Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Subvencionet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rajoni tė ketė regjim fiskal tė unifikuar - Gazeta Start

Beograd - Nė konferencėn qė po zhvillohet nė Beograd, po merr pjesė edhe ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj, i cili theksoi se
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ahmetaj ne Begorad Rritja ekonomike nuk eshte e duhura - News of Albania

Beograd 23 tetor 2014 NOAal- Ministri i Zhvillimit Ekonomik Tregtise dhe Sipermarrjes Arben Ahmetaj bashke me Ministrin e Jashtem Ditmir Bushati moren pjese ne konferencen rajonale te Ballkanit Perend
- Shtuar 1 javė mė parė»Bllokada institucionale i lė bujqit pa marrė subvencionet - Kosova Live 360

Kriza politike dhe pamundėsia pėr rishikim tė buxhetit ka lėnė njė numėr tė madh tė bujqve pa i marrė paratė qė u takojnė nga subvencionet qė i ndan Ministria e Bujqėsisė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Raporti: Shqipėria ecuri pozitiveproblem korrupsion e gjyqėsori - Shqiptarja.com

Rruga pėr njė demokraci tė plotė ėshtė e vėshtirė dhe sfiduese, sundimi i ligjit nuk ėshtė i plotė nė Shqipėri, nivelet e korrupsionit duhet tė ulen dhe gjyqėsori do tė funksionojė si duhet. Ky ėshtė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Raporti: Shqipėria ecuri pozitiveproblem korrupsioni e gjyqėsori - Shqiptarja.com

Rruga pėr njė demokraci tė plotė ėshtė e vėshtirė dhe sfiduese, sundimi i ligjit nuk ėshtė i plotė nė Shqipėri, nivelet e korrupsionit duhet tė ulen dhe gjyqėsori do tė funksionojė si duhet. Ky ėshtė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kompania ENAGAS i bashkohet TAP-it, rrit aksionet dhe FLUXYS - BalkanWeb

TIRANE- Trans Adriatic Pipeline AG (TAP) njoftoi sot se ENAGAS i është bashkuar projektit si aksioner i ri, me 16% aksione ndërsa aksioneri ekzistues FLUXYS ka rritur aksionet tek TAP n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kompania 'ENAGAS' i bashkohet'TAP'-it, rrit aksionet dhe 'FLUXYS' - Shqiptarja.com

TIRANE - Trans Adriatic Pipeline AG (TAP) njoftoi sot se ENAGAS i është bashkuar projektit si aksioner i ri, me 16% aksione ndërsa aksioneri ekzistues FLUXYS ka rritur aksionet tek TAP
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Krijohet Task-Forcė pėr energjinė. Fund abuzimit! - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit, Edi Rama, nė mbledhjen e Task - Forcės pėr energjinė: Tė nderuar pjesėmarrės, K
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Bujqėsia, rritje pėrmes krijimit tė zinxhirit tė vlerave - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė Konferencėn me temė "Bujqėsia e rritjes dhe e zhvillimit/Sfida dhe potenciale": "Pėr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Synohet krijim i kushteve mė tė volitshme pėr bujqėsinė - Kosova Live 360

Qeveria e Republikės sė Kosovės do tė vazhdojė tė pėrkrahė bujqėsinė dhe do tė angazhohet pėr krijimin e kushteve sa mė tė volitshme pėr zhvillimin e kėsaj dege ekonomike
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Pėrfaqėsuesi i FMN, Jens Reinke: Borxhi do ulet, qeveria tė zgjedhė se si - BalkanWeb

TIRANE- Qeveria ndodhet pėrballė tre mundėsive pėr tė ulur borxhin vitin e ardhshėm, angazhim i marrė para Fondit Monetar Ndėrkombėtar. Rritjen e tė ardhurave nga administrimi, uljen e shpenzimeve ose
- Shtuar 1 muaj mė parė


»FMN: Vitin tjetėr rritje taksash, qeveria duhet tė ulė borxhin - BalkanWeb

TIRANE-Qeveria ndodhet pėrballė tre mundėsive pėr tė ulur borxhin vitin e ardhshėm, angazhim i marrė para Fondit Monetar Ndėrkombėtar. Rritjen e tė ardhurave nga administrimi, uljen e shpenzimeve ose
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Përfaqësuesi i FMN, Jens Reinke: Borxhi do ulët, qeveria të zgjedhë se si - BalkanWeb

TIRANE- Qeveria ndodhet përballë tre mundësive për të ulur borxhin vitin e ardhshëm, angazhim i marrë para Fondit Monetar Ndërkombëtar. Rritjen e të a
- Shtuar 1 muaj mė parė


»A e mbani mend kur8230 - Panorama

e Hene 8 Shtator 20141219 pm JORIDA TABAKUbrbrĀ  Ne politike tri vite me pare eshte e shkuar e harruar do ti pohonte Ciceroni vellait te tij gjate nje leksioni politike Kete leks
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kusari-Lila subvencionon tre aktorë të njohur gjakovarë nga të hyrat e saja - IndeksiOnline

Nën kryesimin e kryetares Mimoza Kusari Lila, Bordi i Drejtorëve të Komunës së Gjakovës ka mbajtur mbledhjen e radhës, në të cilën janë s
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shqipëria dhe Serbia, në garë për të fituar Gjermaninë - BalkanWeb

Nuk është shumë e qartë përse diplomacia gjermane thirri në 22 gusht në Berlin për një takim me ministrin e saj të Jashtëm, Frank-Valter Steinmei
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbeshtja e agro-perpunimit - Top Channel

Nga 14 mijë aplikime, 1700 është numri i fermerëve, që kanë përfituar nga fondi i qeverisë për subvencionet në bujqësi, e që në total k
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Mbeshtetja e agro-perpunimit - Top Channel

Nga 14 mijë aplikime, 1700 është numri i fermerëve, që kanë përfituar nga fondi i qeverisë për subvencionet në bujqësi, e që në total k
- Shtuar 4 muaj mė parė


»300 ditėt e bujqėsisė, Rama: Mbėshtetje pėr sipėrmarrjen, jo mė lėmoshė pėr mbijetesė - BalkanWeb

TIRANE – Nė analizėn e 300 ditėve tė para tė punės sė Ministrisė sė Bujqėsisė, kryeministri Edi Rama theksoi se qeveria ka ndryshuar qasje ndaj bujqėsisė, duke nxitur sipėrmarrjen pėr tė arritur
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 653 ->653 0 total_found -> total_found 1 653 ->653 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 subvencionet ->subvencionet 0 docs[0] -> docs[0] 1 653 ->653 0 hits[0] -> hits[0] 1 814 ->814

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos