Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Twitteri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Twitteri e njeh Enver Hoxhajn - IndeksiOnline

Rrjeti i fuqishëm social, Twitter e ka njohur profilin zyrtar të Ministrit të jashtëm të Kosovës, Enver Hoxhaj. Këto ditë profili i tij është
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Botërori 2014/ 12,2 milionë“twitts”-a gjatë ndeshjes hapëse - Shqiptarja.com

Ndeshja e parë e Botërorit që kundërvuri Brazilin me Kroacinë (3-1) ”prodhoi” më shumë se 12,2 milionë “tweets”-a gjatë transm
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Filozofi: Përse duhet ta eleminoni llogarinë tuaj në Twitter - BalkanWeb

Twitter është sigurisht një gjë e mrekullueshme, por është njëkohësisht edhe shpërqëndrimi më i frikshëm që është shpikur ndo
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Vjen në jetë Maddox, djali i Kevin Prince Boateng dhe Mellisa Satta - BalkanWeb

‘We are happy to tell you that our little boy Maddox Prince was born today!!! We are all healthy and very very happy – Jemi të lumtur t’ju njoftojmë që erdhi në j
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Erdogani sulmon përsëri Twitterin - IndeksiOnline

 Kryeministri turk Rexhep Taip Erdogan e akuzoi Twitterin se i shmanget pagesës së tatimeve, me ç’ka u përpoq t’u kundërpërgjigjet akuzave p&eu
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Turqi: Erdogan e ka akuzuar rrjetin Twitter lidhur me tatim - IndeksiOnline

Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, e ka akuzuar rrjetin Twitter për shmangie të pagesës së tatimit, në periudhën kur ai po e vazhdon betejnën
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shtėpia e Bardhė: Twitteri Kuban, projekt zhvillimi - Ora News

Shtėpia e Bardhė thekson se i ashtu-quajturi rrjeti i komunikimeve Twitteri Kuban, i krijuar nga qeveria amerikane, ishte njė program pėr zhvillim dhe jo njė operacion i fshehtė spiunazhi. Z
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Turqi, gjykata zhbllokon Twitter: Shkel lirinė e shprehjes - Ora News

Autoriteti i Telekomunikacionit nė Turqi ka hequr ndalesėn dyjavore tė Twitteri-it pasi Gjykata Kushtetuese ka konstatuar se bllokimi shkel lirinė e shprehjes. Gjykata Kushtetuese ka marrė v
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shtëpia e Bardhë: Twitteri Kuban, projekt zhvillimi, jo spiunimi - BalkanWeb

UASHINGTON-Shtëpia e Bardhë thotë se i ashtu-quajturi rrjeti i komunikimeve “Twitteri Kuban”, i krijuar nga qeveria amerikane, ishte një program për zhvillim dhe j
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Turqi, Twitter i bllokuar, politika sfidon drejtėsinė - Ora News

Ndalimi i Twitterit shėnon njė skandal tė madh nė Turqi dhe kjo per dy arsye. E para eshte vendimi per ndalimin, gje e cila eshte kundershtuar dhe kritikuar ashper nga nderkombetaret. Ishte
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Turqia heq ndalesën e Twitter-it - IndeksiOnline

Autoriteti i Telekomunikacionit në Turqi ka hequr ndalesën dyjavore të Twitteri-it pasi Gjykata Kushtetuese ka konstatuar se bllokimi shkel lirinë e shprehjes.
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Nisma e Twitter per Turqine - Vizion Plus

Twitter-i vijon te jete i bllokuar ne Turqi por rrjeti social ka nisur nje fushate per sensibilizimin e perdoruesve ne gjithe boten per kufizimet ne ate shtet Etiketimi Twitterisblockedinturke
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Bale hiqet nga Twitteri i Tottenhamit - IndeksiOnline

Gareth Bale është shumë pranë transferimit në Real Madrid. Edhe më shumë këtë bindje e përforcon fakti se Tottenhami e ka hequr yllin uellsian nga
- Shtuar 1 vit mė parė


»Fokus/Pas skandalit tė pėrgjimeve, nisin kurset e kodimit pėr fillestarėt - Gazeta 55

26-07-2013 / Gazeta 55 Se si ne jemi pjesëmarrës në striptizën e përgjithshme të të dhënave dhe çfarë ka të bëjë një
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama-Berishës: Mos merr në qafë drejtorët e shkollave! - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i PS-së Edi Rama ka reaguar pas akuzave të kryeministrit Berisha nga Peshkopia, i cili akuzoi kreun e selisë rozë se ka ofenduar mësuesit e kërcënuar nj
- Shtuar 1 vit mė parė


»Faqja në Twitter e OKB-së i bën follow pornostares gjermane - Shqiptarja.com

Një adresë Twitteri e Organizatës së Kombeve të Bashkuara është përfshirë në një skanadal seksual. Faqja zyrtare e OKB në Twitter i ka b&eum
- Shtuar 1 vit mė parė


»Romney nuk po e pranon humbjen - Gazeta Express

Faqet ne internet, Twitteri, pamjet televizive-ēdo kund skena tė ithtarėve tė Barack Obames duke kremtuar. Po Mitt Romney???Fushata e tij nuk po e pranon humbjen, me theksin, nė Ohio “rezultati ė
- Shtuar 2 vite mė parė


»Edi Rama nė Twitter & Twitteri - Tirana Observer


- Shtuar 2 vite mė parė


»Instagram sjell njė ndryshim tė ri - Gazeta Express

Instagram ka bėrė njė ndryshim, ku mbase shumė pėrdorues mund ta mirėpresin. Tani ky aplikacion vendos emrat e njerėzve me tė cilėt i shpėrndani fotografitė nė Twitter me emrin e tyre pėrkatės tė Twit
- Shtuar 3 vite mė parė< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 35 ->35 0 total_found -> total_found 1 35 ->35 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 twitteri ->twitteri 0 docs[0] -> docs[0] 1 35 ->35 0 hits[0] -> hits[0] 1 44 ->44

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos