Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Tregjet Bujqesore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shqiperia po behet por te gjithe te bejne pjesen e tyre - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141205 pm PANDI ZDRULIbrbrĀ  Pas dy javesh qendrimi ne Shqiperi nga takimet me miq shoke e familjare kam degjuar shpeshhere shprehjen nuk behet me ky vend os
- Shtuar 2 muaj mė parė»Samaras Brenda 7 vjetesh Greqia kthehet ne nivelet para krizes - News of Albania

Transmetuar me 21052014 - 1040 Kryeministri grek Antonis Samaras PUBLICITET Vizionin e tij per Zhvillimin Kombetar prezantoi kryeminist
- Shtuar 6 muaj mė parė
»Panariti show me sigurine ushqimore - Klan TV

0
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Konfindustria: Paketa fiskale 2014 rrit evazionin fiskal - Ora News

Konfindustria shpreh shqetesimin per shkallen teper te larte te fshehjes fiskale prej pothuaj 50% te PPB, qe mbizoteron ne ekonomine shqiptare dhe qe rrezikon te shtohet me hyrjen ne fuqi te pakete
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Fshehja fiskale arrin 50 % e PPB, Konfindustria jep alarmin: Pasojat e paketės fiskale - Ora News

Konfindustria shpreh shqetesimin per shkallen teper te larte te fshehjes fiskale prej pothuaj 50% te PPB, qe mbizoteron ne ekonomine shqiptare dhe qe rrezikon te shtohet me hyrjen ne fuqi te pakete
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Rama Reforma territoriale kryeskema per bujqesine - Top Channel

Kryeministri Edi Rama deklaroi se reforma territoriale është kryeskema e mbështetjes së bujqësisë, peshkimit dhe nxitjes së zhvillimit rural. N&eum
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rama: Bujqėsia nė gjendje tė mjerueshme, reforma territoriale kryeskema e zhvillimit - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama deklaroi se gj
- Shtuar 9 muaj mė parė


»RamaReforma territorialekryeskema per bujqesine - Top Channel

Kryeministri Edi Rama deklaroi se reforma territoriale është kryeskema e mbështetjes së bujqësisë, peshkimit dhe nxitjes së zhvillimit rural. N&eum
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Bujqėsia, Rama:Ref. territorialenxit zhvillimin, BE: Jepni fonde - Shqiptarja.com

TIRANE-  Reforma territoriale do tė jetė ēelėsi pėr nxitjen e zhvillimit rural nė vend. Kėshtu ka deklaruar kryeministri Edi Rama, gjatė fjalės sė tij nė konferencėn me temė “Pagesat nė bujqėsi
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Mbeshtetje prodhimit dhe tregut - Top Channel

Kryeministri Edi Rama deklaroi se reforma territoriale është kryeskema e mbështetjes së bujqësisë, peshkimit dhe nxitjes së zhvillimit rural. N&eum
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Fier bashkia nuk lejon fermeret te shesin neper rruge - ABC News

Ne Fier situata me shitjen e produkteve bujqesore, eshte bere kaotike. Bashkia nuk i lejon fermeret te shesin neper rruge, duke i ofruar si zgjidhje, tregjet private. Por vete fermeret pretendojne, se
- Shtuar 11 muaj mė parė


»"Boom" prodhimesh bujqesore vendase, 700 mije ton nga Lushnja - Koha Jonë

Prodhimet bujqesore ā€œMade in Albaniaā€, duket se gjate ketyre diteve po shenojne nje ā€œboomā€ te vertete eksportesh, teksa gjithmone e me shume po i gjejme te pranishme dhe ne tregjet vendase. Ke
- Shtuar 1 vit mė parė


»Meta Gjithcka per zhvillimin e bujqesise dhe rritjen e punesimit - ABC News

Gjate nje takimi ne nje ferme bujqesore ne Lushnje,kreu i LSI Ilir Meta,vuri edhe nje here theksin tek rendesia e zhvillimit te sektorit te bujqesise.Sipas Metes,bujqesia eshte nje faktor shume dometh
- Shtuar 1 vit mė parė


»“Rruget e kane bere Shqiperine, nje vend me te mire per te jetuar” Intervistoi: Eglantina Nasi - Koha Jonë

“Rruga i bashkon njerezit, rruga i kthen njerezit ne shtepi, i afron tek tregjet, i afron tek punesimi. Rruget per mendimin tim e kane bere Shqiperine nje vend me te mire per te jetuar per te gjithe n
- Shtuar 1 vit mė parė


»Berisha nė Konventė: Tė dashurtė papunė, dua tė mė besoni - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VD Rama: Puna juaj, sharja e opozitės TIRANE- Partia Demokratike zhvilloi sot, Konventėn pėr Punėsimin dhe Pagat nė Pallatin e Kongreseve. Konventa ishtė ndėrtua
- Shtuar 2 vite mė parė


»Ulet importi i prodhimeve bujqesore - ABC News

Prodhimet vendase vijojnë të mbajnë të mbushur tregjet edhe në këtë fillim sezoni dimëror. Ndryshe nga vitet e tjera duket se ky ka qenë një vit i mb
- Shtuar 2 vite mė parė


»Investimi per 5 mije banore - Top Channel

Një segment rrugor 7,2 kilometra, që lidh zonën e urës së Gjadrit me fshatin Mnel, është ndërtuar me një financim të Fondit Shqiptar të Zhvillimi
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 119 ->119 0 total_found -> total_found 1 119 ->119 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 tregjet ->tregjet 0 docs[0] -> docs[0] 1 9567 ->9567 0 hits[0] -> hits[0] 1 13886 ->13886 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bujqesore ->bujqesore 0 docs[1] -> docs[1] 1 1704 ->1704 0 hits[1] -> hits[1] 1 2972 ->2972

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos