Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Trajneri Luan Deliu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dinamo, mbretėresha e statistikave - Albania

Dinamo ka regjistruar numrin mė tė madh tė fitoreve: 13 nė 17 javė. Mė pak fitore kanė Skėnderbeu, Flamurtari dhe Gramozi, nga 3. * * * Gjashtė skuadra: Teuta, Shkumbini, Kastrioti, Vllaznia, Flam
- Shtuar 5 vite mė parė


» Kategoria e parė, njė radhė-njė lajmSKĖNDERBEU- Nė Korēė duan trajner Kristaq Milen. Dy lojtarė, Alcani e Vieros nuk janė stėrvitur tė hėnėn me skuadrėn. - Albania Sport

LACI- Klubi laēian e konsideron tė mbyllur merkaton. Shazivari (ish-Shkumbini), Malo (ish-Teuta), Rama (ish-Bilisht Sport) dhe Nino i rikthyer nga Gjermania i ka krijuar bindjen trajnerit Edi Marti
- Shtuar 6 vite mė parė


»  Java 15, Flash nga Kategoria e Parė - Albania Sport

SKENDERBEU – Drejtuesit korcarė janė kundėr gjyqtarit Kridens Meta, i cili do tė gjykojė takimin e javės sė 15-tė Tėrbuni-Skėnderbeu. “Na ka ndėshkuar disa herė”, - deklaroi drejtori ekzekutiv i Sk
- Shtuar 6 vite mė parė


»  Shkarkohet Andrea Culli, vjen Mustafa Hysi - Albania Sport

Presidenti i Luftėtarit, Flamur Bime, shkarkoi pas rezultateve negative trajnerin Andrea Culli, duke e zėvendėsuar atė me Mustafa Hysin, njė teknik qė e ka drejtuar edhe mė parė skuadrėn gjirokastr
- Shtuar 6 vite mė parė


»  Iljaz Haxhiaj, trajneri i ri i Naftėtarit - Albania Sport

Iljaz Haxhiaj, trajneri i ri i Naftėtarit. Nuk ka vetėm lėvizje bankinash nė Kategorinė Superiore, por dhe nė Kategorinė e Parė, edhe pse nė kėtė kompeticion ato nuk janė shumė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Zhgėnjen Partizani, Dinamo dominon - Albania

Dash Frashėri Rekordmeni i Kupės sė Shqipėrisė, Partizani, ruan ende shpresa pėr njė kualifikim tė mundshėm nė gjysmėfinalet e kupės, kjo falė golit tė realizuar me kokė nga mesfushori shkatėrrues Bl
- Shtuar 7 vite mė parė


»Disiplina e ashpėr, e pėson Elbasani e Famurtari - Albania Sport

720 mijė lekė ėshtė shumė e gjobave qė vendosi Komisioni i Disiplinės pranė Federatės Shqiptare tė Futbollit pas vendimeve tė marra pėr dukuritė dhe incidentet e ndodhura nė fundjavėn e kaluar nė tė g
- Shtuar 7 vite mė parė


»Kategoria e parė, merkato dhe testime - Albania Sport

LUSHNJA - Skuadra e Artan Banos fitoi 3-1 miqėsoren me Elbasanin. Golat u shėnuan nga Hasalla, Canka dhe Pepa (Shkoza pėr Elbasanin). LUFTETARI - Skuadra gjirokstrite afroi Alfred Alla
- Shtuar 7 vite mė parė


»Edmond Gėzdari shkarkohet nga bankina e Elbasanit - Albania Sport

Edmond Gėzdari ėshtė shkarkuar nga detyra e trajnerit tė Elbasanit. Lajmin e ka bėrė tė ditur vetė presidenti verdheblu, Arben Laze. Motivi i shkarkimit ka qenė rezultatet e dobėta tė arritur nga Gėzd
- Shtuar 8 vite mė parė


»Haxhiaj, “viktimė” e traditės shqiptare - Albania Sport

Nga Dash Frashėri ASA (Albanian Sport Agency) - Petrit Haxhiaj, ish-trajneri i Kastriotit, ishte trajneri i dytė ekipit modest tė krutan, qė largohet nga drejtimi i klubit tė presid
- Shtuar 8 vite mė parė


» Apolonia “mbretėresha” e merkatos sė janarit - Albania Sport

Nga Leonard Karaj Komisioni i Disiplinės i lė tė lirė, drejtuesit e klubeve ia behin ti ofrojnė nė skuadėr. Janė gjashtė "dezertorėt" e Apolonisė sė Fierit (Eduart Mica, Elidon Demiraj,
- Shtuar 8 vite mė parė


»Elbasani, zhgenjim i nje kampioni - Albania Sport

Zhgėnjim. Kjo ėshtė fjala qė e pėrmbledh mė mirė kėtė gjysmėsezon tė Elbasanit, qė e nisi 2006-2007-ėn me petkun e kampiones sė Shqipėrisė, pėr herė tė dytė pas 26 vjetėsh, por qė tashmė e shikon vete
- Shtuar 8 vite mė parė


»Sulejman Starova, i vetmi i paprekshėm - Albania Sport

Deri nė javėn e 17-tė tė kėtij kampionati bie nė sy se vetėm trajneri i skuadrės sė Teutės, Sulejman Starova i ka mbijetuar "rrebeshit" tė shkarkimeve dhe tė largimeve. Nėn drejtimin e tij skuadra dur
- Shtuar 8 vite mė parė


»Nevil Dede, “Topi i Artė” i Superligės pėr 2006-ėn - Albania Sport

Nga Altin Manallari Edhe Shqipėria tashmė e ka njė "Top tė Artė". Ai ėshtė Nevil Dede, mbrojtėsi i Tiranės dhe i skuadrės sonė Kombėtare. Njė gjė e tillė ėshtė bėrė e njohur pikėrisht
- Shtuar 8 vite mė parė


»Shkarkohet Deliu nga drejtimi i Elbasanit. Starova i mbijetuari i fundit... - Albania Sport

Albania-Sport (AS)- Trajneri i kampionėve ne fuqi, Luan Deliu ėshtė shkarkuar nga detyra e drejtimit tė skuadrės sė Elbasanit. Deliu, sė bashku me kolegun e tij Sulejman Starova, qė drejton Teu
- Shtuar 8 vite mė parė


»Elbasani: Edmond Gėzdari, trajneri i ri kampioneve - Albania Sport

Altin B. Kodra Trajneri i kampionėve nė fuqi, Luan Deliu, ėshtė shkarkuar nga detyra e drejtimit tė skuadrės sė Elbasanit dhe vendin e tij e ka zėnė Edmond Gėzdari. Burimet nė fjal
- Shtuar 8 vite mė parė


»FSHF kundėr Komisionit tė vet tė Disiplinės - Albania Sport

Pas vendimit tė para dy ditėve tė Komisionit tė Disiplinės tė Federatės Shqiptare tė Futbollit (FSHF), i cili e dėnoi klubin e Flamurtarit me 100.000 lekė gjobė pėr incidentet qė ndodhėn gjatė javės s
- Shtuar 8 vite mė parė


»Trajneri Luan Deliu, viktima e rradhės nė stadiumet tona - Albania Sport

Aktet e dhunės duken se nuk kanė tė sosur nė stadiumet tona. Kėsaj rradhe ėshtė pikėrisht stadiumi i Vlorės qė ėshtė vėnė nė qendėr tė vėmėndjes. Pas fitores 0-2 tė Elbasanit ndaj Flamurtarit, duket s
- Shtuar 8 vite mė parė


»Superliga: 11 javė, nėntė trajnerė tė shkarkuar - Albania Sport

Nga Dash Frasheri Shkarkimi i trajnerit Mirel Josa ėshtė i nenti nė 11 javėt e para tė Kategorisė Superiore. Por kėtij numri duhet t'i shtojmė edhe teknikun e Vllaznisė, gjermanin Ulrih Shu
- Shtuar 8 vite mė parė


»Superliga: gjashtė trajnerė tė shkarkuar, gjashtė tė tjerė ne ankth - Albania Sport

Speciale nga Franc Hoxha Me shkarkimin e trajnerit tė Dinamos, Faruk Sejdini, pas humbjes sė turpshme me Vllazninė nė Shkodėr (0-3), shkoi nė gjashtė numri i trajnerėvė tė larguar apo tė sh
- Shtuar 9 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 29 ->29 0 total_found -> total_found 1 29 ->29 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 trajneri ->trajneri 0 docs[0] -> docs[0] 1 33960 ->33960 0 hits[0] -> hits[0] 1 54204 ->54204 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 luan ->luan 0 docs[1] -> docs[1] 1 25950 ->25950 0 hits[1] -> hits[1] 1 34778 ->34778 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 deliu ->deliu 0 docs[2] -> docs[2] 1 684 ->684 0 hits[2] -> hits[2] 1 1599 ->1599

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos