Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Tarik Al Hashimin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hashemi Vendimi i motivuar politikisht - Top Channel

Ish-zëvendëspresidenti irakian, suniti Tariq Al Hashemi, e cilësoi vendimin me varje që u dha në mungesë të tij në Irak, si "të motivuar politikis
- Shtuar 3 vite mė parė


»Iraku ndermjet terrorit te bombave dhe krizes ne qeveri - Deutsche Welle

Ne fillim i huaji me sjelljen e perzemert u shperndau biskota burrave grave dhe femijeve. Pastaj hodhi veten ne ere. Bomba e atentatorit vetevrases vrau me shume se 60 vete. Viktimat ishin be
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 tarik ->tarik 0 docs[0] -> docs[0] 1 107 ->107 0 hits[0] -> hits[0] 1 137 ->137 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hashimin ->hashimin 0 docs[1] -> docs[1] 1 54 ->54 0 hits[1] -> hits[1] 1 61 ->61

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos