Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Tefta Cani"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Krim brenda familjes nė Tiranė, burri vret gruan dhe veten. Policia: Shkak, ekonomia - BalkanWeb

TIRANĖ-Krim i rėndė brenda familjes, burri vret gruan dhe mė pas veten. Policia dyshon se ngjarja ka pasur si motiv veshtiresite ekonomike te familjes.Ngjarja e rėndė u shėnua sot pak pas
- Shtuar 1 vit mė parė


»Krim brenda familjes nė Tiranė, burri vret gruan dhe veten. Familjarėt: Shkak, xhelozia - BalkanWeb

TIRANĖ-Krim i rėndė brenda familjes, burri vret gruan dhe mė pas veten. Policia dyshon se ngjarja ka pasur si motiv veshtiresite ekonomike te familjes.Ngjarja e rėndė u shėnua sot pak pas
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tiranė, krim brenda familjes, burri vret gruan dhe veten. Familjarėt: Shkak, xhelozia - BalkanWeb

TIRANĖ-Krim i rėndė brenda familjes, burri vret gruan dhe mė pas veten. Policia dyshon se ngjarja ka pasur si motiv veshtiresite ekonomike te familjes.Ngjarja e rėndė u shėnua sot pak pas
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tiranė, krim brenda familjes, burri qėllon me thikė nė zemėr bashkėshorten 18-vjecare - BalkanWeb

TIRANĖ- Tronditet sėrish kryeqyteti. Njė krim brenda familjes i ka marrė sot jetėn njė tjetėr gruaje. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė fshatin Hekal tė Tiranės, ku burri ka qėlluar pėr vdekje bashkėshort
- Shtuar 1 vit mė parė


»Tiranė, burri qėllon me thikė nė zemėr bashkėshorten 18-vjecare - BalkanWeb

TIRANĖ- Tronditet sėrish kryeqyteti. Njė krim brenda familjes i ka marrė sot jetėn njė tjetėr gruaje. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė fshatin Hekal tė Tiranės, ku burri ka qėlluar pėr vdekje bashkėshort
- Shtuar 1 vit mė parė


»Alketa punonte prej 1 viti si shitëseKolegu i punës: Nuk sillte probleme - Shqiptarja.com

TIRANE - Alketa Cani nëna e dy fëmijëve, e cila u ekzekutua me automatik pasditen e së hënës nga bashkëshorti i saj Ilirian Cani, ka qenë gjithmonë e rregu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Alketa punonte prej njė viti si shitėseKolegu i punės: Nuk sillte probleme - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Pse i kanė vrarė gratė? TIRANE - Alketa Cani nėna e dy fėmijėve, e cila u ekzekutua me automatik pasditen e sė hėnės nga bashkėshorti i saj Ilirian Cani, ka qenė
- Shtuar 1 vit mė parė


»Vrasja e Valbona Canit, fqinjėt: S`kishin probleme xhelozie, ishin tė varfėr - Ora News

2 fėmijė tė mbetur jetim nga vrasja e Alketa Canit. Ky ėshtė rezultati i krimit tė ndodhur nė familje pasditen e tė Hėnės nė kryeqytet. Pavarėsisht pistave paraprake tė ngritura nga organet
- Shtuar 1 vit mė parė


»Krimi nė familje godet sėrish, burri vret gruan me 5 plumba e mė pas vetėplagoset - BalkanWeb

TIRANE –Krimi brenda familjes po merr pėrmasa tė frikshme nė vend. Kryeqyteti ėshtė tronditur pasditen e sotme nga njė tjetėr vrasje brenda familjes, ku njė burrė ka qėlluar me automatik nė drej
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lista me emrat e 158 ushtarakėve, qė u ėshtė lidhur pėrfitimi me datė 5 shkurt - Panorama

Emer                  Atėsia                Mbiemer                     Perfitimi                      Qyteti Adem    Ramiz    Mula    P.Parakohshem    Kukes Agim    V
- Shtuar 3 vite mė parė


»Festivali i Kėngės, “live” nė pėrvjetorin e 50-tė - Metropol

24/12/2010  Ėshtė ēelur dje Festivali i 49-tė i Kėngės nė Radio-Televizion. Ēdo natė, dje dhe sot, nė Pallatin e Kongreseve prezantohen 16 krijime nga kėngėtarė “big” dhe 3 “tė rinj”. Nė fin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Pronat, 10 milionė euro i pėrfitojnė 211 pronarė - Panorama

 Bledar HotiAgjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave shpall emrat e 211 ish-pronarėve qė pėrfitojnė nga fondi i kompensimit financiar me njė vlerė rreth 10 milionė euro.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kompensimi i pronarėve, AKPP shpall listėn e fituesve tė vitit 2009 - Gazeta Standard

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave shpalli dje listėn me subjektet e shpronėsuara qė pėrfitojnė nga kompensimi financiar pėr vitin 2009. 211 ish-pronarė do tė marrin pjesėn qė u takon nga f
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve - Gazeta Standard

Universiteti i Korēės Cikli i Ulėt ADA ĒELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, lista e atyre qė pėrfitojnė kuponat e letėrnjoftimeve - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės ka shpallur dje listėn e plotė tė 1714 personave qė duhet tė tėrheqin kuponat e letėrnjoftimeve pranė sekretarive, me vetėm 200 lekė tė reja. Pėrfituesit janė s
- Shtuar 6 vite mė parė


»Firmat Piramidale, administratorėt bėjnė gati dosjet pėr 150 debitorė - Albania

Lista me emrat e qytetarėve dhe institucioneve shtetėrore qė nuk kanė shlyer detyrimin. Rruga qė do tė ndjekin dosjet deri nė sekuestrimin e pasurive pėr secilin Laureta Rryēi Tiranė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pronat, 740 pronarėt qė konkurrojnė pėr 5 miliardė lekė - Gazeta Standard

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit tė Pronave ka miratuar mė nė fund listėn e plotė tė pronarėve qė do tė garojnė pėr tė pėrfituar nga fondi prej 5 miliardė lekėsh tė vjetra tė vėnė nė dispozicion nga
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kongresi i Berlinit, tė gjitha dokumentet nė shqip - Gazeta Shqip

Pse nuk u pranuan disa nga dokumentet e Arkivit Politik tė Ministrisė sė Jashtme tė Gjermanisė rreth Kongresit tė Berlinit, qė me ndėrmjetėsimin e Franc Jozef Shtrausit deshėn t‘i jepeshin Shqipėrisė?
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 tefta ->tefta 0 docs[0] -> docs[0] 1 600 ->600 0 hits[0] -> hits[0] 1 885 ->885 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 cani ->cani 0 docs[1] -> docs[1] 1 4047 ->4047 0 hits[1] -> hits[1] 1 7765 ->7765

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos