Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Substancave Narkotike"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Studimi 20 e 15-vjecareve pranojne se kane bere seks - Panorama

e Marte 21 Tetor 20140808 am p classwp-caption-text ILUSTRUESESSSAbrASSNje ne pese adoleshente te grupmoshes 13 deri ne 15 vjec ka pohuar se ka kryer marredhenie seksualeĀ Studimi
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Afër 20% e fëmijëve deri në 15 vjeç kanë bërë seks - IndeksiOnline

Të rinjtë shqiptarë po e humbin përherë e më shumë interesin për shkollën. Droga, alkooli apo marrëdhëniet seksuale janë e vetmja gj
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Arrestime pėr posedim tė narkotikėve - Kosova Live 360

Policia e Kosovės ka bėrė tė ditur se nė tri rrugė tė Prishtinės ka arrestuar pesė persona pėr posedim tė substancave narkotike. Sipas Policisė, nė rrugėn "Rexhep
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Operacioni “VJESHTA” vë në pranga 25 persona të dyshuar - IndeksiOnline

Me 16 tetor 2014, rreth orës 21:00, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë, ka realizuar një operacion policor, të koduar me emrin “Vjeshta”, me
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Dy të arrestuar në Zubin Potok - IndeksiOnline

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë, konkretisht njësia në Mitrovicë të veriut, bazuar në informata të siguruara në rrugë operativ
- Shtuar 1 javė mė parė


»Agani ishte nė dijeni qysh mė 2011 pėr keqpėrdorimet e spitaleve private - Kosova Live 360

Qė nė vitin 2011, ministri i Shėndetėsisė, Ferid Agani, kishte qenė i njoftuar pėr parregullsitė dhe keqpėrdorimet qė po bėheshin nė spitalet private nė vendin tonė.
- Shtuar 2 javė mė parė»Serbia, aty ku edhe shteti shet drogė - Gazeta 55


- Shtuar 3 javė mė parė


»Raporti i Policisë së Kosovës, për 24 orët e fundit - IndeksiOnline

RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE ARMËMBAJTJE PA LEJE Rr. “Agim Ramadani”, Prishtinë 29.09.2014-02:40. Raportohet se janë arre
- Shtuar 4 javė mė parė


»Parku i Qytetit, njė zonė e ndaluar - Kosova Live 360

Parku i Qytetit nė Prishtinė ėshtė bėrė njė zonė e ndaluar pėr kalim gjatė orėve tė mbrėmjes. Njė djalosh rreth moshės 14-vjeēare ka marrė lėndime serioze, pasi qė
- Shtuar 4 javė mė parė


»12-vjeç, të droguar - IndeksiOnline

Kanë vetëm nga 12-13 vjet, por janë të varur nga përdorimi i substancave narkotike. Droga po konsumohet me të madhe nga shoqëria kosovare, ndërsa në
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Itali dy djem shqiptare kapen me 7 milione euro heroine FOTO VIDEO - News of Albania

Dy djem shqiptare u kapen ne Itali pasi u gjeten me nje sasi te madhe droge te forte Fation Muca 24 vjecar emigrant nga Shqiperia dhe nje tjeter shqiptar i mitur nen 18 vjec jane dy te arrestuarit rap
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Itali, zbulohet rafineria e drogės sė shqiptarėve me 35 kg heroinė, 2 nė pranga- FOTO - BalkanWeb

ITALI- Policia italiane ka zbuluar sot njė rafineri droge nė qendėr tė qytetit tė Padovės. Mėsohet se gjatė kėtij operacioni janė arrestuar dy shtetas shqiptarė si dhe janė konfiskuar plot 35 kilogram
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Itali, zbulohet rafineria e drogės sė shqiptarėve me 35 kg heroinė, 2 nė pranga - BalkanWeb

ITALI- Policia italiane ka zbuluar sot njė rafineri droge nė qendėr tė qytetit tė Padovės. Mėsohet se gjatė kėtij operacioni janė arrestuar dy shtetas shqiptarė si dhe janė konfiskuar plot 35 kilogram
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Lazarati “zbret“ në Kosovë - BalkanWeb

KOSOVE- Është vendi më i varur në Evropë që importon pothuajse të gjitha produktet jetësore. Por, këtë bilanc negativ pritet ta zbutë një pr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»ā€‹Urdhërohet mbajtja në paraburgim e M.Mehmeti dhe N.Mehmeti - IndeksiOnline

Dje një gjyqtar i procedurës paraprake i Departamentit të Krimeve të Rënda të Gjykatës Themelore në Gjilan, sipas kërkesës së Prokuroris&
- Shtuar 2 muaj mė parė»Arrestohen dy persona, u kapën me mbi 18 kilogramë marihuanë (Foto) - IndeksiOnline

Sot, me datën 13 gusht 2014, rreth orës 06:00, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë ka realizuar me sukses operacionin policor të koduar “PLANTACIONI&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ben xhiro perpara policise muratori shqiptar kapet me 4 kg droge ne Itali - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Dy here ai ka bere xhiro perpara policise dhe ka kaluar nen hunden e tyre sikur te mos kishte asgje te dyshimte Skuadra e policise ne Itali si cdo
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shqetësonte klientët,policia "merr"vajzën me pantallona të shkurtra - Shqiptarja.com

Një vajzë është shoqëruar nga policia për në komisariat për shkak se shqetësonte klientët në një lokal në zonën e ish-Bllokut n&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 414 ->414 0 total_found -> total_found 1 414 ->414 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 substancave ->substancave 0 docs[0] -> docs[0] 1 1127 ->1127 0 hits[0] -> hits[0] 1 1423 ->1423 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 narkotike ->narkotike 0 docs[1] -> docs[1] 1 17338 ->17338 0 hits[1] -> hits[1] 1 39811 ->39811

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos