Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Thanas Xhillari"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut - BalkanWeb

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të kor
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Ja kush janė 196 zyrtarėt qė do tu hetohet pasuria - Tirana Observer

ILDK do tė hetojė pasurinė e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali
- Shtuar 1 vit mė parė


»Prapaskenat e orėve tė darkės/Listat zyrtare tė Berishės dhe Ramės - Tirana Observer

Ēfarė ndodhi mbrėmė nė selitė e PD-sė dhe PS, tė gjitha prapaskenat dhe sherret. Akuza dhe sherre nė PS, deputetėt e pėrjashtuar nga Berisha nuk guxojnė ta  kritikojnė publikisht kryeminist
- Shtuar 1 vit mė parė


»PS shpall kandidatët Malaj ikën i pavarurBraçe në Fier, Dade në Korçë - Shqiptarja.com

Kryesia e PS ka miratuar mbrëmë vonë emrat, për ti dërguar brenda afatit në KQZ për regjistrim. Në mbledhjen e kryesisë, menjëherë sapo Rama ka s
- Shtuar 1 vit mė parė


»Statusi, 100 intelektuale apel Rames te votoje tre ligjet Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Shkon ne 100 numri i personaliteteve te vendit qe mbeshtesin peticionin drejtuar kreut socialist, Edi Rama, qe te lejoje deputetet socialiste te votojne tre projektligjet qe do te realizonin marrjen e
- Shtuar 2 vite mė parė


»Topalli peticion Ramės me 100 buxhetorė: Lejo votimin e ligjeve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Dje u firmos nga 28 intelektualė TIRANE - Pas 23 intelektualėve shqiptarė tė cilėt i dėrguan dje Kuvendit njė peticion mes sė cilit i kėrkonin kryetarit tė Par
- Shtuar 2 vite mė parė


»Dollia e Edvinit: Tė pimė, se ia hodhėm Saliut, nuk e ngritėm - Gazeta 55

30-12-2010 / Nga Shqipe Xoxi Rama në Paris, të festojë mosngritjen e komisionitPër të gjithë ata që duan të kalojnë festat e fundv
- Shtuar 4 vite mė parė


»Monotonia pas martese kaplon ciftin Rama - Gazeta 55

28-10-2010 / Nga Shqipe Xoxi Pa muaj mjalti pa mundesine e qenies ne cdo moment me njeri-tjetrin si i kalon ditet cifti i sapomartuar Rama Nuk e dime me saktesi. Hipoteza ka shume. Ndonese
- Shtuar 4 vite mė parė


»Linda Xhillari Rama smund te kete me privacy pasurie - Gazeta 55

27-10-2010 / Gazeta 55 Gruaja e kryeopozitarit tani smund ti mbaje te fshehta pasurite por eshte e detyruar te zbardhe ndarjen e pasurise me ish-bashkeshortin si dhe te listoje burimet qe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Transparenca e nevojshme per faturen financiare te dasmes Rama - Gazeta 55

25-10-2010 / Redaksionale Ndersa ne rruget e Tiranes gjenden 1 milion te papune e te uritur sic thote Edvini me femije qe qajne ne shtepi per pak buke kreu i Opozites se Bashkuar Edi Rama
- Shtuar 5 vite mė parė


»Martesa e parafundit e Rames dhe te fshehtat me dalje publike - Gazeta 55

23-10-2010 / Gazeta 55 U mbajt larg publikut fakti se Edvini ka qene mik shtepie prej afro nje dekade me familjen Xhillari. Nuk u tregua as per Linda Xhillarin si nje memorie e gjalle e dh
- Shtuar 5 vite mė parė


»A eshte adulteri shkak per tronditjen e rende ne marredheniet bashkeshortore qe coi ne divorcin e Lindes dhe martesen e Edvinit - Gazeta 55

21-10-2010 / Nga Shqipe Xoxi Pas njohjes me Ramen jeta e Lindita Xhillarit ne krah te burrit te saj Thanas Xhillari ishte bere e padurueshme. Kete e kupton me se miri nga tronditja e rende
- Shtuar 5 vite mė parė


»Prika e Lindes per Edvinin duhet hetuar - Gazeta 55

18-10-2010 / Gazeta 55 A eshte bashkia e Tiranes sponsorizuesja shumevjecare e nuses se re te Edvinit Cilat jane projektet qe ojq-ja e Linda Xhillarit ka fituar nga bashkite e Durresit Elb
- Shtuar 5 vite mė parė


»Martohet Edi Rama anulohen protestat e PS - Koha Jonë

Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama ka vendosur ti jap fund beqarise fundjaven e ardhshme duke anuluar keshtu dhe protestat e opozites qe ishte planifikuar te nisnin kete muaj e te perfundonin me 3
- Shtuar 5 vite mė parė


»Nje martese qe do te sjelle probleme ne PS - Gazeta 55

18-10-2010 / Gazeta 55 Pas paraqitjes sovjetike te medias smund te fshihet kerkesa qe te behet transparence per 46 vitet e veshtira qe e cuan Linden deri tek statusi i nuses se kreut te op
- Shtuar 5 vite mė parė


»Edvini dhe Linda muaj mjalti me protesta - Gazeta 55

17-10-2010 / Gazeta 55 Marteses se kryetarit te opozites i duhet te perballet me disa parakushte qe jane vendosur me heret ne historine e partise komuniste qe nga themelimi i saj me 1941-i
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista e pedagogėve tė UT-sė, qė ndalohet tė japin mėsim nė universitetet private - Gazeta Standard

Pedagogėt e mėposhtėm nuk mund tė japin mėsim nė ciklet e dyta (MNP, DND) dhe tė treta (MND, Doktoraturė) nė universitetet private, si edhe nė asnjė cikėl nė Universitetin Ev
- Shtuar 5 vite mė parė


»"Gėrdeci", njė ushtri oficerėsh dhe kolonelėsh do tė jenė dėshmitarė - Gazeta Shqip

Gati e gjithė klasa drejtuese e Ministrisė sė Mbrojtjes do tė paraqiten si dėshmitarė nė megaprocesin e nisur pėr shpėrthimin nė Gėrdec. Tė gjithė janė pjesėtarė me status tė NATO-s. Ndėrkohė, imunite
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universitetet, lista e dytė zyrtare me emrat fitues nė Tiranė dhe rrethe - Panorama

 TIRANE- Shpallen listat pėrfundimtare tė fituese nė shkollat e larta publike. Gazeta publikon emrat pėr Universitetin e Tiranės, Politeknikun dhe Shkodrėn. Kėta universitete pas fazės pa
- Shtuar 7 vite mė parė


»Fituesit e Fakulteteve - Gazeta Standard

UNIVERSITETI I TIRANĖS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atėsia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikė Pr. Shėnime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,48
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 20 ->20 0 total_found -> total_found 1 20 ->20 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 thanas ->thanas 0 docs[0] -> docs[0] 1 882 ->882 0 hits[0] -> hits[0] 1 1300 ->1300 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 xhillari ->xhillari 0 docs[1] -> docs[1] 1 151 ->151 0 hits[1] -> hits[1] 1 266 ->266

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos