Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Uini Puh"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mosha kur duhet tė fillojnė tė lexojnė fėmijėt? Gjashtė muajsh - Gazeta Shqip

Sipas njė studimi ėshtė vėrtetuar se "fėmijėt kanė lindur pėr tė lexuar". Nė fakt, dhjetė vite mė parė me kėtė temė ėshtė pagėzuar edhe njė projekt, qė me bashkėpunimin e pediatėrve dhe punonjėsve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 uini ->uini 0 docs[0] -> docs[0] 1 8 ->8 0 hits[0] -> hits[0] 1 9 ->9 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 puh ->puh 0 docs[1] -> docs[1] 1 4 ->4 0 hits[1] -> hits[1] 1 4 ->4

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos