Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Tajsoni"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Triumf fantastik i Gjetan Ketes - News of Albania

Triumf fantastik i Mike Gjetan Ketes ne Bulqizen e tij aty ku 31 vjecari mbrojti mes nje deti kuqezi titullin e tij te peshave te mesme si kampion i EuroAzise dhe Pacifikut duke fituar ndaj sfidantit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Boksieri shqiptar Gjetan Keta mposht me ‘Nock Out’ rusin Kazev - BalkanWeb

BULQIZE-Boksieri shqiptar Gjetan Keta ka mposhtur me ‘Nock-out’ rusin Marat Kazev, duke mbrojtur titullin e Kampion Bote. Ndeshja ėshtė luajtur nė vendlindjen e kampionit, nė Bulqizė.
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Nuri Seferi: Protestat e mia, për kombin tim - IndeksiOnline

Nuri Seferi është befasuar nga disa komente, që shqiptarët i kanë thënë për pjesëmarrjen e tij në protesta. Ai i ka cilë
- Shtuar 4 muaj mė parė»Rasti "Monstra", nisin sėrishprotestat nė Shkup e Tetovė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Menduh Thaēi:I mbėshtesim protestat Shkup, gurė BDI e Komunės sė Ēairit Vjen dhe kėnga e kushtuar ngjarjeve tė Shkupit nga reperi Gold Ag FOTOLAJM/A po protestojnė arabėt
- Shtuar 4 muaj mė parė»Protestat në Maqedoni, “Tajsoni iShqiptarëve”: “Do të mbrojmë nderin” - Shqiptarja.com

Nuri Seferi, boksieri që ngre lart flamurin Kombëtar nëpër arenat ndërkombëtare nëpërmjet rrjetit social Facebook ka akuzuar policinë Maqedonase pas dhun&e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tajsoni i Shqiptarëve: Nuk tolerojmëgjakun që kemi derdhur, e mbrojmë - Shqiptarja.com

Nuri Seferi, boksieri që ngre lart flamurin Kombëtar nëpër arenat ndërkombëtare nëpërmjet rrjetit social Facebook ka akuzuar policinë Maqedonase pas dhun&e
- Shtuar 4 muaj mė parė»Nuri Seferi, njė kampion shqiptar pa nėnshtetėsi - Gazeta Shqip

Mungesa e pasaportės nuk e ndalon boksierin tė shpalosė flamurin kuqezi dhe tė kėndojė himnin shqiptar nė ēdo ndeshje
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kampioni pa nenshtetesi shqiptare - Top Channel

Boksieri nga Gostivari që garon për Shqipërinë, Nuri Seferi rimori titullin Kampion Europe në kategorinë ËBO pasi mundi me pikë hungarezin Tamas Lodin.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Seferi nuk heq dorë nga titulli - IndeksiOnline

 Pas fitores së 11 prillit, kur e mposhti rivalin nga Venezuela Gusmyr Perdomo, boksieri shqiptar Nuri Seferi duket edhe më i vendosur për ta rikthyer në pronësin
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Tiranë, dëshmitë rrëqethëse të 3 prostitutave: Tutorët na thyen dhëmbët me shkop - BalkanWeb

TIRANE- Zbulohen dëshmitë rrëqethëse të tri vajzave të shfrytëzuara mizorisht si prostituta në Tiranë. Nën kërcënimet e vazhdueshme psikolog
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Tiranė, dėshmitė rrėqethėse tė 3 prostitutave: Tutorėt na thyen dhėmbėt me shkop - BalkanWeb

TIRANE- Zbulohen dėshmitė rrėqethėse tė tri vajzave tė shfrytėzuara mizorisht si prostituta nė Tiranė. Nėn kėrcėnimet e vazhdueshme psikologjike dhe dhunėn fizike, deri nė thyerje dhėmbėsh me shkop be
- Shtuar 10 muaj mė parė»Dënohen me burg për prostitucionadministratorët e tallavasë - Shqiptarja.com

TIRANE- Tre persona administrator të tallavasë “Blu Eyes” janë dënuar me 18.8 vite burg për shkak se kanë shfrytëzuar si prostituta, shoqëruar kjo m
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Majk Tajsoni shqiptar, i kėput veshinme dhėmbė bashkėfshatarit - Shqiptarja.com

ELBASAN- Ju kujtohet ndeshja e famshme e 28 qershorit te vitit 1997 ku nė njė ndeshje boksi mes dy kampioneve, Majk Tajson nė pamundėsi pėr tė mundur kundėrshtarin e tij  Holifild,  i kap me protezat
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Nuri Seferi shpallet Kampion Evrope - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Nuri Seferi: Ėndėrroj tė shpallem kampion bote nė Tiranė - Ora News

Nuri Seferi mbrojti për herë të tretë titullin kampion Europe në peshën Krujzer në versionin WBO. Tajsoni shqiptar mposhti në Gostivar Belgun Toni Ingelrest
- Shtuar 4 vite mė parė


»Nuri Seferi ne ring kunder Holifilld - Gazeta Shqip

Hipoteza Pasi ka fituar titullin e kampionit te Europes ne versionin WBO ne peshen cruiser dueli i ardhshem i Nuri Seferit mund te jete kunder nje emri te madh te boksit boteror. Me 30 dhjetor Taj
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 40 ->40 0 total_found -> total_found 1 40 ->40 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 tajsoni ->tajsoni 0 docs[0] -> docs[0] 1 40 ->40 0 hits[0] -> hits[0] 1 54 ->54

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos