Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Sylen Vranica"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tė premten intervistohen konkurrentėt pėr drejtor tė QKUK-sė - Gazeta Express

Nga Express mė 15 shtator 2011 nė ora 13:16 Kandidatėt, tė cilėt kanė konkurruar pėr drejtor ekzekutiv tė Qendrės Klinike Universitare tė Kosovės (QKUK), nesėr do t’i nėnshtrohen testit
- Shtuar 4 vite mė parė


»16 kandidatė pėr drejtor tė QKUK-sė - Gazeta Express

Nga Express mė 15 korrik 2011 nė ora 15:12 Nė konkursin e rishpallur pėr drejtor ekzekutiv tė Qendrės Klinike Universitare tė Kosovės (QKUK) deri mė datėn 15 korrik 2011, ditė kjo, kur prite
- Shtuar 4 vite mė parė


»Agani: MSH do t’i qaset strategjisė pėr sėmundje tė rralla - Gazeta Express

Nga Express mė 28 shkurt 2011 nė ora 18:03 Nė Ministrinė e Shėndetėsisė tė Republikės sė Kosovės, tė hėnėn pėr herėt tė parė nė Kosovė ėshtė mbajtur njė Tryezė, me rastin e 28 shkurtit - Dit
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 3 ->3 0 total_found -> total_found 1 3 ->3 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 sylen ->sylen 0 docs[0] -> docs[0] 1 15 ->15 0 hits[0] -> hits[0] 1 18 ->18 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 vranica ->vranica 0 docs[1] -> docs[1] 1 13 ->13 0 hits[1] -> hits[1] 1 13 ->13

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos