Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Termetit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kalifornia nis rimekembjen pas termetit - Top Channel

Guvernatori i Kalifornisë, Jerry Brown, shpalli gjendjen e emergjencës në pjesën veriore të shtetit, pas tronditjes nga tërmeti më i madh që goditi zonën e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Shenimet e Hysni Kapos ne Paris Kadare ka mendime te gabuara - Panorama

e Merkure 6 Gusht 20141701 pm p classwp-caption-text Hysni KapoSSSAbrASSDitari i ish-sekretarit te KQ per organet e diktaturesSSSAbrAbrAbrASSKapo Ditet e lodhshme ne kliniken e P
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin - Panorama

e Shtune 2 Gusht 20141240 pm p classwp-caption-text Qyteti i BeratitSSSAbrASS8220Shqiperia ime fantastike8221 eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kinė, ja imazhet e termetit 5.0 ballė (Video) - Ora News

Kinė - Mėngjesin e sotėm njė termet me magnitudė  5.0 tė shkallės Rihter, goditi Yongshan, nė Kinė. Sipas tė dhėnave paraprake rezulton se tė pakten 19 persona janė plagosur dhe mė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shtohet numri i viktimave te termetit - Top Channel

Numri i viktimave nga tërmeti, i cili goditi rajonin jugperëndimor të Kinës ditën e diel, ka arritur në 381 persona. Nga ana tjetër, 1800 vetë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kine 26 te vdekur nga termeti - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Së paku 150 të vrarë nga tërmeti në Kinë - IndeksiOnline

Mediat shtetërore thonë se së paku 150 persona janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar pas një tërmeti të fuqishëm n
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Meksike termeti i merr jeten 5 personave - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Carla Bruni sa e lumtur para skandalit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Tėrmeti nė Elbasan, Premēi: Vendorėt skanė pėrcaktuar ende vlerėn e dėmeve - Ora News

Elbasan -Tėrmeti i datės 19 maj me epiqendėr Belshin ka shkaktuar dėme materiale, por nga inspektimet e grupeve tė punės nė terren nuk u shpall “gjendja emergjente” me
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Facebook kerkon te dije perse jeni single - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lekundje termeti ne Durres ndihen dhe ne Tirane e Shijak - News of Albania

PUBLICITET Durres 24 maj 2014 NOAal- Lekundjet e termetit jane ndjere sot ne qytetin e Durresitbr br Epiqendra e termetit ka qene ne fshatin Hamalljt te Durresit ndersa lekundjet kane qene
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tjeter termet ne vend - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė»Ndihma per te prekurit e termetit - Top Channel

Banorët e Cerrikut janë më të prekurit deri më tani nga lëkundjet e shumta të ditëve të fundit. Dëmet kanë qenë të shumta në banes
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Perseritet termeti epiqendra 46 km ne jug te Tiranes - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 20 maj 2014 NOAal- Qytetet kryesore te vendit kane ndjere perseri lekundje sizmike gjate ketij mengjesiEpiqendra e termetit ka qene 46 km ne Jug te
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Elbasan nje dite pas termetit - Vizion Plus

Nente familje ne Cerrik e kane kaluar naten ne ambientet e konviktit te shkolles se mesme bujqesore te ketij qyteti Grupi i emergjencave pasi ka pare situaten ne vend arriti ne perfundimin se
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Si te mbrohemi kur bie termet - Vizion Plus

Te pakte ishin ata qe termeti i sotem nuk ua trazoi gjumin Ne rruge bare dhe rrjete sociale sot flitej gjate per lekundjen e fuqishme nga termeti i mengjesit dhe friken qe pushtoi njerezit ne
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Termet tjeter epiqendra 46 km larg Tiranes - News of Albania

PUBLICITET br br Tirane 20 maj 2014 NOAal- Ne disa qytete te vendit tone jane ndjere serish lekundje termeti Epiqendra e termetit ka qene 46 km ne Jug te Tiranes dhe 13 km larg Cerrikut The
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Shqiperia ne seri termetesh - Klan TV

0
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 468 ->468 0 total_found -> total_found 1 468 ->468 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 termetit ->termetit 0 docs[0] -> docs[0] 1 468 ->468 0 hits[0] -> hits[0] 1 684 ->684

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos