme italiane Corriere Della Sera kjo ka ndodhur nga nje student italian ne nje universitet privat shqiptar Gazet
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Mediat italiane rikthejnė vėmendjentek "Kristali": Doktor pėr 10 ditė! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Absurdi te ‘Kristal’ italiani u diplomua me 10 ditė qėndrim Skandali i diplomave nė Shqipėri Mbyllet dhe universiteti i "Bossit"
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Mjek i diplomuar në Shqipëri, pa shkuar në universitet - IndeksiOnline

- Të diplomohesh vetëm në 10 ditë. Nëse ambasada italiane në Tiranë nuk do të kishte bërë kontrollin e nevojshëm, sot në Peskara do
- Shtuar 2 muaj mė parė


»MAS: Italiani 10 ditë në Shqipëri, mori diplomë në Stomatologji te "Kristali" - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Arsimit dhe Sportit ka vijuar edhe ditën e djeshme zbardhjen e shkeljeve të universiteteve të cilave iu hoq licenca me vendim qeverie. Sekretari i përgjithsh&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»MAS: Italiani 10 ditė nė Shqipėri, mori diplomė nė Stomatologji te "Kristali" - BalkanWeb

TIRANE-Ministria e Arsimit dhe Sportit ka vijuar edhe ditėn e djeshme zbardhjen e shkeljeve tė universiteteve tė cilave iu hoq licenca me vendim qeverie. Sekretari i pėrgjithshėm i MAS, Plarent Ndreca
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Absurdi te ‘Kristal’ italiani udiplomua me 10 ditė qėndrim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mbyllet Universiteti i "Bossit" Letra e Ambasadės Italiane pėr Prokurorinė Shqiptare pėr diplomimin e Nespolės Raporti i plotė i MAS per Univeristetin Kristal
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Hetim atyre qė dhanė licenca dhe atyre qė i shitėn diplomat - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nikolla i pėrgjigjet Berishės pėr Arsimin TIRANE - Ēdokush qė lejoi shit-blerjen e diplomave dhe l
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Urgjencat dentare, Toska: Në klinika, ampula të skaduara - BalkanWeb

TIRANE - Në 107 kabinete e klinika dentare, ka kuti me preparatet e nevojshme të urgjencës, por këto me mungesa të inventarit (ampula të skaduara, mungesë oksigjeni,
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Universitetet, MAS do 12 mijë kuota më pak se vjet, shpërndarja për çdo degë - BalkanWeb

TIRANE - Reduktohen me 12 mijë, kuotat e pranimit në universitetet publike në krahasim me vitin e shkuar. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka propozuar rreth 19 mijë kuota për
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Nje reforme e vonuar per nje sistem ne krize - Top Channel

Ilir Yzeiri - Ka disa kohë që Komisioni për Arsimin e Lartë dhe Kërkimin Shkencor ka paraqitur raportin e parë për reformimin e arsimit të lartë dhe kë
- Shtuar 4 muaj mė parė


»NJĖ REFORMĖ E VONUAR PĖR NJĖ SISTEM NĖ KRIZĖ - Gazeta Shqip

NJĖ REFORMĖ E VONUAR PĖR NJĖ SISTEM NĖ KRIZĖ Ilir Yzeiri Ka disa kohė qė Komisioni pėr Arsimin e Lartė dhe Kėrkimin Shkencor ka paraqitur raportin e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Matura 2015, nuk do tė ketė mė sezon vjeshte - Gazeta Shqip

Vendimi i fundit i MAS, ngelėsit do tė testohen njė vit mė vonė Shpresa Mezini
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Bursa studimi në Turqi dhe Japoni, kushtet dhe dokumentet që duhen - BalkanWeb

TIRANE-Studentët shqiptarë kanë mundësi të përfitojnë bursa studimi për vitin e ri akademik në universitetet turke dhe ato japoneze falë bashkëpu
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 276 ->276 0 total_found -> total_found 1 276 ->276 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 stomatologji ->stomatologji 0 docs[0] -> docs[0] 1 276 ->276 0 hits[0] -> hits[0] 1 314 ->314

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos