Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Uinksi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Aksionet e para te britanikeve per rrezimin e Enver Hoxhes - Albania

S’ka dyshim se shumica e atyre qė i dhanė ndihmė PKSH-sė shpejt u zhgėnjyen me shoqėrinė e re tė shpallur mė 1945-n. Pati njė terror tė pėrgjithshėm dhe persekutime tė ashpra nė spastrimet qė
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.019 ->0.019 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 uinksi ->uinksi 0 docs[0] -> docs[0] 1 1 ->1 0 hits[0] -> hits[0] 1 1 ->1

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos